بازاریابی اینترنتی

نقد و بررسی توسط Matt Gagnon – فروش مستقیم Guru – راهنمای میلیون دلاری را ایجاد می کند

مت گانون یک صاحب مشاغل است که نسخه ها و میزبان هایی را برای انتشارات MAZU ، وب سایت می نویسد. وی اصالتاً اهل بایرتون ، اورگان است. وی تجارت بازاریابی مستقیم خود را با Bowflex ، یک غول تجهیزات تناسب اندام مستقر در ونکوور ، واشنگتن آغاز کرد. او در آنجا در تکالیف سفارش پستی کار می کرد. وی سرانجام مشاور سازمانی و مربی بازاریابی شد.

مت گانون پس از انجام کارهای سفارش پستی ، فهمید که از طریق بازاریابی مستقیم چه میزان پول می توان درآمد کسب کرد. وی همچنین به این نتیجه رسید که اگر Bowflex بتواند بازاریابی مستقیم انجام دهد ، چرا کار خود را شروع نمی کند که در آن می تواند یک کار مشابه در مورد بازاریابی مستقیم انجام دهد. وی از طریق تجارت شخصی خود می تواند سفارشات مشتری ، تبلیغات ، محصولات ، خدمات خود را کنترل کرده و در نهایت برآورده مشتری را انجام دهد.

تجربه سه ساله مت گانون در Bulflex باعث شده است که وی در بازاریابی مستقیم بسیار عالی و ماهر باشد. هنگامی که فعالیت بازاریابی مستقیم خود را آغاز کرد ، وی شخصاً بر تیم های خود نظارت داشت ، اسکریپت های مربوط به تله مارکتینگ شرکت را توسعه داد ، مرکز تماس تلفنی خود را اداره کرد و حتی مواد آموزشی شرکت را نیز ایجاد کرد. مت گانون پس از یک تماس دستی به وظایف بازاریابی آنلاین خود ، توانست به دیدگاه خودی خود در مورد نحوه اجرای موفقیت آمیز یک تجارت مستقیم بازاریابی دست یابد.

یکی از دوره های معروف بازاریابی مت Gannon ، برنامه مشاوره یک به یک است که یک پایه آموزشی عالی برای کسانی است که می خواهند در تجارت آنلاین خود موفق شوند. این دوره واقعاً ارزش سرمایه گذاری شما را دارد. در این دوره ، مت گانون واقعاً در مورد موفقیت در کسب و کار خود باز است و به هر دانش آموز الهام می بخشد تا موفق شود. مت گانون برای هرگونه سؤال و نگرانی همیشه از طریق ایمیل و تلفن در دسترس است. او در مورد پاسخ دادن به سؤالات و آسایش هرگونه سرمایه گذاری آنلاین بسیار جالب است. او همچنین بسیار متفکر است و پاسخگوی نیاز دانشجویان در دوره های بازاریابی است.

مسیر موفقیت کسب و کار آنلاین مت گانون مملو از پیشنهادات و ایده های خوبی است که معمولاً با سایر سیستم های بازاریابی آنلاین استفاده نمی شود. این یک راهنمای عالی برای بازاریابان آنلاین مبتدی یا صاحبان مشاغل متخصص است زیرا تکنیک ها و استراتژی هایی که این دوره را تشکیل می دهد در حال حاضر توسط خود مت گانون اثبات و آزمایش شده است. همچنین برای مت گانون داشتن محتوای آموزشی خوب در سایت بسیار مهم است. این نه تنها برای آگاه کردن بازدید کنندگان بلکه ایجاد احساس خوبی برای سایت است.

مت گاگنون از طریق فرصت های مختلف بازاریابی آنلاین خود توانسته است به هزاران نفر بیاموزد که چگونه از خانه خود سود کسب کنند. وی اخیراً کتابی حرفه ای به نام “راهنمای میلیون دلاری” ساخته شده از سی دی و سایر ابزارهای صوتی نوشت.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا