بازاریابی اینترنتی

نحوه استفاده از تاکتیک های بازاریابی ویدیویی آنلاین برای فروش سریع

تاکتیک های بازاریابی ویدیویی آنلاین باید برای کسب و کار مؤثر باشد تا بتوانند میلیاردها میلیارد دلار برای تبلیغات ویدیویی هزینه کنند. طبق اعلامیه مطبوعاتی comScore ، Inc. ، منبع اصلی تجزیه و تحلیل دیجیتالی برای تجارت از طریق سرویس comScore Video Metrix ، بیش از 180 میلیون کاربر اینترنتی در ایالات متحده در 10 ماه شاهد تبلیغات 10 میلیارد ویدیویی در ماه مه بودند.

اگر شما صاحب مشاغل هستید ، 10 میلیارد تبلیغات بازاریابی آنلاین شما در ماه مه انتظار می رود که 52 درصد از جمعیت ایالات متحده در ماه می باشد؟

استفاده از فیلم در بازاریابی آنلاین

تبلیغات آنلاین اطلاعات راجع به محصولات یا خدمات شما به مشتریان هدف شما بصورت آنلاین به اشتراک می گذارد. برای اینکه مخاطبان شما واقعاً آنچه را که می خواهید برای انتقال بگذرانند ، درک کنند ، مراحلی برای به اشتراک گذاری اطلاعات وجود دارد که معمولاً با راه اندازی محصولات و خدمات شما شروع می شود. در مراحل مختلف تبلیغات آنلاین ، فیلم ها مؤثرترین ابزار برای ارتباط بهتر با مخاطبان هدف شما هستند.

1. راه اندازی یک محصول یا خدمات – با یک فیلم آموزنده که نشان می دهد محصول چگونه یا چگونه خدمات کار می کند ، با خدمات یا محصول خود آشنا شوید. اطلاعات زیادی وجود دارد که یک فیلم می تواند خیلی بهتر از کلمات به اشتراک بگذارد.

2. توصیفات مربوط به محصول – هیچگونه تبلیغی معتبرتر از توصیفات محصول مشتریان فعلی نیست.

3. فیلم گروهی – توانایی تیم خود را در یک ویدیو با یک کارمند در زندگی واقعی توضیح دهید و در مورد خدمات ارائه شده یا نحوه انجام آن توضیح می دهد.

4. مزایای محصول یا خدمات شما – بعضی اوقات تبلیغات نیازی به گفتن ندارند. بگذارید این فیلم مزایایی را که مشتریان از محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید می توانند به شما نشان دهند ، نشان دهد.

5- ویدئو در پیام های ایمیل – براساس تحقیقات بازاریابی ، ایمیل با فیلم های جاسازی شده نرخ های استاندارد کلیک در ایمیل را دو برابر یا سه برابر می کند.

6. پیشنهادات تبلیغاتی ، مسابقات – این رویدادها معمولاً فقط برای مدت زمان محدود اجرا می شوند. برای ایجاد آگاهی از مسابقات یا مسابقات در کمترین زمان ممکن به یک فیلم هیجان انگیز و رنگارنگ نیاز خواهید داشت.

روش های بسیاری دیگر برای ارتقاء شرکت ، محصولات و خدمات شما وجود دارد. با این حال ، آنها تنها می توانند در صورتی مؤثر باشند که با یک استراتژی بازاریابی خوب طراحی شده انجام شوند.

استراتژی های بازاریابی ویدیویی

استراتژی های بازاریابی موفقیت یا عدم موفقیت تبلیغات آنلاین شما را تعیین می کند. مهم است که موارد زیر را با دقت در نظر بگیرید:

1. محتوا – در ویدیو چه باید باشد تا مخاطب خود را تمام مدت تماشا کند؟

2. بستر های نرم افزاری – اگرچه YouTube بسیار محبوب است ، اما سایتهای دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید مانند: Hulu ، شبکه ویدیویی BrightRoll ، Adap.tv و موارد دیگر.

3. کلمات کلیدی – کلمات کلیدی مناسب برای رتبه بالا و اطمینان از دید در سایت های اشتراک ویدیو مورد نیاز است.

4. تبلیغات – این به منظور به حداکثر رساندن دید ویدیوی شما ضروری است.

اکثر کلیپ های ایجاد شده توسط کاربر بدون هیچ راهکار بازاریابی ویدیویی تولید و آپلود می شوند. خوشبختانه ، برخی توجه بینندگان را برای ایجاد میلیون ها بازدید از خود جلب می کنند. با این حال ، برای مشاغل لازم است که به خوبی طراحی شوند استراتژی بازاریابی ویدیویی.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا