اخبار بازار

نرخ گزاف گویی چیست؟

نرخ مطبوعات چیست؟
نرخ مطبوعات چیست؟

جهش یا نرخ پرش نرخی است که در آن کاربران از یک صفحه وب پرش می کنند. اما این جهش به چه معنی است؟ نرخ گزاف گویی هنگامی استفاده می شود که کاربر وارد صفحه سایت شما شود و پس از مشاهده صفحه اول سایت شما را بدون ورود به صفحه دیگر ترک کند. این بدان معنی است که کاربر بدون علاقه به خواندن بیشتر مطالب سایت و بدون دیدن صفحات دیگر ، ترک می کند. داخل درس سئو اصفهان ما همچنین به روش بسیار ویژه ای به آن نگاه کردیم و روش هایی را برای بهبود آن ذکر کردیم.

اما اکنون مهمترین کاری که باید انجام دهیم این است که چگونه محاسبه نرخ گزاف گویی را تشخیص می دهیم. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مهمترین چیز در محاسبه نرخ گزاف گویی میزان تعامل کاربر است ، بنابراین برای گوگل ، اگر کاربری که وارد صفحه ای از سایت شما می شود ، ارتباط برقرار نمی کند و اقدامی انجام نمی دهد ، واحدی به نرخ گزاف گویی شما اضافه می شود.
قبل از اینکه چگونگی محاسبه نرخ گزاف گویی در میزان ترک Google Analytics را بررسی کنیم ، باید در نظر بگیریم که تعامل به چه معنی است. تعامل در واقع بدین معنی است که محتوای شما توانسته است کاربر را ترغیب به اقدام کند. در Google Analytics معمولاً سه نوع تعامل داریم که موارد زیر را شامل می شود:

نمای صفحه: مطمئناً اگر کاربر از این صفحه بازدید کند به این معنی است که کاربر از صفحات دیگر بازدید نکرده است و بنابراین باید در نرخ ممنوعیت درج شود. اما اگر تعداد بازدیدهای صفحه را که یک کاربر دارد بررسی کنیم ، متوجه می شویم که آنها تاثیری در میزان گزاف گویی ما ندارند.
رویدادها: وقایع و وقایع موجود در این بخش به معنی اعمال و رفتارهایی است که توسط کاربر سایت ثبت شده است. به طور پیش فرض ، هیچ نمادی در Google Analytics وجود ندارد و باید آنها را با Google Tag Manager ایجاد کنید.
معامله: معاملات مالی کاربران شبیه به بازدید از صفحات مختلف است ، زیرا کاربر وارد سبد خرید شده و پس از سفارش وارد صفحه پرداخت می شود. بر این اساس ، هیچ جهشی رخ نداده و این باعث افزایش سرعت گزاف گویی شما خواهد شد.

حال اگر کاربر یکی از گزینه های ذکر شده در بالا را نداشته باشد ، به طور طبیعی می بیند که بدون هیچ گونه عملی از سایت و صفحه مورد نظر حذف شده اند و باید نرخ پایه آنها با استفاده از فرمول زیر محاسبه شود: (نرخ گزاف گویی = پرش / کل بازدید کنندگان x100) این فرمول کاملاً ساده است و می بینیم که با تفکیک تعداد افرادی که از سایت خارج می شوند یا کاربرانی که با تعداد بازدیدکنندگان تعامل برقرار نکرده اند ، میزان گزاف گویی بدست می آید.

آمدم ، ناامید شدم و بعد رفتم. این تعریف است میزان ممنوعیت ارسالی توسط آوینش کشیک ، یک کارشناس مشهور سئو. اما واقعاً Bans Rite به چه معنی است؟ آیا کاربر باید گزاف گویی کند؟ آیا این به معنای فشردن دکمه عقب پس از ورود به سیستم یا خارج از آن است؟ با مشاهده درس ممنوعیت می توان از یک صفحه تعبیر کرد؟ در این مقاله این را برای شما بیان خواهیم کرد نرخ گزاف گویی معنی آن چیست و چگونه می توان مورد بررسی و کاهش قرار گرفت؟

میزان ممنوعیت این معیار است که به نسبت کاربرانی که وارد سایت شده اند و در واقع تعامل کمی دارند اشاره دارد. بنابراین این کاربران روی منوی سایت کلیک نمی کنند ، گزینه دیگری یا هر لینک داخلی را در صفحه نمی خوانند.

این بدان معنی است که سرور گوگل آنالیتیکس یا هر بستر آماری که در سایت نصب شده است ، هیچ مشارکت کاربر را در سایت ثبت نمی کند. چنین بازدیدهایی محدود به یک صفحه است و کاربر از صفحات دیگر بازدید نمی کند. نرخ بونس می تواند یکی از معیارهای سنجش کیفیت محتوای صفحه و میزان درخواست کاربران باشد.

طبق گفته گوگل ، سیستم نرخ گزاف گویی را به شرح زیر محاسبه می کند:میزان ممنوعیت نتیجه ، یک جلسه تقسیم یک صفحه ای در کلیه جلسات است که در آن جلسات یک صفحه ای فقط توسط کاربر مشاهده می شود و درخواست دیگری روی سرور آنالیز صورت نمی گیرد. “

تنظیم نرخ بالای ممنوعیت سایت می تواند سه چیز باشد:

  1. کیفیت محتوا پایین است و هیچ کاری برای تشویق کاربران برای مشارکت هرچه بیشتر وجود ندارد.
  2. محتوای کاربر مطابق با محتوای سایت نیست و در نتیجه تمایلی به تعامل با آن ندارند.
  3. کاربران اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کرده اند و دیگر نمی خواهند به جای دیگری بروند.

در ادامه بخوانید تا در مورد معنی بیشتر بدانید میزان ممنوعیت ما پرداخت خواهیم کرد

ما در مورد اینکه آیا Bans Rite یکی از سئو کارها است یا خیر صحبت کردیم. ما شخصاً فکر نمی کنیم Google از داده های Google Analytics برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده کند. زیرا اگر این سیستم به درستی اجرا نشود ، داده های آن قابل اطمینان نخواهد بود. علاوه بر این ، شبیه سازی نرخ جستن دشوار نیست. خوشبختانه تعدادی از کاربران گوگل گزارش داده اند که گوگل از داده های تحلیلی در الگوریتم خود استفاده نمی کند. با این حال ، رتبه بندی موتورهای جستجو مسئله مهمی است زیرا احتمالاً این نوع بازگشت موتور جستجو یکی از عوامل رتبه بندی است. از منظر جامع تبلیغ وب سایت ، شما باید هر قسمت از سایت خود را بهینه کنید. بنابراین توجه و تحلیل نرخ خزیدن سایت می تواند در بهینه سازی سایت تا حد ممکن کمک کند ، بنابراین این موضوع با سئو مرتبط است.

شما احتمالاً از ابزارهای بازاریابی ایمیلی از قبیل Millerlite ، MailCimp و Mail استفاده کرده اید و متوجه شده اید که انواع مختلفی از Bounce در این سرویس ها وجود دارد که با درس Bounce که در بالا به آن اشاره کردیم متفاوت است. ، ایمیل مورد نظر به طور موقت یا دائمی نامعتبر بود و 3 مورد برای مخاطب ارسال نشده است.

  • گزاف گویی سخت : به تعداد ایمیلهایی که دارای مشکلات ثابت هستند مراجعه می کند و نامه الکترونیکی به مقصد نمی رسد به عنوان مثال ، مخاطب ممکن است یک آدرس ایمیلی را وارد کند که اصلاً وجود نداشته باشد ، یا دامنه سرور ایمیل دیگر خدمات ارائه نمی دهد.
  • گزاف گویی نرم : تعداد ایمیلهایی که دارای مشکلات موقتی هستند را نشان می دهد و ایمیل هنوز به مقصد نرسیده است ، برای مثال سرور پست الکترونیکی گیرنده ممکن است به طور موقت سرمایه گذاری شود یا ممکن است حجم ایمیل مقصد پر باشد.

من شخصاً باید جهش این دو معیار فوق را زیر 2٪ نگه داشته است. امیدوارم که شما از این مقاله که بخشی از راهنمای Google Analytics است استفاده کنید. انتظار می رود پس از خواندن مقاله What is Bans Rate ، اهمیت آن را در مکان های مختلف خواهید فهمید. واقعاً یک سؤال است که میزان ورود به سایت شما چقدر است؟ نظر شما در مورد این عامل چیست؟ ما خوشحالیم که تجربیات شما را با ما و دیگر مفسران سایت به اشتراک بگذارید.

اصطلاح جهش یا میزان ممنوعیت این سالها پیش از ظهور اینترنت ، اینترنت و فناوری دیجیتال خدمت کرده است. کلمه گزاف گویی به خودی خود به معنای مقابله با یک مانع و بازگشت سریع است (دقیقاً مانند توپ پینگ پنگ که به مانع برخورد می کند و بر می گردد) برای کارمندان صاحب مغازه ، هنگامی که مشتری از طریق درب وارد می شود ، به پنجره مغازه و کالاها نگاه می کند و از مغازه بدون تعامل با فروشنده خارج می شود ، ضرب و شتم در واقع اتفاق افتاده است. گویی مشتری پس از ورود و بیرون رفتن دوباره به دیوار برخورد کرده است.

به تنهایی راه کاهش نرخ تحریم بهبود و جذابتر کردن صفحه باعث افزایش جذب کاربر می شود. به طور کلی ، نرخ بونس را می توان از دو منظر مشاهده کرد: منبع ترافیک و نمای صفحه. اگر نرخ گزاف گویی سایت برای یک منبع خاص ترافیک خیلی زیاد است ، باید انتظار کاربرانی که از آن منبع وارد سایت شده اند را در نظر بگیرید. فرض می کنیم شما در سایت دیگری بنر دارید و نرخ گزاف گویی برای همان تبلیغ بسیار زیاد است. این نتیجه عدم تحقق انتظارات آنها هنگام کلیک بر روی بنر خود است. تبلیغات خود را مرور کنید و محتوای آن را با صفحه مرتبط با سایت خود مطابقت دهید. اگر بین این دو محتوا ارتباط منطقی وجود ندارد ، یکی را تغییر دهید تا هر دو در یک جهت قرار بگیرند. اگر صفحه‌ای که به دنبال انتظارات کاربر هستید اما هنوز سرعت گزاف گویی بالایی دارد ، باید به خود صفحه توجه بیشتری داشته باشید. محتوای صفحه چقدر ارزش دارد؟ آیا در بالای صفحه دکمه تماس وجود دارد؟ آیا پیوندهای داخلی به صفحات مرتبط وجود دارد؟ آیا کار با منوی سایت آسان است؟ آیا این صفحه کاربران را برای مشاهده سایر بخش های سایت دعوت می کند؟ اینها فقط برخی از نرم افزارهای تنظیم هدف است که می توانید برای بهینه سازی سایت خود استفاده کنید.

منبع: https://isf-academy.ir/bounce-rate/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا