دانش و فناوری

نسخه جهانی پوکو ایکس 4 5 جی با شماره مدل متفاوت در گیک‌بنچ دیده شد

بوکو به زودی از گوشی پوکو ایکس 4 5 جی رونمایی می‌کند و با نزدیک شدن به POCO X4 5G اخیراً در پلتفرم‌ها و بنچمارک‌های مختلف دیده شده است.

آخرینا جزییاتی از پوکو ایکس 4 5 جی در گیک‌بنچ فاش شد که این گوشی را با شماره مدل متفاوت نشان می‌دهد. هفته قبل بود که نسخه‌ای از این گوشی با شماره مدل 2201116PI در گیک‌بنچ دیده شد. اما حالا، نسخه جهانی این گوشی با شماره مدل 2201116PG آزمایش‌های گیک‌بنچ قرار گرفته است.

مشخصات پوکو ایکس 4 5 جی نسخه جهانی

مه گفتیم ، کوکو X4 5G ا ت ت ت ت ت ت ک ک ک ک ک ک ک ک ک XX ک ک ک ک ک ک ک ک X ک XXX ه X ه X ه ه ه ه X ه ه ه ه ه ه XX ه 69 69 69 69 اندروید 11 هم پیشفرض روی گوشی اجرا می شود.

نسخه جهانی پوکو ایکس 4 5 جی با شماره مدل متفاوت در گیک‌بنچ دیده شد

شماره مدل‌هایی که در بالا به آن اشاره شد، شباهت‌های زیادی به شماره مدل نسخه جهانی ردمی نوت 11 5رو 5 جی دارند. در فهرست گیک‌بنچ به مادربورد این دستگاه با کد «veux»

این تشابه اسم‌ها احتمالاً به این معنی است که پوکو ایکس 4 5 جی در واقع نسخه‌ای ریبرند شده از ردمی نوت 11 5رو 5 بیو این احتمال وجود دارد که مشخصه های ظاهری و همچنین مشخصات فنی در این گوشی تغییر کند.

در حال حاضر ، تاریخ رونمایی نسخه هندی و جهانی گوشی POCO X4 5G مشخص نیست. تازه ترین خبری که درباره برند پوکو در دست داریم، این است که نسخه هندی پوکو ام 4 5رو 5 جی در هند راهاندا ی

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره نسخه جهانی پوکو ایکس 4 5 جی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا