بازاریابی اینترنتی

نقد و بررسی دوره گورو خانه ابن پاگان

حتی Pagan Home Guru Course یک برنامه آموزشی بازاریابی آنلاین است که به منظور کمک به افراد در ایجاد بنگاه های اقتصادی آنلاین طراحی شده است. آیا این واقعا یک آموزش گام به گام است؟ و بله ، آیا واقعاً می تواند به شما در ایجاد شغل و برند خود به صورت آنلاین کمک کند؟ در زیر یک بررسی اجمالی از برنامه آموزشی آورده شده است.

حتی Pegan’s Home Guru Course یک برنامه آموزشی بازاریابی و مشاوره آنلاین است که توسط موفق ترین بازاریاب طراحی شده است تا به افراد کمک کند تا موفقیت آنلاین را پیدا کنند. این دوره حاوی برچسب قیمت بالایی است زیرا اکثر برنامه های آموزشی گورو آماده می شوند ، اما این سیستم استراتژی های بسیار منحصر به فردی برای کارآفرین آنلاین ارائه می دهد.

همانطور که استون می گوید ، این برنامه آموزشی خیلی بیشتر از آموزش های گام به گام برای راه اندازی تجارت آنلاین به “تئوری” نمی رسد. با این حال ، یک بخش کوتاه وجود دارد که بازاریابی موتور جستجو ، نحوه ایجاد کتاب الکترونیکی و بازاریابی ویدیویی را آموزش خواهد داد. اینها به خودی خود به مردم در تولید آنلاین درآمد کمک کرده اند ، اما آیا این تئوری واقعاً در دنیای واقعی بازاریابی آنلاین کار می کند؟

مانند دانشکده یا دانشگاه ، دوره تحصیل در خانه گورو یک “تئوری” بسیار جدی و محکم از بازاریابی به طور موثر در وب ارائه می دهد. نحوه جذب مشتریان بالقوه برای تبدیل و چگونگی جذب مخاطبان بزرگ برای من بسیار مفید است. اما وقتی نوبت به ایجاد و ایجاد موفقیت در شبکه می رسد … همه ما آن را می خواهیم و می خواهیم ، بنابراین “تئوری” دقیقاً تبدیل می شود که …. “تئوری”. دقیقاً مثل تئوری آموزش عالی … این تئوری فقط شما را تا زمانی که دانش واقعی و کاربرد واقعی مورد نیاز نباشد ، دور می کند.

آیا دوره آموزش خانه های سنگی بت پرست مرتبط است؟ بله آیا این فقط بخشی از معما است؟ بله ، این تنها بخشی از معما است ، زیرا به نظر می رسد خود سیستم فاقد جزئیات فنی و راهنمایی در مورد چگونگی اعمال دقیقا “تئوری” استراتژی خود به صورت آنلاین است … این امر از طریق کسب سایر دوره های بازاریابی اینترنتی که توسط آقای پاگان تدریس می شود حاصل می شود.

برای کسانی از ما که این موفقیت آنلاین را پیدا کردیم از طریق آموزش بازاریابی آنلاین ، مشاوره و تمرین 1-به-1 و همچنین تمایل به انجام کارهای مورد نیاز برای دستیابی به موفقیت مورد نظر در کسب و کار مارک گذاری و شبکه سازی ما حاصل شد. تمایل شما برای موفقیت در اینترنت در آنجا وجود دارد ، به عبارتی ساده ، تنها آنچه شما اکنون نیاز دارید برنامه حمله واقعی و دانش نحوه استفاده از روش های خاصی از بازاریابی اینترنتی است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا