بازاریابی

نحوه نوشتن محتوای دوست SEO برای انتشارات مطبوعاتی رایگان نویسنده

شما با یک کتاب عالی نویسنده هستید. حالا چی؟ اول از همه ، شما باید با کتاب و حرفه خود در زمینه نوشتن به عنوان یک تجارت ، یک تجارت آنلاین رفتار کنید ، جایی که این روزها موفق ترین مشاغل وجود دارد زیرا اینترنت یک بستر رایگان و منابع رایگان برای نویسندگان فراهم می کند.

به عنوان نویسنده ، باید در جستجوی مداوم راه هایی برای تبلیغ کتاب خود باشید و روش های جدیدی برای استفاده از فناوری را برای افزایش مشخصات عمومی و درآمد خود پیدا کنید. بهترین راه برای تبلیغ مشاغل خود ، ایجاد یک پروفایل عمومی و افزایش درآمد شما از نوشتن یک سری مطبوعات و مقالات برای استفاده به عنوان پیشنهادات تبلیغاتی چیست؟ اینترنت ، نوشتن بازی را تغییر داده و فاصله بین نویسندگان را کاهش داده است ، اگر می توانید از یک خبرنامه (من نمی توانم) برای ایجاد و نوشتن کمپین رسانه ای خود استفاده کنید ، یا اگر می خواهید مهارت های نوشتن اخبار در مورد پروژه های خود را توسعه دهید (که می توانید).

این ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، اما اگر شما نویسنده هستید ، تولید مواد نوشتاری خود لازم نیست که برای شما جذاب باشد. نوشتن اطلاعیه های مطبوعاتی و مقالات آنلاین نیاز به دانش برخی مهارت های جدید دارد ، که شاید شما نیازی به نوشتن نسخه های مطبوعاتی چاپی نداشته باشید. منابع زیادی وجود دارد که می توانید در جستجوی وب ساده پیدا کنید که می تواند شما را در جهت تسلط بر نگارش مطبوعات به صورت آنلاین راهنمایی کند ، که با انتشار مطبوعات چاپی متفاوت است ، به این ترتیب ، برای اینترنت ، موارد خبری باید موتورهای جستجو را به سمت مقالات منتشر شده در سایت ها جذب کنند. وب ، وبلاگ ها ، شبکه های اجتماعی و خدمات پخش آنلاین اخبار.

ابزارهای جستجوگرها ، کلمات کلیدی و کلمات کلیدی به طور مداوم با تغییر در روندهای محبوب تغییر می کنند. هرچه جستجوها دقیق تر و تخصصی تر می شوند ، ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه ها باید پاسخ دهند و ما نیز باید با پیش بینی تغییرات در زبان بازار پاسخ دهیم. هنگام ارسال اطلاعیه های مطبوعاتی به توزیع کنندگان بصورت آنلاین ، به پیشنهادات آدرس آنها برای موضوع خود نگاهی بیندازید. اکثر سرویس ها نوعی ابزار جستجوگرها ایجاد کرده اند که به شما کمک می کند تا مطبوعات و مقالات را برای اهداف خود بهینه کنید. حتماً پیشنهادات آنها را بررسی کرده و از پیشنهادات مفید آنها استفاده کنید تا به شما نشان دهد که توزیع کننده موفق موضوع شما را چه می داند.

امروزه ، به دلیل اهمیت روز افزون وبلاگ ها ، رسانه های اجتماعی ، انجمن های اینترنتی ، سیستم عامل های مشترک و ناوبری وب ، بروزرسانی اطلاعات فوری و اطلاعاتی یک هنجار است. فناوری هایی مانند تلفن های همراه ، تلفن های هوشمند و کتابخوانان آنلاین ، نیاز ما به هماهنگی استراتژی های سئو را برای زنده ماندن در بازی سئو ، افزایش می دهد. با این حال ، فراموش نکنید که شما در نهایت برای انسانها می نویسید ، بنابراین کلماتی که شما انتخاب می کنید باید برای انسانهایی که در وب جستجو می کنند اطلاعات نیز معنا پیدا کند. درک رابطه بین خوانندگان انسانی و موتورهای جستجو به شما کمک می کند تا مطبوعاتی تولید کنید که یک استراتژی را ایجاد می کند که شما و محصولات شما را در مقابل مخاطب هدف خود قرار دهد. پس از جلب توجه مخاطبان هدف خود ، آنها را به وبلاگ یا وب سایت خود ارسال کنید تا در مورد شما و کتاب ها و خدمات خود بیشتر بدانید. هنگامی که به آنجا رسیدید ، باید بازدید کنندگان را ترغیب کنید که اقدامی انجام دهند:

 • شما را استخدام می کند تا با گروه آنها صحبت کنید
 • از خدمات نوشتن خود برای نگهداری آب بخواهید
 • شما را به عنوان مشاور به عنوان وکیل قرار دهید
 • کتاب خود را بخرید

هدف از هر تبلیغ مطبوعاتی این است که مخاطبان هدف را ترغیب کنید تا هنگام رسیدن به مقصدی که از آنها خواسته اید برای کشف ، اقدامی انجام دهند. خاص باشد این امر را به خوبی تصور نکنید که بازدید کنندگان بدون راهنمایی بدانند منظور شما چیست. اطمینان حاصل کنید که دقیقاً آنچه را که می خواهید انجام دهید به آنها بگویید و وسایل لازم را برای انجام این کار به آنها بگویید. برای خرید کتاب خود به آنها پیوند دهید. شرح خدمات خود را ارائه دهید. و آدرس ایمیل را ترک کنید.

موفقیت شما در زمینه کاری که می خواهید بازدید کنندگان شما از آن استفاده کنند بستگی به جذابیت سایت شما و سهولت استفاده بازدید کنندگان شما از طریق سایت شما و خرید و یا پرسیدن در مورد خدمات شما دارد. به مطبوعات آنلاین به همان روشی که رسیدگی به مطبوعات سنتی چاپ را دارید نزدیک شوید و تفاوت آن در قالب آگاهی موتور جستجو است. در رضایت موتور جستجو ، ما نمی توانیم اطلاعات مهم پس زمینه را فراموش کنیم.

 • رزومه
 • اطلاعات تماس
 • مباحث صحبت کردن خود را لیست کنید
 • چند افتخار کتاب
 • پیوندی به وبلاگ ، وب سایت یا سایر صفحات شما
 • لینک به ویدیوی شما در محل کار
 • برای پوشش اخبار مربوط به کتاب خود ، به لینک پیوند دهید
 • برای گزیده هایی از ظاهر تلویزیون ، پیوند لینک را مشاهده کنید

لینکهای ارتباطی می توانند بدون ایجاد مزاحمت در مطبوعات شما ، اطلاعات مفصلی در مورد شما و کتاب و خدمات ارائه شده به مخاطبان هدفمند ارائه کنند. و اگر فرصتی برای درج تصاویر دارید ، شامل یک تصویر جلد از کتاب خود باشید تا خود را به عنوان یک نویسنده منتشر شده و یک تصویر با کیفیت از خودتان تبلیغ کنید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر در قالب jpeg هستند.

بعد از اینکه مطبوعات مطبوعاتی را برای چاپ و اینترنت چاپ کردم ، فهمیدم که تفاوت مطبوعات آنلاین نویسنده با انتشار مطبوعات چاپی – که هر دو با هدف ایجاد تبلیغاتی که در بالا توضیح داده شده است – نیاز به کلمات کلیدی در انتشارات مطبوعاتی آنلاین است ، که می تواند توسط آن پیشنهاد شود خدمات سئو رایگان یا پولی. حتماً جستجوی وب را انجام دهید تا منابع SEO را که بیشتر برای نیازهای شما مفید هستند پیدا کنید. اطلاعیه های مطبوعاتی آنلاین ابزاری هستند که هیچ نویسنده نمی تواند بدون آن در عصر بازاریابی آنلاین زندگی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع بخوانید: تبلیغات رایگان یا کتاب خود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا