دانش و فناوری

نسخه محدود آیفون 13 پرو با الهام از نسل اول آیفون به قیمت 6990 دلار معرفی شد

هر ساله شاهد واردات و عرضه محصولات شاخص ویژه برای شرکت های کلیدی مانند اپل توسط اشخاص ثالث هستیم. به تازگی نسخه محدود آیفون 13 پرو با الهام از نسل اول آیفون 6990 دلار قیمت گذاری شده است. این محصول با طراحی منحصر به فرد و استفاده از لوازم جانبی بدنه آیفون نسل اول تولید شده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

نسخه محدود آیفون 13 پرو؛ چیدمان زیبا…!

اولین نسل آیفون را به خاطر دارید، استیو جابز چگونه آن را در 9 ژانویه 2007 معرفی کرد؟ و چگونه هزاران نفر برای خرید آن روزها در صف منتظر می مانند؟ اولین نسل آیفون که با نام iPhone 2G شناخته می‌شود، انقلابی در سبک زندگی انسان در چهره دنیای دیجیتال ایجاد کرد.

iPhone 13 Pro Caviar در طرح های متنوع و با الهام از ساعت های رولکس رونمایی شد.

سری آیفون خاویار با شهاب سنگ در قاب پشتی عرضه می شود

تا به امروز برای تجلیل و ادای احترام به این برند محبوب، برند خاویار به تازگی طرح جدید خود را عرضه کرده است. آیفون 13 پرو قطعات عرضه شده از نسل اول آیفون. لازم به ذکر است که Caviar برندی است که در گوشی های هوشمند و دستگاه های مختلف از دستگاه های لوکس و درجه یک تخصص دارد.

نسخه محدود آیفون 13 پرو

طراحی آیفون 13 پرو هدیه ای برای نسل اول آیفون است

این طراحی از iPhone 13 Pro با استفاده از ویژگی های اصلی آیفون 2G ساخته شده است که به قول Caviar در 19 نسخه آیفون 2G به 19 بخش تقسیم شده است. قطعات داخل بدنه مهر و موم شده و به شکل آرم اپل ساخته شده و سپس با زیور آلات پر می شوند.

آیفون خاویاری انسان توسط طراح ایلان ماسک و جف بزوس رونمایی شد

نسخه گلکسی زد فلیپ جوکر و هارلی کوین با خاویار برند لوکس روسی

این قطعات مربوط به اولین آیفون سرگئی کیتوف، بنیانگذار Caviar است که گوشی خود را برای ساخت این 19 دستگاه آیفون 13 پرو اهدا کرد. نسخه Caviar آیفون 13 پرو بخشی از مادربرد آیفون 2G را بر روی بدنه خود دارد. بدنه این دستگاه از تیتانیوم مخصوص هوانوردی ساخته شده و به طراحی داخلی گوشی مزین شده است. طرح آن با بدنه لیزری حکاکی شده است. به گزارش Caviar، این طراحی ترکیبی از ویژگی های اصلی دستگاه و مادربرد است که در لوگوی اپل تعبیه شده است.

نسخه محدود آیفون 13 پرو

اما چه چیزی الهام بخش این جوانان شد؟ سرگئی کیتوف گفت: «این گوشی سرگرمی من را با اپل آغاز کرد و الهام بخش من برای راه اندازی یک برند خاویار شد. این طرح به استیو جابز، مرد بزرگ و با استعدادی که دنیای ما را دگرگون کرد، احترام می گذارد. نسل اول آیفون و چرا Caviar این نسخه از iPhone 13 Pro را ساخت. مطابق با ifowuniarenaاین نسخه از نسخه آیفون از 6990 دلار شروع می شود.

نظر شما در مورد کاربران ترنجی چیست؟ آیا شما از طرفداران نسخه محدود آیفون 13 هستید؟ اگر بودجه کافی داشته باشید، آیا چنین محصولی را خریداری خواهید کرد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا