دانش و فناوری

نسخه جدید سامسونگ گلکسی S21 FE با پردازنده‌‌ی میانرده در راه است

بله، ممکن است در حال برنامه ریزی برای عرضه نسخه ارزان تر از یکی از گوشی های پرطرفدار خود، یعنی گلکی گلکس. در واقع یک نوع جدید از گلکسی S21 FE توست چند فروشگاه آنلاین در اروپا است و تغییرات سخت افزاری جالبی دا. یرید در ترنجی گلکسی S21 FE جدید را بهتر بشناسیم.

این دستگاه مرموز از خانواده Galaxy S21 FE به جای تراشه اسنپدراگون 888 یا اگزینوس 2100 ، دارای چیپست اسنپدراگون 720G در درو.

چ ط ط ئ ئ ئ ئ ئ بنابراین نیازی به گفتن نیست که احتمال اشتباه تایپی یکسانی در دو فروشگاه اینترنتی مختلف رخ داده باشد

دیده شدن نسخه جدید گلکسی S21 FE در دو فروشگاه اروپایی

دیده شدن نسخه جدید گلکسی S21 FE در دو فروشگاه اروپایی

درباره سایر توضیحات ذکر شده توسط هر دو منبع باید بگوییم که آنها عبارتند از صفحه نمایش 6.4 اینچی با رزولوشن +FHD که همراه با 8 حافظه رم و 256 فضای فضای ذخیره سازی خواهد بود. همچنین دوربین سه گانه با دو دوربین 12 مگاپیکسلی و سنسور 8 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 32 گ پ پ ک ل ل ل آتن ین نیز 4500 میلی آمپر ساعتی خواهد بود.

ه ی ی ک، ی ی ی ی ی ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک

از سوی دیگر اما برخی منابع به ما می‌گویند که این نسخه آینده S21 FE دارای اتصالات 5G سی‌اه با توجه به اما ممکن است سامسونگ به هر دلیلی برای امکان پذیرفتن این امر، به پشت سر گذاشته شود.

در مجموع، این گلکسی اس 21 FE به روز شد با قیمت کمتری نسبت به نسخه موجود وارد بازار شود. فروشگاه های الکترونیکی انتظار دارند این گوشی تا 15 روز دیگر عرضه شود.

تاییدیه بلوتوث دستگاه مرموز سامسونگ

تاییدیه بلوتوث دستگاه مرموز سامسونگ

Sلکسی S21 FE جدید در تاییدیه بلوتوث نیز مشاهده شد

منبع می‌گوید به غیر از دو لیستی که در فروشگاه‌های الکترونیکی دیده می‌شوند، بیشتر از وجود این مدل جدید دیدن می‌کنند Galaxy S21 FE وجود دارد. در واقع چندی پیش این گوشی مراحل گواهی گواهی بلوتوث را نیز پشت سر گذاشت. رار ساس این گواهی گواهی Galaxy S21 FE موجود است که دارای شماره مدل SM-G990B در اروپا و سایر بازارها است ، S21 FE آینده دارای ش SM-G990B2 خواهد بود. یواهی لواهی بلوتوث به طور کامل این شماره مدل را با نام Galaxy S21 FE مرتبط می‌کند. همچنین اتصال بلوتوث 5.2 را تایید می‌کند.

ه م م و Galaxy S S S S S S S S S S S با ترنجی همراه باشید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا