اخبار بازار

نحوه کسب درآمد از لینک های میانبر |

نحوه کسب درآمد از لینک های میانبر |
نحوه کسب درآمد از لینک های میانبر |

یکی از بهترین راه های کسب درآمد از کانال های اینترنتی و تلگرام ، کسب درآمد از میانبرهای کوتاه مدت روزانه بسته به سطح فعالیت شما است!

با استفاده از لینک های کوتاه می توانید لینک ها ، مقاله ها ، فایل ها و غیره را کوتاه کنید و آنها را در وب سایت خود و در تلگرام و کانال های گروهی یا کلیه شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد ارسال کنید.

روش کسب درآمد به شرح زیر است:

شما مقاله ای نوشتید و می خواهید آن را در Facebook خود به اشتراک بگذارید

پس از بارگذاری مقاله در مرکز بارگذاری و غیره ، لینک دریافت شده را به سایت میانبر پیوند ارسال خواهید کرد تا لینک مربوط به لینک درآمد تغییر یابد و آن را به شما نشان دهد.

می توانید پیوند دریافت شده را بصورت آنلاین ارسال کنید و از مخاطبین خود بخواهید از لینک کوتاه شده برای بارگیری مقاله استفاده کنند.

در لینک های کوتاه ، برخی از تبلیغات برای چند ثانیه مشاهده می شوند و پس از رد تبلیغات ، می توانند پرونده را مشاهده و بارگیری کنند.

و از هر پیوند از طریق پیوندها به شما پرداخت می شود (پس از رد تبلیغات).

سایت کوتاه سازی لینک با توجه به میزان و نوع تبلیغی که تبلیغ می کند مبلغ مختلفی را پرداخت می کند ، برای مثال نشان دادن تبلیغات از طریق تلفن همراه سود بیشتری نسبت به بازدید از تبلیغات روی رایانه ها دارد.

به عنوان مثال ، می توانید نرخ نمونه برای هر 1000 بازدید را در سایت کسب درآمد جانی مشاهده کنید:

نمونه ای از سایت که می خواهیم به منظور تهیه پول معتبر به آن آموزش دهیم و در وب سایتهای سازمانهای صنفی و اینامد ثبت شده است و از سایت پرداخت ایمن زرین پال نیز تأیید شده است).

از لینک کوتاه تر جولی درآمد کسب کنید
بیاموزید که چگونه لینک ها را لیست کرده و آنها را کوتاه کنید
ابتدا به https://xoli.ir برویم
و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید: (دکمه قرمز)

در صفحه ثبت نام ، جزئیات مورد نیاز را با دقت وارد کنید:

صفحه ثبت نام
صفحه ثبت نام

اگر حساب Gmail شما از قبل روی سیستم شما (لپ تاپ و رایانه) فعال است ، روی “اتصال به Google” کلیک کنید و حساب خود را انتخاب کنید ، بدون اتلاف وقت ، به طور خودکار اطلاعات خود را ثبت کنید و وارد پنل شوید.

بعد از ثبت نام ، شما به پنل کاربر منتقل می شوید و در آنجا منوی میانبر پیوند را مشاهده می کنید: (دستورالعمل های موجود در تصویر را دنبال کنید)

سپس از بخش منو ، پس از رسیدن به حد برداشت ، می توانید گزینه “برداشت” را انتخاب کرده و برای شماره کارت خود درخواست واریز کنید.

اما قبل از ثبت سفارش سفارش ، ابتدا شماره کارت خود را در بخش تنظیمات -> پروفایل ثبت کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا