اخبار بازار

نصب فیلتر در ویندوز نصب یک تلنگر روی ویندوز

سلام بی پایان

در این مقاله در مورد نصب فیلتر به همراه یک سری نکاتی توضیح خواهیم داد که امیدواریم به شما عزیزان کمک کند (من خیلی دقیق توضیح دادم ، متن را بخوانید ، در حین نصب با مشکلی روبرو نخواهید شد)

خوب ، نام این مرحله مشخص است و نیازی به توضیحات خاصی ندارد ، فقط سعی کنید با توجه به نیاز خود SDK را بارگیری کنید ، لزوماً نیازی به بارگیری تمام API (نسخه های مختلف اندرویدی) که همچنین دارای یک حجم نسبتاً زیاد است ، منبع خوبی نیست. بیشتر برای نصب SDK سایت Google Android خود را ، پیوندی که برای شما آورده ام بارگیری کنید و آن را جدا کنید. البته ممکن است برخی افراد بخواهند SDK را از طریق اندروید استودیو بارگیری کنند و این روشی است که به شما یاد می دهم چگونه مسیری را تشخیص دهید که مسیر عادی SDK نباشد.

پیوند به صفحه بارگیری رسمی SDK Android

کدنویسی داخل فیلتر ، مانند همه زبان ها ، برای محیط برنامه نویسی چندین گزینه دارید ، روش اول استفاده از اندروید استودیو است ، در این روش پس از نصب اندروید ، افزونه مربوط به فیلتر را نصب کردیم ، مسیر آن به شرح زیر است (پرونده -> تنظیمات -> پسوندها -> بازار -> {“جست و خیز” {/ دستگاه). ما به راحتی می توانیم پس از نصب مجدد پروژه ، فیلتر جدیدی ایجاد کنیم.

روش دوم استفاده از VSCode است که پس از نصب باید وارد بخش پسوند ها شوید و پس از جستجوی تلنگر آن را نصب کنید. توجه داشته باشید که باید به DevTools اجازه دهید که ساخت را بسازد.

پیوند به صفحه بارگیری رسمی استودیو اندروید

پیوند به صفحه بارگیری رسمی VSCode

خوب ، این مرحله دقیقاً مشابه مراحل فوق است ، شما فقط باید از طریق پیوندی که برای شما آورده ام به صفحه رسمی Platter در گوگل بروید و SDK را بارگیری کنید ، سپس فقط آن را در یک مکان (ترجیحا خارج از درایو C) از عصاره دریافت کنید و همین!

راه دوم برای انجام این کار ، کپی کردن همان SDK از طریق دروازه است ، که من آن را در مخزن قرار می دهم ، که رسمی و قابل اعتماد است.

پیوند به صفحه بارگیری رسمی Flutter SDK

در اینجا GateHub برای تکثیر (ویندوز) است:

C:src>git clone https://github.com/flutter/flutter.git -b stable

این مرحله بسیار مهم است و بیشتر افراد داخل آن دچار سردرگمی می شوند ، من می گویم این مرحله به ساده ترین روش این است که آن را مانند شیر پشت سر بگذارید.

ابتدا مسیر پوشه SDK Android خود را کپی کنید (من چگونه می توان به راحتی کپی کردم)

روی این بخش دوبار کلیک کنید ، آدرس در متن خواهد بود و می توانید انتخاب و کپی کنید
روی این بخش دوبار کلیک کنید ، آدرس در متن خواهد بود و می توانید انتخاب و کپی کنید

سپس وارد بخش متغیر محیط شوید (در قسمت Start گزینه env را جستجو کنید ، سپس گزینه Edit Environment Variables System را انتخاب کنید ، اکنون بر روی دکمه متغیر Environment کلیک کنید) در متغیر user برای بخش {username بخش ، جایی که می توانید بر روی دکمه جدید در بالا کلیک کنید ، اکنون وارد کنید. نام و ارزش کاراکتر زیر را فشار داده و OK را کلیک کنید:

Variable Name: ANDROID_SDK_ROOT
Variable value: {آدرس پوشه اس دی کا اندروید که گفتم کپیش کنید}

حالا Flutter SDK را اجرا کنید ، به جایی بروید که آن را از حالت فشرده خارج کرده اید (هر کجا که در آن قرار داده اید) سپس وارد پوشه سبد خرید شوید و اکنون مسیر را کپی کنید ، دوباره به همان بخش متغیرهای محیط بروید و این بار مطابق شکل زیر وارد کنید. مقادیر را وارد کنید و روی تأیید کلیک کنید:

Variable Name: Path (همینه کلمس فقط گیج نشید و مسیرو بزارید)
Variable value: {آدرس پوشه فلاتر که گفتم کپیش کنید}

خوب تبریک می گویم که مراحل نصب کامل است! برو برای بررسی این موضوع ، دستور زیر را در CMD اجرا کنید تا فیلتر بتواند بررسی کند که همه چیز خوب است یا اینکه هنوز چیزی اشتباه است.

flutter doctor

خب نصب “Easy Easy Tamam Tamam” به پایان رسیده است :)

من تو را دوست دارم ، همیشه ترس!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا