بازاریابی اینترنتی

نقد و بررسی دکتر کوین نونلی – نوشتن مقاله و بازاریابی

دکتر کوین نونلی بازاریاب مشهور اینترنتی است که مقالات کوتاهی در مورد موضوعات مختلف مربوط به فروش و بازاریابی ارائه می دهد علاوه بر توصیه های بازاریابی که ارائه می دهد ، دکتر کوین نونلی همچنین یک سرویس کپی نویسی سریع با هزینه های مناسب ارائه می دهد. دکتر کوین نونلی مشاور بازاریابی و پخش کننده جانباز است.

به عنوان یکی از کارشناسان محبوب در زمینه بازاریابی ، دکتر کوین نونلی staples.com را تأسیس کرد.او از سال 1996 در دنیای بازاریابی اینترنتی فعالیت داشته است. هنگامی که کار خود را به عنوان یک متخصص بازاریابی شروع کرد ، در استراتژی های کسب و کار برای مشاغل خانگی و کوچک تخصص داشت و مقالات دکتر کوین نونلی در زمینه نوشتن بسیار محبوب است. Ezines ، iSyndicate و مشاغل خانگی. وی به غیر از مقاله ، خبرنامه ای در زمینه بازاریابی و فروش را نیز برای انتشارات مختلف به رشته تحریر در آورده است. محتوای مقالات و بروشورهای وی مشاوره تخصصی در استراتژی های مختلف بازاریابی آنلاین است. او به عنوان واسطه مباحث Elevation فعالیت می کند ، جایی که معمولاً بازاریابان آنلاین وی به دلیل توصیه ها و راهکارهای وی مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرند. مهارت های نوشتن مقاله و همچنین ابزارهای مختلف بازاریابی که او استفاده می کند در تبلیغ محصولات و خدمات با هزینه مناسب بسیار مفید است.

دکتر کوین نونلی به عنوان مجری در تلویزیون و ایستگاه های رادیویی در سالت لیک سیتی ، سان فرانسیسکو و دالاس دارای 21 سال تجربه است.تجربه گسترده ای که وی به عنوان مجری کسب کرده است اطلاعات گسترده ای در مورد چگونگی استفاده از ابزارهای رسانه ای برای تبلیغ محصولات ، خدمات ، سازمان و حتی خودتان در اختیار شما قرار داده است. او قبلاً میلیونها دلار صرف تبلیغات عمومی و داستانهای جالب می کرد.او از استفاده از ارتباطات به عنوان شکلی از تاکتیک های دستکاری برای به دست آوردن مزیت انسانی بسیار آگاه است و ظاهرا دکتر کوین اونلی بیشتر روی چگونگی به حداکثر رساندن منافع انسان از طریق رسانه ها تمرکز دارد. بنابراین او از مانترا خود به یک تجارت آنلاین موفق با کمک رسانه ها درآمد.

دکتر کوین نونلی شروع به استفاده از شیوه ها ، ابزارها و ایده های بازاریابی اینترنتی کرده است ، از نظر وی استفاده از همان تاکتیک های بازاریابی سنتی و تکنیک های بازاریابی اینترنتی عموما بی فایده است.

دکتر کوین نونلی در حال حاضر به عنوان بازاریاب اینترنتی خانگی در نیوهمپشایر مشغول به کار است.وقتی وی موفق شد ، یاد گرفت که با تغییرات جدید در روشهای بازاریابی فروش محصولات بصورت آنلاین تطبیق یابد.او همچنین از تکنیک های جدید بازاریابی و اختراعات و ایده ها استفاده کرد علاوه بر اینکه یک مشاور عالی در زمینه بازاریابی است ، د. R. کوین نونلی همچنین مشاوره بازاریابی را به میلیون ها بازاریاب آنلاین ارائه می دهد. او همچنین نوشتن کپی برای سازمان ها و مشاغل مختلف را انجام می دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا