بازاریابی اینترنتی

نحوه شرکت در تحقیقات بازار |

این که آیا شما دانشجویی هستید که در هنگام تحصیل به دنبال دریافت پول نقد اضافی هستید یا به دنبال کسب درآمد از خانه هستید تا بتوانید با فرزندان خود وقت بگذارید ، پس تحقیقات بازار راهی عالی برای انجام این کار است. در این پست می خواهم که چگونه یک شرکت کننده در تحقیقات بازار شوید و چه انتظاری دارید.

اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اکثریت قریب به اتفاق تحقیقات تحقیقات بازار به صورت آنلاین انجام می شود و شامل انجام نظرسنجی ها برای شرکت های چند ملیتی ، صنایع یا دولت های بزرگ است. در حالی که فرصت های دیگری مانند نظرسنجی مردم در بازارهای فوق العاده و یا اسکن کردن تمام مواد غذایی شما در هر هفته وجود دارد – اینها اقلیت هستند و بنابراین ما در این مقاله به فرصت هایی برای تحقیقات بازار آنلاین خواهیم پرداخت.

بنابراین چگونه می توانید در تحقیقات بازار آنلاین شرکت کنید – و چرا این شرکت ها را مورد توجه قرار دهید.

اول ، زیرا این شغل ها بصورت آنلاین هستند ، اولین جایی که باید به جستجوی آن بصورت آنلاین بپردازید. بسیاری از این سایت های نظرسنجی آنلاین وجود دارد – و تعداد کمی از آنها مخصوص کشور هستند. بنابراین یک جستجوی سریع در موتور جستجوی مورد علاقه خود انجام دهید و ببینید کدام یک را پیدا می کنید.

قدم بعدی شما انجام تحقیقات خود در مورد این شرکت ها است. Google را یکی یکی تایپ کنید و بررسی کنید که دیگران درباره تجربیات خود با شرکت ها چه بگویند. یکی دیگر از راههای عالی برای یافتن اینکه کدام یک از این شرکتها مشروعیت دارند (از آنجا که موارد بسیار بدی در آنجا وجود دارد) سؤال از دوستان و خانواده خود است.

هنگامی که شما یک زوج را پیدا کردید که فکر می کنید بهترین مکان برای شروع کار است ، تمام کاری که برای انجام کار باقی مانده اید ثبت نام است. توجه کنید گفتم ثبت نام کنید – درخواست نکنید یا پرداخت کنید؟ نکته مهمی که باید به آن توجه داشت این است که این شرکتها برای انجام نظرسنجی خود نیاز به طیف گسترده ای از افراد دارند – و به همین ترتیب در حقیقت به هر کس بالای 18 سال اجازه می دهند که در وب سایتهای خود ثبت نام کند. نکته بسیار مهم دیگر پرداخت هزینه دسترسی به این سایت ها نیست. بسیاری از شرکتهای بزرگ وجود دارند که به شما امکان می دهند بصورت رایگان بپیوندید ، بنابراین مجبور نیستید این حق را بپردازید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا