نسخه پایه Pixel 8a با قیمت 499 دلار عرضه خواهد شد


انتظار می رود که Pixel 8a در رویداد سالانه توسعه دهندگان Google I/O (که از 25 اردیبهشت آغاز خواهد شد) رونمایی شود. تقریباً تمام اطلاعات این گوشی هوشمند آینده گوگل به بیرون درز کرده است. چندی پیش نیز پوستر های تبلیغاتی این دستگاه فاش شد. در حالی که دو هفته تا رونمایی پیکسل 8a باقی مانده، اما اطلاعات جدیدی درباره قیمت این تلفن هوشمند به بیرون درز کرده است.

نسخه پایه Pixel 8a با قیمت 499 دلار عرضه خواهد شد

افشاگر معروف اطلاعات، Onleaks، قیمت پیکسل 8a را به اشتراک گذاشته است. پوستر های تبلیغاتی این گوشی که چندی پیش به بیرون درز کرد، توجهات را به سوی این تلفن هوشمند آینده گوگل جلب کرده است. توجه کاربران به سوی Pixel 8a جلب شده، زیرا که این دستگاه موفق به دریافت 7 سال آپدیت سیستم عامل (مانند پیکسل 8 و 8 پرو) خواهد شد. دوربین این تلفن هوشمند دارای ویژگی های هوش مصنوعی از جمله Best Take، Audio Magic Eraser و Night Sight و همچنین ویژگی های دیگری مانند Live Translate و Circle to Search خواهد بود. Pixel 8a موفق به کسب استاندارد IP67 شده که نشان دهنده مقاومت در برابر نفوذ آب و گرد و غبار است.

Pixel 8a

با وجود تمام این ویژگی ها و ارتقاء های قابل توجه، به نظر می رسد که قیمت پیکسل 8a مشابه نسل قبل خواهد بود. البته پیش از این گزارش شده بود Pixel 8a با قیمت حدود 18 درصد گران تر از نسل قبل به دست کاربران خواهد رسید. اما طبق گفته Onleaks، نسخه پایه Pixel 8a (دارای 128 گیگابایت حافظه داخلی) با قیمت 499 دلار عرضه می شود. ادعا شده که نسخه 256 گیگابایتی این تلفن هوشمند نیز با قیمت 559 دلار قابل تهیه خواهد بود. این بدان معناست که قیمت آن برابر با پیکسل 7a است. شایان ذکر است که این قیمت برای بازار ایالات متحده بوده و احتمالا Pixel 8a در مناطق دیگر، با قیمت های متفاوتی عرضه خواهد شد.

گوگل دوربین پیکسل 8a را با عنوان “AI-mazing” تبلیغ می کند + 7 سال آپدیت سیستم عاملی

اگر این ادعا درست باشد و Pixel 8a علیرغم تمام ویژگی های هوش مصنوعی و ارتقاء های صفحه نمایش، پردازنده و باتری، با قیمت مشابه نسل قبل عرضه شود؛ قطعاً کاربران گوشی های پیکسل از آن استقبال می کنند. همان طور که Gizmochina اشاره می کند، این گوشی تلفن هوشمند میان رده آینده به گوگل در رنگ های سبز نعنایی، آبی و مشکی عرضه خواهد شد.

نظر شما درباره Pixel 8a گوگل چیست؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا