بازاریابی

نحوه ایجاد یک برچسب فراموش نشدنی

هنگامی که نوبت به ساختن هدف تجاری شما می رسد ، یک برچسب موثر کلید نهایی است. بنابراین ، چگونه می دانید خط توضیحات شما به سطح می رسد؟ برچسب مؤثر باید فراموش نشدنی باشد. این باید به روشنی ، دقیق و روان هدف برند شما را توضیح دهد – چه کاری انجام می دهید ، چه کسی انجام می دهید و چگونه این کار را انجام می دهید. پیام شما را به روشی کاملاً واضح و بسیار قدرتمند پخش می کند. هدف این است که اقدام به هدایت مصرف کننده ، تسهیل تعامل و تعامل بین مشتری هدف و نام تجاری خود کنید. برای ایجاد یک برچسب ایده آل ، نکات زیر را در نظر داشته باشید.

آن را ساده نگه دارید.

آلبرت انیشتین مشهور اظهار داشت: “اگر نمی توانید آن را به سادگی توضیح دهید ، آن را به اندازه کافی درک نمی کنید.” اجازه ندهید خوانندگان مارک شما را حدس بزنند. همه چیز را به روشنی و دقیق با زبانی ساده ، جذاب و جذاب قرار دهید. از زبان بسیار پیچیده یا بسیار فنی خودداری کنید. از این گذشته ، برچسب باید چیزی باشد که جو معمولی بتواند به وضوح آن را درک کند.

به آن قافیه یا ریتم بدهید.

در صورت امکان از دستگاه های صوتی مانند قافیه یا تمایل استفاده کنید. این خط توضیحات شما را بر روی گوش مصرف کننده تسهیل می کند ، و همچنین اطمینان می دهد که خط توضیحات شما فراموش نشدنی است. به عنوان مثال ، خط آرم Bounty ، “بالای سریعترین وانت لیدر” ، از گرانش استفاده می کند تا صدای شاد را به برچسب بگذارد. این تحقیق دائماً خطوط علامت گذاری را نشان می دهد که از این نوع دستگاه های صوتی استفاده می کنند که مصرف کنندگان بهتر به خاطر می آورند.

یک جریان صاف را حفظ کنید.

اگر در تلاش هستید تا یک خط آرم منسجم برای نام تجاری خود ایجاد کنید ، فرمت XYZ را امتحان کنید: به X کمک کنید Y را انجام دهید تا Z. قسمت X این عبارت به مشتری ایده آل شما اشاره کند. توضیح دهید که دقیقاً چه کسی به مارک شما کمک می کند یا به شما خدمت می کند. قسمت Y این بیانیه به کارهایی است که نام تجاری شما ، نتیجه ، نتیجه یا تحولی که خدمات یا محصول شما ارائه می دهد ، می دهد ، در حالی که Z به طور خلاصه مزیت خاصی را ارائه می دهد. عبارات XYX یک روش عالی برای ساده و ساده نگه داشتن چیزها است. در زیر نمونه ای وجود دارد: من به مادرانی که در تلاشند 20 پوند ورزش روزانه را از دست بدهند و وزن خود را قبل از تولد لاغر می کنم ، کمک می کنم.

یک داستان بگویید.

یکی از موثرترین راه های ایجاد رابطه با خوانندگان شما این است که داستانی را برای آنها تعریف کنید. داستانها پتانسیل سرگرمی ، احساسات غیرقانونی و تحریک فکر را دارند. خوانندگان همچنین به احتمال زیاد مطالب ایجاد شده برای گفتن داستانی را به خاطر می آورند ، که هنگام ساختن برچسب های مؤثر ، ویژگی ارزشمندی است. با این حال ، یک کلمه به خردمندان: از قصه گویی بیش از حد خودداری کنید. به یاد داشته باشید که خطوط توضیحات خود را ساده ، مختصر و آسان دنبال کنید.

از افعال استفاده کنید ، نه از اسمها.

کلمات عمل (افعال) توجه خوانندگان را تقریبا سریعتر و مؤثر تر جلب می کنند. این امر به ویژه در رسانه های اجتماعی صادق است ، جایی که محتوای غنی از اقدام تمایل به لایک و اشتراک گذاری بیشتری دارد. به عنوان مثال ، در یک مطالعه گسترده بیش از 20،000 توییت ، محقق دان Dan Zarrella دریافت که توییت هایی که حاوی افعال و شرایط بیشتری هستند ، نرخ کلیک قابل توجهی بالاتر دارند (CTR).

حالا نوبت شماست. پیش بروید و چند مورد ایجاد کنید تا در آن جا بگذارید و از آنها نظرات ، پیشنهادات و حتی کمک بخواهید. فقط مطمئن شوید که موثر و به یاد ماندنی است.

اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، برای یک جلسه استراتژی در http://CarolMortarotti.com ثبت نام کنید

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا