بازاریابی اینترنتی

نحوه یافتن بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال |

برای یافتن بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال ، ابتدا باید درک کنیم “بازاریابی دیجیتال چیست” ، “آیا بازاریابی دیجیتال به سود شما خواهد بود” و به این سؤال پاسخ می دهیم “چگونه می توانم هدایت های بیشتری را برای تجارت خود کسب کنم؟” – که باید هدف هر بازاریابی باشد.

آژانس بازاریابی دیجیتال چیست؟

تعریف دیجیتال از بازاریابی دیجیتال بازاریابی محصولات یا خدمات در فن آوری های دیجیتال ، به ویژه در اینترنت است ، اما شامل تلفن های همراه ، تبلیغات نمایشگر و هر وسیله دیجیتال دیگری نیز می شود. خلاصه خیلی ساده در یک جمله ، و در عین حال می تواند یک روند پیچیده برای درست کردن و اطمینان حاصل شود که همه بازاریابی دیجیتالی شما با هم کار می کنند ، نه به عنوان یک فعالیت سیلو. اینجاست که تخصص و تجربه بهترین آژانس های بازاریابی دیجیتال می تواند بسیار مفید باشد.

تبلیغات سنتی ، روزنامه ها و کتاب های کاغذی مانند صفحات زرد، کمتر و کارآمدتر برای تجارت. چند سال پیش مردم برای جستجوی یک محصول یا خدمات به رایانه می رفتند ، امروزه مردم همه روزه ، هر روز و “شبکه” به اینترنت متصل می شوند. جستجوی اطلاعات ، محصول یا خدمات به همان سرعتی و ساده است که جستجو در لپ تاپ یا کامپیوتر کار یا گرفتن تلفن همراه یا رایانه لوحی آنها. بازاریابی دیجیتال در جستجوی وب ، اطلاعات ، محصولات و خدمات شما را به افراد متمرکز می کند. بهترین آژانس های دیجیتالی روند خرید محصولات و خدمات شما را درک می کنند و اطمینان می دهند که اطلاعات شما در زمان مناسب قابل مشاهده است. در دنیای بازاریابی دیجیتال ، مراحل مختلف فرایند خرید ، یعنی تحقیق ، در نظر گرفتن و کسب “لحظات خرد” خوانده می شود و بهترین آژانس بازاریابی دیجیتال اطلاعات ، خدمات یا محصول مربوطه را در زمان فرآیند خرید ارائه می دهد. .

در حالی که آژانس های بازاریابی دیجیتال تبلیغات سنتی یا تجاری را نیز مانند تبلیغات روزنامه ها تولید و مدیریت کرده اند ، آژانس های تخصصی بازاریابی دیجیتال بر خلاف “شرکت های بازاریابی” که معمولاً روی تلویزیون ، رادیو و بازاریابی چاپ تمرکز دارند ، بر بازاریابی آنلاین تمرکز می کنند.

مهم نیست که کسب و کار شما یک تجارت (B2B) یا تجارت مصرف کننده (B2C) باشد ، بازاریابی دیجیتال می تواند روشی سریع ، معمولاً سریع و قابل اعتماد برای پیشبرد کسب و کار شما و افزایش درآمد باشد. بهترین آژانس های بازاریابی دیجیتال تمام تبلیغات دیجیتال را بر اساس بازده سرمایه گذاری (ROI) مدیریت می کنند تا اطمینان حاصل کنند که پیشروهای ایجاد شده باعث ایجاد حس تجارت و افزایش سود می شوند. بازاریابی دیجیتالی به سود شما خواهد بود و به این سؤال پاسخ می دهد “چگونه می توانم کسب و کار خود را هدایت کنم”؟

بازاریابی دیجیتالی ، که گاه به آن بازاریابی وب سایت گفته می شود ، می تواند به چندین ویژگی و خدمات مهم تقسیم شود:

خدمات جستجوگرها

بهینه سازی موتور جستجو ، که غالباً به اختصار SEO تبدیل می شود ، فرایند نمایش سایت شما در موتورهای جستجو مانند Google در هنگام جستجو افراد مرتبط با شغل ، خدمات یا محصولات شما است.

صرف نظر از اینکه وب سایت شما تجارت الکترونیکی است یا خدمات فروش ، اگر این اصطلاحات جستجوی افرادی باشد که از آنها استفاده می کند (که اغلب به آنها “کلمات کلیدی” گفته می شود) برای جستجوی در Google ، منجر به خرید و فروش به تجارت شما می شود.

SEO به تجربه و درک نحوه خواندن گوگل سایت شما نیاز دارد. می خواهید Google چه پیامی و اطلاعاتی را برای یک صفحه وب یا وب سایت بخواند و بداند کجا می تواند این اطلاعات را قرار دهد تا موتورهای جستجو بتوانند آن را پیدا کنند. یک شرکت SEO خوب سابقه ای در رتبه بندی وب سایت های با کیفیت بالا در نتایج جستجو خواهد داشت.

سئو بهترین زمان کار می کند که روش های رتبه بندی اثبات شده در ترکیب با آخرین روند ترافیک رانندگی استفاده شود. نمونه ای از این پدیده “نزدیکی به من” است که در 12 ماه گذشته حدود 150٪ رشد کرده است ، به طوری که کاربران تلفن همراه “query my search” یعنی “SEO به من” را اضافه کردند. این مشتریان به دنبال خرید و خرید از یک ارائه دهنده خدمات محلی یا تأمین کننده محصول هستند.

در حالی که SEO می تواند یک سرویس مستقل باشد ، اما در ترکیب با PPC ، رسانه های اجتماعی و بازاریابی شهرت بسیار مؤثر است. SEO همچنین سنگ بنای فعالیتهای موثر PPC ، رسانه های اجتماعی و مدیریت شهرت است.

پرداخت هر کلیک

پرداخت هر کلیک (PPC) که اغلب با عنوان “تبلیغات Google” یا “تبلیغات آنلاین” خوانده می شود ، جایی است که شما تبلیغات را در صدر نتایج جستجو برای اصطلاحات خاص جستجو قرار می دهید. این اصطلاحات جستجو می تواند کلماتی باشد که افراد در مرحله “تحقیق” از خرید استفاده می کنند یا در هنگام خریدن به دنبال کلمات کلیدی هستند.

اگرچه تبلیغ شما می تواند بر اساس بودجه شما نمایش داده شود ، هر زمان که جستجو انجام شود ، فقط وقتی کاربر وب روی تبلیغ شما کلیک می کند پرداخت می کند و به سایت شما می رسد یا مستقیماً از صفحه نتایج جستجو با شما تماس می گیرد ، یعنی فقط در هنگام کلیک مشتری بالقوه و از این رو نام یک پرداخت را پرداخت می کنید. این شکل از بازاریابی پرداخت به ازای هر کلیک (اغلب به اختصار PPC).

مبلغ پرداختی برای هر کلیک توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. “هزینه برای هر کلیک” (مخفف هزینه برای هر کلیک) با کیفیت و ارتباط آگهی جستجوی عبارت مورد استفاده و ارتباط صفحه با وب سایت مشتری بالقوه شما تعیین می شود. این عوامل به “نمره کیفیت” کلی شما کمک می کند. هرچه نمره کیفیت شما بالاتر باشد ، برای هر کلیک هزینه کمتری می پردازید و هزینه کمتری را برای هر سرب به تجارت خود می پردازید.

در انگلستان ، گوگل اکثریت قریب به اتفاق ترافیک جستجو را دارد و بیشتر بودجه شما باید در بودجه آنها باشد ، با این حال ، شما نمی خواهید این پتانسیل را از دست بدهید ، اما برای مشتریان موتورهای جستجو مانند پلت فرم بینگ مایکروسافت ، باید بخش کمی از بودجه موتور شما اختصاص یابد. جستجوی دیگران. همچنین ، بهترین شرکت های مدیریت PPC همچنین در مورد توزیع بودجه PPC شما در تعدادی از کمپین هایی که قسمت های مختلف سفر مشتری را هدف قرار می دهند بحث خواهند کرد. هنگامی که مردم از اصطلاحات جستجوی گسترده برای یافتن اطلاعات استفاده می کنند ، بخش کمی از بودجه باید اختصاص یابد ، بخش کوچکی از بودجه در هنگام جستجو افرادی ، رقبای شما یا نام رهبر بازار. بیشتر بودجه هنگامی که چشم انداز از اصطلاحات جستجوی مستقیم مربوط به خرید استفاده می کند و در آخر ، بخش کوچکی از بودجه بازاریابی (تبلیغات خود را به افرادی که علاقه مند به خدمات یا محصولات خود با مراجعه به سایت نشان داده اند) نشان دهید تا بتوانید از مشتریانی که قبلاً منتشر شده اند ، جذب کنید.

بهترین آژانس PPC ، شریک برتر Google خواهد بود. وضعیت Google Prime Partner نشان می دهد که این شرکت دارای سابقه ای اثبات شده در ارائه کمپین هایی با کیفیت بالا است که CPC های رقابتی / پایین تولید می کند و یک ROI مثبت و مثبت را ارائه می دهد. بهترین آژانس PPC یک فرایند مدیریتی قوی برای PPC خواهد داشت تا به سرعت پاسخ دهد و از تغییرات در مبارزات PPC رقبا استفاده کند.

بر خلاف تبلیغ وب سایت ، که می تواند مدتی طول بکشد تا کاملاً مؤثر باشد ، پرداخت به ازای هر کلیک یک واقعیت فوری است که پس از فعال شدن کمپین شما ، آنها می توانند منجر به کسب و کار شما شوند.

PPC هنگامی که به روشی انجام شود که با سئو ادغام نشود ، مؤثر است. یک سایتی مناسب و مناسب کیفیت کمپین های Google شما را بهبود می بخشد و منجر به کاهش “هزینه برای هر کلیک” می شود و این بدان معناست که برای بودجه خود هدایت بیشتری دریافت می کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر اکنون مکان های قانونی برای هدایت مشاغل هستند. فیس بوک بیش از 38 میلیون کاربر فعال و معمولی در انگلستان دارد و پیش بینی می شود تا سال 2020 این تعداد به بیش از 42 میلیون نفر برسد. صرف نظر از اینکه تجارت شما به مصرف کنندگان یا مشاغل دیگر فروخته می شود ، مشتریان بالقوه شما در فیس بوک هستند و از آنها مکرر استفاده می کنند.

فیس بوک در افزایش آگاهی در مرحله “تحقیق” از مشتریان ، یادآوری خدمات و محصولات خود در مرحله “توجه” و قرار دادن محصولات خاص خود در مقابل مشتریان بالقوه در مرحله “خرید” بسیار عالی است. با وجود چنین مخاطب گسترده و انعطاف پذیری در هدف قرار دادن مشتریان در طی مراحل خرید ، فیس بوک می تواند یک راه خوب برای تولید سرب و فروش باشد و بازده خوبی را برای سرمایه گذاری به همراه آورد.

یک آژانس خوب بازاریابی دیجیتال در ارائه فعالیتهای بسیار مؤثر در فیس بوک ، سابقه اثبات شده ای خواهد داشت. بهترین آژانس های بازاریابی دیجیتال قادر به نشان دادن نرخ تبدیل و هزینه برای هر سرب بازاریابی رسانه های اجتماعی شما هستند.

باز هم ، بازاریابی در رسانه های اجتماعی و به طور خاص بازاریابی فیس بوک می تواند به عنوان یک فعالیت مستقل انجام شود ، اما در ترکیب با SEO و / یا PPC بهتر عمل می کند. وقتی مشتری بالقوه از سایت شما بازدید می کند ، رایانه آنها به عنوان بازدید کننده مشخص می شود. این امر به شما امکان می دهد تا کاربرانی را که علاقه خود را به محصولات یا خدمات شما نشان داده اند ، هدف قرار دهید.

مدیریت اعتبار

هنگام بررسی یک مشتری ، مشتری آینده نگر وب را اسکن می کند تا نظرات و نظرات قبلی مشتری را پیدا کند. بازاریابی و فروش آنلاین شما بر اساس بررسی های مربوط به شغل ، خدمات یا محصولات شما می تواند زندگی یا فوت کند. اطمینان از اینکه بررسیهای مثبت آسان است و هرگونه بازخورد منفی به خوبی مدیریت می شود می تواند سود خوبی برای نرخ تبدیل شما باشد.

شرکت های بازاریابی دیجیتال آن را “مدیریت شهرت” یا “مدیریت شهرت آنلاین” می نامند ، اما در واقعیت ، سیستم هایی را برای تولید بررسی مشتری و بازخورد مشتری ایجاد می کند ، که باعث می شود رضایت مشتری مثبت اسیر و یافتن آسان برای مشتریان بالقوه باشد.

بسیاری از مشاغل اطمینان دارند که مردم توانایی بازخورد بازخورد را دارند. شما نمی توانید همیشه مردم را خوشحال کنید ، و شرکت ها نگران هستند که انتقاد بد تأثیر منفی بر روی تجارت خود بگذارد. اول ، اگر کسی مصمم باشد که یک بررسی بد برای تجارت شما بگذارد ، یک بستر برای انجام این کار پیدا می کند و 1000 سیستم عامل نیز وجود دارد. بهتر است در مورد مشتریانی که ترجیح می دهند از نظر خود نظارت داشته باشند ، کنترل داشته باشید. دوم ، بررسی بد یا بد اگر خوب مدیریت شود می تواند برای تجارت شما مثبت باشد. انتقاد ضعیف تأکید می کند که شما به بازخورد اهمیت می دهید و بعداً به مشتری خود اهمیت می دهید. یک بررسی بد اجرا نشده می تواند برای ده نقد خوب برای تجارت شما مفید باشد.

یک شرکت بازاریابی دیجیتالی خوب ، از یکی از معدود سیستم عامل های آشنا بازبینی استفاده خواهد کرد و ابزار و منابعی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به بررسی مشتری بپردازید ، مدیریت و پاسخ دهید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا