بازاریابی

نحوه درخواست و تأیید فهرست Google برای مشاغل من

بیایید قبول کنیم ، اگر کسب و کار شما در Google نیست ، شما وجود ندارید. آیا می دانستید که بیش از 90 درصد ترافیک موتورهای جستجو را گوگل تشکیل می دهد؟ امروزه ، مردم بسیاری از مطالب را به خاطر نمی آورند و چرا باید این کار را انجام دهند؟ همه چیز در Google است مارینا

چند بار شما در گوگل شرکتی را جستجو کرده اید و در سمت راست جعبه ای با نقشه شرکت ، شماره تلفن ، ساعت کار ، عکس ها و همچنین پیوندی به وب سایت آنها وجود دارد. گوگل می خواهد تبلیغات رایگان را برای هر شرکتی ارائه دهد. در واقع ، گوگل می خواهد تا آنجا که ممکن است این کار را آسان کند تا کاربرانش بتوانند در 0.000048763 ثانیه آنچه را که بدنبال آن هستند پیدا کنند – بنابراین همه ما همچنان برمی گردیم.

افزایش ترافیک در جستجوی تلفن همراه

ببینید ، گوگل می داند که اگر موتور کاربر را ساده و روان کند ، اولین موتور جستجو باقی خواهد ماند. آیا می دانستید که تا سال 2019 ، بیش از 65 درصد از ترافیک جستجوی Google تلفن همراه خواهد بود؟ وای مارینا؟ چه چیزی برای کاربران تلفن همراه آسان تر از “ALL” اطلاعات مربوطه “در جلو و مرکز” است؟

چگونه می توانم یک لیست “Google برای کسب و کار من” برای کسب و کار خود دریافت کنم؟

خوب ، در حال حاضر این سال برای شما پیش آمده است که “چگونه می توانم مطمئن شوم که شرکت من یک لیست چک باکس در بالای صفحه گوگل دارد وقتی کسی شرکت من را جستجو می کند؟” بله ، این قسمت آسان است. در واقع ، تعجب بسیار آسان است. “چرا من قبلاً این کار را نکرده بودم؟”

بیایید با مراحل ساده روبرو شویم. اما ابتدا باید نام خود را در Google Maps به Google اضافه کنید و ببینید آیا ظاهر می شود. اگر این اتفاق می افتد به این دلیل است که الگوریتم موتور جستجوی Google اطلاعاتی را از منابع دیگر پیدا کرده و برای شما و مشتریان شما (کاربران) قرار داده است.

به فهرست “Google برای کسب و کار من” نیاز داشته باشید

اگر می بینید که شرکت شما قبلاً در آنجا ذکر شده است ، روی دکمه “مطالبه این شرکت” کلیک کنید و Google Tutorial شما را در این مورد راهنمایی می کند. به یاد داشته باشید: خیلی آسان است! اوه و فراموش نکنید که قبل از هر کس دیگری شرکت خود را ادعا کنید – یک انگیزه خوب برای انجام این کار در اسرع وقت.

شرکت من هنوز فهرست نشده است ، اما من واقعاً منتظر آن هستم

“فهرست کسب و کار من در Google” اکنون رایگان است!

اگر آنجا نیست ، باید به صفحه Google برای کسب و کار من بروید و روی دکمه “مدیریت” کلیک کنید و همه مراحل لازم برای آن را پیدا خواهید کرد. سیستم آنها یک کد تأیید برای شما ارسال می کند ، فقط صبر کنید تا قبل از شروع کد تأیید وارد شود و مراحل بسیار ساده را دنبال کنید – به طور جدی ، کلاس سوم می تواند این کار را انجام دهد ، بله و شاید بهتر از همه ما؟

هنگامی که لیست کارهای -do خود را دارید ، هنگام ورود به سیستم یک صفحه تجاری نیز خواهید داشت. فقط اطلاعاتی را که می خواهید هنگام جستجو در مشاغل شما در Google ظاهر شود ، ویرایش کنید. می توانید یک لیست “Google برای کسب و کار من” ایجاد کنید و موارد زیر را اضافه کنید:

  • لینک وب سایت

  • شماره تلفن

  • ساعات کاری

  • لوگو و / یا تصویر شرکت شما

خوب ، این همه است – ساده ، درست است؟ بله ، برخی از ما در مورد این فناوری پیشرفته به اندازه کلاس سوم هوشمند نیستیم. بنابراین اگر مثل من هستید ، ممکن است بخواهید سریع نگاه کنید ویدیوی YouTube درباره نحوه ادعا و تأیید فهرست “Google برای کسب و کار من” اولین.

سپس می توانید دستورالعمل های ساده بالا را دنبال کنید و تا زمانی که آن را ندانید ، روی اطراف کلیک کنید. بالغ – واقعاً آسان است. و ، شما باید قیمت را دوست داشته باشید! آیا تعجب می کنید که چرا کلمات 4 حرفی رایگان هستند؟ فقط این فهرست “Google برای کسب و کار من” وجود دارد که شکست می خورد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا