دانش و فناوری

نسخه Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ 4 با رنگ بندی جدید عرضه می‌شود

Pmpani Samsung نسخه Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ 4 را با کمترین تغییرات و رنگ‌های متنوع

به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های کمپانی سامسونگ می‌خواهند در مشخصات نسخه Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ 4 کمترین تغییرات را در مقایسه با مدل اصلی آن ایجاد کند و تغییر کند که به رنگ‌بندی پنل پشتی خواهد بود. بر اساس اخبار منتشر شده این نسخه در رنگ‌بندی‌های جدید و به طور خاص عرضه خواهد شد. در ادامه گزارش کاملی از جزئیات نسخه Bespoke Edition بخوانید.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های تاشو یا تاشو

رنگ بندی متنوع در نسخه Bespoke Edition پلکسی زد فلیپ 4

این کمپانی در اکتبر سال گذشته و تنها ماه از رونمایی گوشی هوشمند گلکسی زد فلیپ 3، نسخه‌ی Bespoke Edition آن را در ماه آگوست معرفی کرد، و برای کاربران و مشتریان خود این امکان را فراهم کرد که نسخه‌های Bespoke Edition این گوشی هوشمند را ارائه دهند. را با رنگ‌بندی شخصی‌سازی‌شده و متنوع خریداری‌کننده.

گ ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا بس بس بی بی بی بی بی بی بس بس بیس بیس بیس بیس بیس بیس بس بیس بس بیس اما به نظر می‌رسد این نسخه با ترکیب رنگ‌های بیشتر به بازار عرضه شود. سامسونگ نیز از این نسخه در بازارهای جهانی خبر داد.

رنگ بندی متنوع در نسخه Bespoke Edition پلکسی زد فلیپ 4

ا ت ک ی ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح ح هه س و م م م م م م م م م م م م م م م م ل بابران کابران می‌تواند یک فریم مشکی مات یا براق و یکی از مجموع 49 را رنگ کند. این امکان می‌تواند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد و می‌تواند محبوبیت شرکت سامسونگ را افزایش دهد.

در حال حاضر، مشتریان در استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، کره راتانیا اما سامسونگ اعلام کرد نسخه‌ی Bespoke Edition گلکسی زد فلیپ 4 را در بازارهای پیش‌رو در سراسر اروپا و آسیا نیز عرضه می‌کند، بر اساس این وعده، این شرکت به دنبال افزایش امکانات دنیا است که در سراسر جهان به طور همزمان ارائه می‌شود. تاا نر ن Bes Bes Bespoke Edition را در رنگ‌های دلخواه خود ثبت سفارش کنند.

این اقدام برای بسیاری از طرفداران سامسونگ که قصد خرید نسخه‌ی Bespoke Edition را دارند، خبر مسرت بخشی است. انتظار می‌رود کمپانی سامسونگ در ماه آگوست سال جاری میلادی، از گوشی هوشمند گلکسی زد فلیپ 4 ر Edition د Bes Bes

بیشتر بخوانید:

نظر شما در نسخه خاص نسخه Bespoke لکسی زد فلیپ 4 ؟ یا رنگبندی متنوع در موفقیت این نسخه تاثیرگذار خواهد بود؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو و سایر کاربران در میان!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا