فیلم و هنر

نقد قسمت هفتم و هشتم سریال ?…What If – دورهمی قهرمانان

قسمت 7…. اگر این سوال را بپرسید که چه اتفاقی برای ثور افتاده است که لوکی با والدین واقعی اش بزرگ شده است.

قسمت هفتم به نوعی خود را از مناطق کاری قبلی جدا کرد و از مکان تاریک آنها بیرون آمد. اکنون ، این مقاله به بحث در مورد موفقیت این بخش می پردازد ، که می تواند سرگرم کننده باشد.

قسمت 7 در واقع شخصیت T Thor را وابسته به حضور لوکی می کند. س realال واقعی همه رویدادهای این کنفرانس را شکل می دهد. طبیعت خدای رعد و برق قدیمی و بی خیال نیست. می توان ادعا کرد که دلیل تمام اقدامات شجاعانه ثور ، حضور لوکی در کنار اوست.

مادرش ، فریگا ، هرگونه عمل خدای رعد و برق را تماشا می کند و در حالی که در سفری کوتاه قرار دارد ، ثور به زمین می آید و جشن بزرگی دارد. در داخل مهمانی می توانید تقریباً تمام شخصیت های فیلم شگفت انگیز را مشاهده کنید. از نبیولا تا لوکی. بله ، لوکی در این رویداد شبیه به کوه یخی است ، چیزی که برای تماشاگران تردیدی نیست. این فقط برای کسانی است که خدای شر را بزرگ می شمارند. آنها متفاوت هستند و این دلیل کوه یخی بودن لوکی نیست. به نظر می رسد لوکی از کسی می ترسد ، اما عدم نشان دادن این امر باعث ایجاد شکاف در شخصیت او می شود.

تور در حالی که روی زمین است با “جین فاستر” آشنا می شود و به عنوان مجموعه ای از فیلم های تی ثور ، عشق بین دو شخصیت رشد می کند. در این بین ، مردم از سرزمین خود دفاع می کنند و سعی می کنند خدای رعد و برق و دوستانش را از روی زمین بردارند تا محیط دوباره آسیب نبیند.

ساکنان زمین ، که خود را می شناسند ، نمی توانند تروا و آسگاردین را شکست دهند. آنها با کاپیتان مارول تماس گرفتند و از او کمک خواستند. کاپیتان مارول برای کمک به مردم جهان عجله دارد و با پسر اودین می جنگد تا او را بیرون بیاورد. دعواهای کاپیتان مارول و ثور اغراق آمیز است و هیچ تأثیر مثبتی ندارد ، اما چون در طول جنگ به نقاط مختلف سفر می کردند ، به مکانهای مهم جهان اشاراتی شد که بسیار جالب به نظر می رسیدند. به عنوان مثال ، در یکی از قسمت ها ، طراحان “سنگ چوبی” را نشان دادند ، که محل رویداد را نشان می دهد. این امر توجه بینندگان ساکن در نقاط مختلف جهان را جلب می کند. باقی می ماند.

قسمت هفتم این سریال؟ او سرانجام تماشاگران را شگفت زده کرد. شما با وجود “چشم انداز” به عنوان “اولتران” سروکار دارید.

پس از پایان خوش ثور و دوستانش به آسگارد ؛ بازیگران با تصویری عجیب روبرو هستند و این تصویر اولتران است که تمام سنگهای جاودانه را در دست دارد و عظمت خود را در بشریت برآورده می کند. از Vision می آید و بینندگان را بیشتر مشتاق تماشای قسمت بعدی می کند.

بازیگر گروه و همراهانش در ادامه داستانهای کارتونی نقش کلیدی ایفا نکردند ، اما عملکرد قابل قبولی را به عنوان ادویه ارائه کردند. این قسمت جدا از معرفی شخصیت های ثور و لوکی و نشان دادن اولتران در صحنه پایانی ، هیچ اطلاعات خاصی را برای مخاطب خود به ارمغان نمی آورد.

اگر ، برعکس ، منجر به جریان اطلاعات برای بینندگان شود ، چه می شود؟ همانطور که منتقدان و شنوندگان حدس می زنند ؛ این بخش به بررسی داستان اولترانی می پردازد که در یکی از جهان های مختلف در مقابل انتقام جویان پیروز شد.

اولتران در این دنیا توانست همه انتقام جویان را شکست دهد و همه آنها ، از جمله تونی استارک را بکشد. توجه به این نکته ضروری است که مرگ تونی در تمام قسمت ها تا کنون مشخص شده است. علاوه بر این ، می توان با مرگ او در همه این مکان های زیاد نتیجه گرفت که این مراسم ، مانند مرگ “کریستین پالمر” ، در همه جهان قطعی است.

وقایع این اثر بیشتر از فیلم “انتقام جویان: عصر اولترون” در یک کتاب کمیک با همین نام است. این همان است ، بله ، تفاوت این است که در کمیک های “سوزان” و “ولورین” راه حلی برای این مشکلات می خواهند ، اما در این مورد ، شخصیت های “کلینت بارتون” و “ناتاشا رومانوف” جای آنها را گرفته اند.

ویژگی های هر دوی آنها با آثار نشان داده شده تا کنون متفاوت است. هاکی از همه ابزارهای خود استفاده می کند و نمایش های فوق العاده ای ارائه می دهد. شما با کارکردن متفاوت در ارتش اولتران ، ربات ها را به طرق مختلف با تیراندازی منفجر می کنید و فقط علاقه خود را به داستان بسیار افزایش می دهید.

نکته دیگری که در مورد کلینت جالب به نظر می رسد دست فلزی او است. در نگاه اول ، این ممکن است تماشاگران فیلم را به یاد “سرباز زمستان” بیاندازد ، اما به کمدی “کمیک تمام می شود” نیز اشاره می کند که توجه سازندگان را به طرفداران کتاب های کمیک جلب کرده و آنها را راضی می کند.

در داخل جهان ، اولتران ، پس از کشتن انتقام جویان و دسترسی به بدن انسان ، به سادگی تانوس را از وسط نصف می کند و به سنگ های بی نهایت می رسد. او با پیدا کردن سنگهای جاودانه همه مردم روی سیاره خود ، سپس آسگاردیان و بقیه جهان را می کشد. پس از اتمام کار خود ؛ از طریق پنجره ، او ناگهان “کوپن” را مشاهده کرد و به وجود یک جهان وسیع پی برد ، که دانشمند اولتران ناگهان سوالات زیادی را برای مخاطبان ایجاد کرد.

درس روشن است ؛ در صورت عدم وجود پاراگراف ها ،… در قسمت هشتم بسیار خوب کار کرده است. زیرا جزئیاتی مانند اینکه چگونه اولتران وجود جهان وسیع را درک می کند حذف شده و بیننده را گمراه می کند.

برای تشخیص کوپن ، اولتران به دنبال راهی برای یافتن او و مبارزه با کوپن و نابودی بسیاری از سرزمین ها است ، در حالی که کلینت و ناتاشا راه حلی پیدا می کنند. یکی از هیجان انگیزترین و هیجان انگیزترین رویدادهای قله ، لحظه ای بود که کلینت بسیار نزدیک به دریافت پاسخ بود ، اما ناامیدی وی کوپن را مختل کرد. کوپنی بین انواع خوراکی و دنیای خراب شده ؛ شما معلق شده اید.

کشف سپر “نگهبان قرمز” ناتاشا نیز یکی از نکات برجسته این قسمت است. نسخه ظریف فیلم “فیلم سیاه” طرفداران این فیلم را به وجد آورده است.

کلینت و ناتاشا پس از یافتن راه حلی به خانه دکتر زولا رفتند. بینندگان در “Captain America 2: Winter Soldier” ملاقات کردند. آیا دکتر زولا فرصت های زیادی برای استفاده مجدد از این مجموعه دارد؟…. دکتر زولا به بارتون و رومانوف کمک می کند تا روبات های اولتران را غیرفعال کنند ، اما آنها شکست می خورند زیرا رهبر روباتیک روی کره زمین نیست.

پس از شکست دکتر آرام ، هاکی و بیوه سیاه مجبور به مبارزه با نیروهای اولتران می شوند ، در این هنگام صحنه مشابهی از یکی از صحنه های “انتقام جویان: پایان بازی” ظاهر می شود. تفاوت این است که این بار کلینت خود را قربانی می کند. این لحظه به قلب بیننده و میزان احساساتی که برای مخاطب ارسال می کنید آسیب می رساند.

همانطور که گفته شد ، اولتران روی کره زمین نیست و با کوپن مبارزه می کند. این نبرد قابل مشاهده با شکستن بسیاری از سرزمین ها منظره ای دیدنی ایجاد می کند. در یک کشور ، تابلو اعلانات “استیو راجرز” را نشان می دهد که سوگند وفاداری می خورد و برای مخاطبان جذاب است.

لحظه دیگری که برای مخاطب جالب به نظر می رسد ؛ این جایی است که اولتران یکی از کهکشان ها را می خورد. این لحظه طرفداران “گلاکتوس” لوازم جانبی بوکه را به یاد آورد.

درگیری بین کوپن و اولتران زمانی پایان می یابد که کوپن شکست می خورد و به تنها پناهگاه امن خود در بسیاری از نقاط جهان فرار می کند و آن مکان چیزی بیشتر از گنج کمی نیست که دکتر استرنج در اختیار دارد. او از استیون استرنج کمک می خواهد و به نظر می رسد از همه قهرمانان جهان می خواهد تا به ما در نجات بسیاری از نقاط جهان در آینده کمک کنند.

همانطور که قبلاً ذکر شد ، این بخش به دلیل محدودیت زمانی جزئیات را حفظ کرده است ، اما امید است در قسمت بعدی و پایانی ، جزئیات بیشتری در مورد استحکام سنگ ابدی ارائه شود و سازندگان بتوانند با زیبایی و قابل قبول مخاطب را راضی کنند. پایان دادن

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا