بازاریابی اینترنتی

نحوه ایجاد فایل برای بازاریابان شبکه

به عنوان یک بازاریاب شبکه ، شما همیشه سعی می کنید محصول یا خدمات شرکت خود را تولید کنید. برخی از شبکه های شبکه یک کار عالی در بازاریابی انجام می دهند ، در حالی که برخی دیگر در عمل به طرز وحشتناکی اشتباه می کنند. من معتقدم که نوشتن مقاله را می توان با گذشت زمان و تمرین فرا گرفت. اما چه کسی می خواهد برای تحصیل در رشته نویسندگی به مدرسه برود و سال ها را صرف پرورش هنر و صنعت خود کند؟ چرا از استعدادهای دیگران بهره نمی گیرید و مسیر موفقیت خود را کوتاه می کنید؟

در مدرسه به شما آموزش داده می شد که کاغذ شخص دیگری را کپی نکنید. به این تقلب گفته می شود. در دنیای شرکت ها از آن استفاده گسترده ای می شود و به اسکیت معروف است.

پرونده اسکیت چیست؟

پرونده اسکیت چیزی نیست جز مجموعه نامه های تبلیغاتی اثبات شده و اثبات شده. جمع آوری پرونده های اسکیت روشی متداول است که توسط نویسندگان کپی و نویسندگان ناشر به عنوان یک ایده آماده برای ایده های پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. این پرونده ها و ایده ها معمولاً از رقبا و سایر بازاریابان منتقل می شوند.

شما به عنوان یک بازاریاب شبکه تجاری همیشه باید به تبلیغات توجه کنید. به خصوص تبلیغاتی که باعث می شود شما متوقف شده و اقدام کنید.

هنگامی که یک تبلیغ شما را در مسیر متوقف می کند و باعث می شود خرید انجام دهید یا حتی باعث می شود که بخواهید خرید کنید ، باید یک لحظه مکث کنید و از خود بپرسید ، این تبلیغ چیست که توجه شما را به خود جلب کرده است؟ چگونه من آن را دوست دارم؟

به طرح ، کلمات مورد استفاده و سبکی که در آن بازار عرضه شده است نگاه کنید. به جزئیات کمی توجه کنید. پس از فهمیدن آنچه در آن است که شما را به اقدام عملی سوق داده است ، این ایده را بکشید و آن را در پوشه یا نوت بوک با عنوان “کش رفتن پرونده ها” ذخیره کنید. با ادامه این کار ، فایل اسکیت شما به مجموعه مهمی از ایده های عالی بازاریابی تبدیل می شود. این امر هنگامی که نیاز به بازاریابی و تبلیغ دارید ، به یکی از مهمترین منابع شما تبدیل خواهد شد.

پاورقی:

من از Evernote برای ذخیره ایده های پرونده خود استفاده می کنم. Evernote بسیار عالی است زیرا من هم در رایانه و هم در تلفن هوشمند خود دارم. با رایانه خود می توانم به سرعت تبلیغات را قطع کرده و آنها را ذخیره کنم. در تلفن هوشمند من می توانم به شلیک تجاری بپردازم ، نظرات صوتی را رها کنم و حتی ایده ویدیو را در پوشه پرونده صاف خود در Abernote ضبط کنم. هنگام رفتن و دیدن تبلیغات عالی بسیار مفید است.

یک بازاریاب موفق شبکه تجاری باید به آنچه شرکت های آمریکایی انجام می دهد توجه کند. منابع ارزشمندی وجود دارد که هر روز دقیقاً زیر بینی شما قرار دارد. آیا این منابع را به دست می آورید؟

برای یک لحظه در مورد آن فکر کنید. 500 شرکت آتی ، میلیاردها دلار برای تبلیغ و هزینه خرید محصولات و خدمات آنها هزینه می کنند. آنها میلیونها دلار به مدیران بازاریابی هوشمند و کپی نویسان پرداخت می کنند. تبلیغ کنندگان و کپی نویسان عالی ارزش هر سکه را دارند زیرا میلیاردها شرکت در فروش می سازند.

شما لازم نیست که بزرگترین نویسنده نویس در جهان باشید ، و نه باید مبلغی را بپردازید. با توجه به پیام های بازاریابی که با احساس خرید شما در ارتباط هستند ، از سرمایه فکری آمریکا استفاده کنید. به تبلیغاتی که الهام بخش شماست توجه کنید.

خوب ، شاید این حرف اشتباه باشد ، اما روی تبلیغاتی که توجه شما را جلب کرده است ، تمرکز کنید. اگر این باعث می شود شما متوقف شوید و یک خرید را در نظر بگیرید ، به این معنی است که او کار خود را انجام داده است.

آنها را برای تبادل ایده های مربوط به بازاریابی شخصی خود پیاده سازی کنید و به زودی خواهید دید کمپین های شما که مخاطبان بیشتری را به سمت مشاغل شما سوق می دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا