بازاریابی

نحوه تبدیل نمایش پاورپوینت به فیلم Animoto

اکثر مردم می دانند که چگونه یک پاورپوینت ایجاد کنند ، اما بسیاری از آنها نمی دانند که همان ارائه می تواند به راحتی به یک فیلم Animoto تبدیل شود ، که می تواند در YouTube بارگذاری شود و به عنوان یک منبع بازاریابی ویدیویی استفاده شود. اطلاعات زیر نحوه انجام این کار را به راحتی مشخص می کند.

هنگام ایجاد یک فایل پاورپوینت ، توصیه می کنم آن را کوچک و کوتاه نگه دارید (بیش از 12 اسلاید) و از بزرگتر بودن فونت خود اطمینان حاصل کنید تا هنگام مشاهده فیلم ، خواندن آن آسان باشد. پس از اتمام پاورپوینت ، آن را به عنوان یک فایل a.ppt ذخیره کنید (در اینجا چیز خاصی نیست – فقط باید یک نسخه از آن را در رایانه خود داشته باشید).

کاری که اکنون می خواهیم انجام دهیم ذخیره هر اسلاید PowerPoint به عنوان تصویر است – راه آسان. پوشه ای را در دسک تاپ خود ایجاد کنید که بتوانید عکس های خود را در آن ذخیره کنید. فایل PowerPoint را باز کنید و سپس به آن بروید پرونده> ذخیره به عنوان قالب دیگر یا در پرونده> ذخیره به عنوان کادر گفتگو را انتخاب کنید قالب تبادل تصویر GIF (* .gif).

توجه داشته باشید: مطمئن شوید که * .gifs را در پوشه ای که قبلاً ایجاد شده ذخیره کرده اید.

کلیک کنید بجز دکمه در پاورپوینت ذخیره می شود و تصویر در پوشه ای که ایجاد کرده اید ذخیره می شود – اکنون 10-12 تصویر برای شما ذخیره شده است.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، با Animoto یک حساب رایگان ایجاد کنید. برای ایجاد یک ویدیو با Animoto ، پس زمینه رایگان را انتخاب کنید. پیش نمایش پس زمینه ظاهر می شود. روی پیوند کلیک کنید که می گوید “ساخت یک ویدیوی رایگان 30 ثانیه ای”. شما فقط باید از فیلم های رایگان استفاده کنید ، اما اگر به فیلم های طولانی تر نیاز دارید می توانید هزینه را پرداخت کنید.

رابط ویدئو ظاهر می شود. کلیک کنید در حال بارگذاری عکس ها را فشار دهید و به پوشه ای که تصویر PowerPoint * .gif شما در آن ذخیره شده است اشاره کنید. شاید لازم باشد چیدمان تصاویر خود را در Animoto تنظیم کنید – حتی در صورت لزوم می توانید اسلایدها را اضافه کنید. موسیقی را برای ویدیوی خود انتخاب یا بارگیری کنید.

کلیک کنید آماده سازی کامل را فشار دهید و به شما فرصت داده می شود تا اطلاعات مربوط به ویدیوی خود را وارد کنید. این به شما امکان می دهد کلمات کلیدی SEO و سایر متغیرها را برای کمک به استفاده از ویدئوی خود در بازاریابی ویدیویی در اختیار داشته باشید. پس از اتمام کلیک کنید یک ویدیو ایجاد کنید دکمه پس از ایجاد فیلم ، می توانید ویدیو را به YouTube صادر کنید. پس از ورود به YouTube ، می توانید اطلاعات اضافی مورد نیاز برای سئو و بازاریابی ویدیویی را اضافه کنید.

به طور کلی ، این فرایند 5 دقیقه یا کمتر طول می کشد ، اما بسیار موثر است. اگر در این مورد به کمک نیاز دارید یا اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، در صورت تمایل از وب سایت ما دیدن کنید یا برای ما ایمیل ارسال کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا