دانش و فناوری

نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1) از نوع ۱۲۰ هرتزی خواهد بود

مدتی است که دنیای تکنولوژی با شایعات و اخبار پراکنده درباره یک گوشی هوشمند با نام Nothing Phone (1) پر شده است. این دستگاه به احتمال زیاد حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. بر اساس اخبار دریافتی، گویا نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1) از نوع ۱۲۰ هرتزی خواهد بود. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1) چگونه خواهد بود؟

با توجه به اعلامیه شرکت نایتینگ برای Nothing Phone (1) که برای ۱۲ جولای برنامه ریزی شده است، گویا این شرکت مشتاق است تا همه چیزهایی که درباره این دستگاه هستند، سوژه شایعات بود را همین حالا روشن می کند. اما این موضوع یک حرکت مثبت است و نمی‌توانم به آن انتقادی داشته باشم و مطمئن باشم به هیاهو و هیجانی که برای این دستگاه وجود دارد، آسیب می‌رساند، اما این اطلاعات کوچک به ما کمک می‌کند تا تصویر کاملی از این دستگاه داشته باشد.

این شرکت ۱۲ بار اعلام کرده است که یک صفحه نمایش ۰ هرتزی را برای این دستگاه مورد استفاده قرار خواهد داد. هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. این ویدیو از ۱.۳ میلیون بار از چیزهایی که در یک ویدیو می‌شود این واقعیت را نمی‌توان به طور دستی ارزیابی کرد.

نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1)

در تصاویر نشان داده شده فقط یک نمایش داده می شود که به ۱۲۰ هرتز تغییر می کند. این موضوع احتمالاً معنی دارد که نمایشگر این دستگاه از نوع LTPO (اکسید کریستالی با پایین پایین) نیست، بلکه از نوع LTPS (سیلیکون پلی کریستالی با پایین پایین) است که از انتقال پویا بین نرخ‌های نوسازی پشتیبانی نمی‌کند. LTPS، صفحه نمایش بدون هیچ وقفه‌ای بر روی ۶۰ هرتز، ۹۰ هرتز یا ۱۲۰ هرتز تنظیم می‌شود. در حالی که نمایشگرهای LTPO مدرن (مانند نمایشگر Galaxy S22 Ultra و سایرین) می‌توانند نرخ نوسازی را حتی تا ۱ هرتز نیز انجام دهند.

با Nothing Phone هیچ کاری نمی توانید انجام دهید (1). انتظار بر این بود که این دستگاه از یک صفحه نمایش ۱۲۰ هرتزی در استفاده کند، اما با این وجود از بقیه مشخصات دستگاه‌های مختلف است، زیرا اکثر مردم به اشتباه تصور می‌کردند اولین گوشی Nothing یک دستگاه پرچمدار با جدیدترین و بهترین تراشه اسنپدراگون ساخت کوالکام خواهد بود.

برعکس، Nothing Phone (1) یک دستگاه با چیپست اسنپدراگون 778G+، صفحه نمایش 6.6 اینچی 1080p، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و دوربین فوق عریض 16 مگاپیکسلی، در واقع یک گوشی میان رده یا بالارده خواهد بود و در دو نسخه عرضه خواهد شد. یکی از آن‌ها با ۸ حافظه رم و ۱۲۸ حافظه داخلی و دیگری با ۱۲ حافظه رم

نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1)

به گفته PhoneArena، لیست های فاش شده آمازون چمازون همچنین اطلاعات بهتری را نیز به ما می دهد نسخه پایه با رم ۸ گیگابایتی و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی احتمالا قیمتی در حدود ۴۶۹.۹۹ یورو یا حدود ۴۹۰ دلار (همراه با ایربادز Nothing Ear 1) خواهد داشت، در حالی که نسخه رم ۱۲ گیگابایتی با حافظه داخلی ۲۵۶ گیگابایتی احتمالا با قیمتی در حدود ۵۴۹.۹۹ یورو یا تقریباً ۵۷۵ دلار (همراه با ایربادز Nothing Ear 1) عرضه می‌شود.

طبق اطلاعات فاش شده ، هیچی تلفن ح ، تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن تلفن هیچ چیز تلفن تس ی ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ی نظر شما کاربران ترنجی در مورد نرخ نوسازی نمایشگر Nothing Phone (1) چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا