دانش و فناوری

نسل بعدی اپل واچ SE احتمالا یک ارتقا بهتر و اساسی‌تر نسبت به سری ۸ دارد

ساعتهای هوشمند اپل محبوبیت بسیاری دارند و این شرکت برای جذب بیشتر، معمولاً یک نسخه مقرون به صراط نهچر. اویا اینطور که پیداست، نسل بعدی اپل واچ SE احتمالاً یک ارتقاء بهتر و اساسی نسبت به سری ۸ دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نسل بعدی اپل واچ SE چه مشخصاتی با همراه خواهد داشت؟!

مارک گورمن از خبرگزاری بلومبرگ اخیرا با نسخه دیگری از خبرنامه Power On Toge همگان را به خود جلب کرده است. وی در مورد محصولات اپل که انتظار می‌رود بین پاییز ۲۰۲۲ و نیمه اول سال ۲۰۲۳ وارد بازار می‌شوند، مطالب زیادی را بیان کرده است. این افشاگر معروف می‌گوید که انتظار چهار مدل جدید از آیفون ۱۴ می‌رود. همچنین سه نوع اپل واچ، مک‌های کامپیوتری به پردازنده‌های M2 و M3، آیپدها، ایرپاد پرو بهبود یافته‌ها، هوم پاد، اپل‌ تی‌وی به روز شده و دستی که مدت‌ها در مورد آن‌ها شایع شده بود، نیز از موارد دیگری قابل توجه هستند.

سری ۷ سال گذشته از تراشه S7 بهره می‌برد که تفاوت‌های متفاوتی با تراشه S6 نسل قبلی ندارد. مارک گورمن اشاره کرده است که تراشه S8 که در اپل واچ سری ۸ استفاده شده است، ممکن است سریعتر از S7 نباشد. زیرا همان مشخصات تراشه قدیمی‌تر را دارد. سال آینده زمانی است که می‌توانیم انتظار یک تراشه کاملاً جدید را داشته باشیم برای ساعت‌های هوشمند اپل می‌توانیم داشته باشیم. رورمن همچنین می‌کند که خط تولید ساعت‌های هوشمند اپل را در سال ۲۰۲۲ سه مدل خواهد داشت که شامل می‌شود

نسل بعدی اپل واچ SEاپل واچ SE بعدی ظاهرا همان صفحه نمایش مدل ۲۰۲۰ را خواهد داشت، به این معنی که صفحه نمایش آن ۱.۷۸ اینچ خواهد داشت. اینجا هنوز چیزی نیست

در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در وب سایت برج مراقبت 9 آمده است. ی در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل ۲۰۲۲ و در اوایل ماه جاری معرفی شد، بنابراین به مارک گورمن معتقد است که مدل فعلی SE ممکن است به قیمت اپل واچ سری ۳ تنزل دریافت کند. برای درک بهتر باید گفت که قیمت اپل ولچ سری ۳ از ۱۹۹ دلار شروع می‌شود و Watch SE نیز با قیمت ۲۷۹ دلار به فروش می‌رسد.

سیستم عامل WatchOS 9 ، قابلیت ردیابی تمرینات پیشرفته را به همراه دارد. ایمی‌های جدید شامل تمرین‌های چند ورزشی است که به ابزارهای پوشیدنی اجازه می‌دهد مناطق تمرینی، ردیابی ارتفاع و کیفیت های جدید در حال اجرا به نظر می‌رسد اپل با این ویژگی‌های جدید، پایه‌های. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

طبق گزارش‌ها در این ساعت که گاهی اوقات توسط اپل به عنوان اکسپلورر ادیشن نیز می‌شود، عملکردی مشابه مدل استاندارد دارد، اما مقاومت و محافظت در برابر ضربه می‌دهد. چ ا ا ا چ……………………..

به گفته PhoneArenaشایعه شده است که Watch Series 8 دارای یک سنسور سنجش دمای بدن است و ممکن است یک حالت کم مصرف جدید باشد که به آن اجازه می‌دهد برخی از برنامه‌ها و ویژگی‌ها را بدون استفاده از عمر باتری، اجرا کند. مدل جدید ممکن است طراحی بهبود یافته‌های را با صفحه نمایش تخت و لبه‌های مربعی به نمایش بگذارد. اگر اپلیکیشن از روند سال گذشته پیروی کند، واچ سری ۸ در ماه سپتامبر و در کنار ۱۴ آیفون معرفی خواهد شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا