بازاریابی اینترنتی

نحوه استفاده از پادکست ها در استراتژی بازاریابی آنلاین خود

با وجود افزایش پخش ویدئو ، پادکست ها یک رسانه محبوب هستند. این بدان معناست که باید در استراتژی بازاریابی آنلاین خود از پادکست استفاده کنید. می توانید از آنها برای جایگزینی مقالات قدیمی وبلاگ یا ایجاد روابط با تأثیرگذار در صنعت خود استفاده کنید.

استفاده از پادکست به رونمایی از نام تجاری شما کمک می کند و روشی مقرون به صرفه برای رشد استراتژی بازاریابی کلی شما است. دریابید که چگونه پادکست ها را در تلاش های بازاریابی موجود خود بگنجانید.

از مهمانان دعوت کنید تا درباره موضوعات مربوطه بحث کنند

اولین نمونه استفاده از پادکست های بازاریابی دعوت از میهمانان برای صحبت در مورد موضوعی است که مربوط به صنعت شما است. این روش زمانی موثر است که بازدید کننده شما تأثیرگذار باشد. این شخصی است که در صنعت شما و پیروان زیادی از شهرت خوبی برخوردار است.

با استفاده از پادکست ها برای مصاحبه با یک مهمان ، می توانید مخاطبان آنها را درگیر کنید تا در مورد برند خود بیشتر بدانید. همچنین به شما کمک می کند تا با افراد مهم در حوزه خود روابط برقرار کنید. شما اولین قدم را در مسیر ایجاد ارتباطی برداشتید که می تواند منجر به فرصت های بازاریابی بیشتر در فضای باز شود.

مصاحبه را چگونه ضبط می کنید؟ معمولاً فقط لازم است تماس تلفنی ضبط کنید. این خیلی ساده است این بخشی از دلایلی است که پادکست ها بسیار مفید هستند. آنها سریع ، آسان و مقرون به صرفه هستند.

از مطالب موجود از وبلاگ خود استفاده مجدد کنید

گزینه دیگر تغییر شکل مجدد محتوای وبلاگ موجود است. اگر پستهای قدیمی دارید که بازدید کننده بیشتری را جذب نمی کند ، می توانید پست را به پادکست تبدیل کنید.

از مقاله وبلاگ به عنوان مبحث پادکست خود استفاده کنید. فقط مقاله را برای کلمه مطالعه نکنید. از آن به عنوان راهنما استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا موضوعات مربوط به پادکست های خود را پیدا کنید و به طور مرتب به انتشار پادکست های جدید ادامه دهید.

محتوا و راهنماهای آموزنده ایجاد کنید

همچنین می توانید از پادکست ها برای ارائه مطالب آموزنده به مخاطبان خود استفاده کنید. پادکست ها معمولاً باید برای پانزده دقیقه یا کمتر نگه داشته شوند. این به شما زمان زیادی می دهد تا نکات و پیشنهادات خود را در مورد یک موضوع خاص ارائه دهید. این مانند تولید مقالات وبلاگ برای مخاطبان هدف شماست.

حتی می توانید از نکته قبلی برعکس آن را انجام دهید. به راحتی می توانید پادکست های قدیمی خود را به مقالات اصلی وبلاگ تبدیل کنید. پادکست خود را کپی کرده و سپس آن را در پست وبلاگ خود ویرایش کنید.

پخش پادکست های جدید را ادامه دهید

مانند هر استراتژی بازاریابی ، ثبات مهم است. شما می خواهید یک برنامه برای انتشار پادکست های جدید ایجاد کنید. این به شما کمک می کند تا ردیابی وفادار شوید. در ماه های اول ارسال پادکست ها ، باید چندین بار در هفته پادکست های جدید ارسال کنید.

پادکست همچنین به بسیاری از استراتژی های SEO مشابه با سایر محتوا نیاز دارد. این شامل عناوین و توضیحات جذاب است. به این ترتیب می توانید افراد را در یافتن پادکست های خود در دایرکتوری های پادکست مجبور کنید.

همچنین می توانید پادکست های رسانه های اجتماعی خود را به اشتراک بگذارید و آنها را به مشترکان ایمیل خود تبلیغ کنید. اساساً این کانال بازاریابی دیگری است که می توانید برای به دست آوردن دنبال کنندگان جدید استفاده کنید.

پادکست ها نباید به عنوان یک کانال بازاریابی نادیده گرفته شوند. یک بررسی جدید نشان داد که بیش از 46 میلیون آمریکایی هر ماه به پادکست ها گوش می دهند. برای به دست آوردن پیروان جدید و آینده نگران این فرصت را از دست ندهید.

پادکست ها را در استراتژی بازاریابی موجود خود بگنجانید. اگر می خواهید به همراه راهکاری برای ایجاد چشم انداز بازاریابی اینترنتی قابل تبدیل ، به راه حل های حتی قوی تر بازاریابی نیز دسترسی پیدا کنید ،

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا