دانش و فناوری

نسخه بتای اندروید 13 در قالب One UI 5 برای گوشی‌های سامسونگ به زودی عرضه ‌می‌شود

شایعاتی در نسخه بتای اندروید 13 در قالب One UI 5 برای گوشی های سامسونگ وجود دارد. بر اساس این گزارشات، این نسخه زودتر از موعد عرضه می شود. اما این شایعات هنوز تایید نشده‌اند.

سرویس رسانه تکراتو

بر اساس برخی از گزارشات ذکر نشده، گوگل در رویداد 1401، از نسخه بتای اندروید 13 رونمایی می‌کند. همچنین احتمال این که سامسونگ ، در اوایل ماه جولای نسخه بتای اندروید 13 در قالب One UI 5 ارائه خواهد شد. با این خبر همراه ما باشید.

نسخه بتای اندروید 13 در قالب One UI 5

گزارش‌های اخیر حاکی از آن‌ها هستند که گوگل در رویداد اردیبهشت ماه، از نسخه بتای اندروید 13 رونمایی می‌کند. طبق برنامه زمانبندی گوگل ، نسخه پایدار اندروید 13 باید در ماه جولای سال 2022 (ت .ر1 1401) معرفی شود. با ی گ ه ه ه ه ه ه ه ه ه

نسخه بتای اندروید 13

قرار بود سامسونگ از رابط Onearbri One UI 5.0 در 140اییز 1401 رونمایی کند. اما بنابر گزارش Androidauthority احتمال اینکه سامسونگ انتشار این نسخه را با اندروید خبر زودتر عرضه این نسخه از سامسونگ با اندروید 13 برای طرفداران این برند خبر بسیار خوبی است. اگر این خبر درست باشد، بستر مناسبی برای آزمایش اندروید 13 قبل از انتشار نسخه پایدار فراهم خواهد کرد.

کاربط Onearbri One UI 5.0

سابقه این کار در سامسونگ دیده می‌شود. اگر خاطرتان باشد ، سامسونگ در ماه سپتامبر سال گذشته ، نسخه بتای رابط کاربری One UI 4 را با اندروید 12 There are 41 روز پس از فروش گوگل، این نسخه را در گوشی‌های هوشمند خود استفاده کرد.

این خبر تایید می شود و سامسونگ زودتر از پاییز 1401 از نسخه بتای اندروید 13 می تواند استفاده کند، گوشی های سری گلکسی s22 اولین گوشی هایی خواهند بود که این نسخه جدید را اگر می کنند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در نسخه بتای اندروید 13 در قالب One UI 5 ؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا