بازاریابی

نحوه استفاده از برنامه فیس بوک برای تبلیغ بارانی تجاری

تعدادی از مزایای آشکار برای بازاریابان که از برنامه های فیس بوک برای تبلیغ مشاغل خود استفاده می کنند وجود دارد. یکی از بزرگترین مزایای شرکت های بزرگ و کارآفرینان این است که به جای تکیه بر SEO ، سازمان خود یا حضور آنلاین خود را از طریق بازاریابی وابسته ارتقا دهند (که می تواند کار دشواری باشد. مخصوصاً برای مشاغل جدید بدون منابع مالی قابل درک است. استخدام مشاور SEO) ) یکی دیگر از مزایای استفاده از برنامه فیس بوک برای تبلیغ یک محصول یا کسب و کار از طریق بازاریابی ویروسی ، توانایی آن در ایجاد ترافیک فوری بدون نیاز به منتظر ماندن موتورهای جستجو برای فهرست بندی محتوای سایت و ایجاد پیوندها به آن زمان است. البته ، بازاریابان ماهر می توانند راه هایی را برای اطمینان از پیاده سازی آنها در سئو و همچنین بازاریابی ویروسی بیابند.

حالا به خاطر خبر بد. شرکت هایی که سعی می کنند از برنامه های فیس بوک برای بازاریابی ویروسی استفاده کنند ، متوجه خواهند شد که شانس آنها برای دستیابی به موفقیت فوری مانند گذشته نیست. آنها تعدادی برنامه دارند که باید با آنها رقابت کنند و بسیاری از کاربران فیس بوک سعی نمی کنند برنامه های تصادفی بسازند ، به خصوص اگر شخصی را که از آنها دعوت کرده است استفاده کنند ، نشناسند. بازاریابان همچنین باید با خود صادق باشند که چگونه برنامه می تواند به ترویج تجارت آنها کمک کند. اگر کاربران برنامه مجبور به دیدن وب سایت شرکت یا تماس برای خرید محصولات یا خدمات نیستند ، توسعه دهندگان وقت خود را تلف می کنند. نگرانی اصلی در مورد استفاده از برنامه های فیس بوک این است که ترافیک آنها محدود به عمر برنامه است.

استفاده م applicationsثر از برنامه های فیس بوک برای تبلیغ محصولات جدید هیجان انگیز یا ایجاد مشاغل جدیدی که ایجاد کرده اند واقعاً به سازماندهی خوب و کار سخت نیاز دارد. چند استراتژی ساده اما بسیار مهم وجود دارد که توسعه دهندگان برنامه فیس بوک برای فروش محصولات خود یا تبلیغ کسب و کار خود باید از آنها استفاده کنند: بدانید چه موقع از برنامه های دعوت اجباری برای برنامه ها استفاده کنید: شرکت هایی که برنامه Happy Hour را راه اندازی کردند از کاربران خواستند تا دیگران را برای تبلیغ محصولات خود دعوت کنند. دریافتند که استراتژی آنها بسیار مثر است. البته خیلی زود مشاغل دیگری نیز وجود داشت. متأسفانه ، این استراتژی با همه استراتژی ها کار نمی کند.

باور کنید یا نه ، بسیاری از کاربران تنبل نیستند که دو دقیقه را برای دعوت برخی از دوستان خود به استفاده از برنامه اختصاص دهند و واقعاً از استفاده از آن در یک ثانیه منصرف می شوند تا آنها را وادار به خواندن موضوع کند. بهترین راه حل این است که سازندگان بدانند مخاطبان مورد نظر برای برنامه و شرکتشان چه کسانی هستند و بدانند که آیا پس از مجبور کردن آنها به دعوت دوستانشان کشته می شوند یا نه. در این صورت ، شرکت ها باید بدانند که آنها را مجبور به دعوت از دوستان خود برای استفاده از برنامه در وهله اول نمی کند.

اگر برنامه را دوست دارند ، آنها با خوشحالی دوستان خود را دعوت می کنند تا از آن استفاده کنند (و مهمتر از همه ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تجارت و محصولات فروشنده به وب سایت شرکت مراجعه کنید.) از اطلاعات با دقت استفاده کنید: اطلاعات نه تنها به کاربران یادآوری می کند که ادامه دهند با استفاده از برنامه ، آنها همچنین دوستان خود را تشویق می کنند که در صورت ظاهر شدن این فیدها روی دیوار آنها ، از آن استفاده کنند. اما اگر برنامه از اطلاعات زیادی استفاده کند ، کاربران احساس می کنند هک شده اند و ممکن است برنامه را لغو کنند. اطمینان حاصل کنید که برنامه آنها را تشویق می کند تا از وب سایت شرکت دیدن کنند یا محصولات آن را خریداری کنند.

البته ، برنامه باید نام برنامه و لوگو را داشته باشد که برای استفاده از آنها معنی دار به نظر می رسد. همچنین یافتن راه هایی برای ارتباط برنامه با شرکت برای تسهیل خریدهای بعدی مزیت محسوب می شود. این را می توان با ارائه بلیط از طریق برنامه یا ملزم کردن کاربران به وب سایت شرکت برای پیدا کردن اطلاعات در مورد استفاده از برنامه به روشی م effectiveثرتر انجام داد. باز هم ، نباید از این تاکتیک ها بیش از حد استفاده کرد. از همه مهمتر ، افراد زیادی را دعوت کنید و آنها امیدوارند از برنامه شما لذت ببرید: به هر حال ، شرکت ها هرگز نمی دانند چه کسانی ممکن است بخواهند از این برنامه استفاده کنند و به افزایش فروش یا بهبود کسب و کار خود کمک کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا