بازاریابی

نحوه استخدام طراح وب سایت حرفه ای

اگر به دنبال این هستید که کسب و کار خود را به سطح بالاتری برسانید ، یک وب سایت حرفه ای طراحی شده چیزی متفاوت از رقبای شما به شما ارائه می دهد. یک وب سایت جذاب مشتریان بالقوه را جذب می کند و آنها را در همانجا نگه می دارد. در حالی که ظهور رسانه های اجتماعی دنیای تجارت را کاملاً تغییر داده است ، فیس بوک و توییتر نمی توانند کمبود وب سایت های با کیفیت را جبران کنند. وب سایت شما چهره شرکت شما است – اولین تصوری که مشتریان بالقوه در مورد شرکت شما جمع آوری می کنند. یک وب سایت با طراحی ضعیف محصولات یا خدمات با کیفیت پایین را ارائه می دهد ، بنابراین اگر مهارت ندارید ، در ایجاد وب سایت کوتاهی نکنید. استخدام طراح وب سایت حرفه ای برای افزایش تصویر شرکت شما (و نتیجه نهایی) یک سرمایه گذاری جدی است.

هنگام انتخاب طراح وب سایت حرفه ای ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

افراد محلی را استخدام کنید

بسیاری از شرکت های طراحی وب در سراسر جهان برای انتخاب وجود دارند ، اما ساخت یک طراح محلی مزایای زیادی را ارائه می دهد.

اول ، سازندگان وب سایت محلی قالب پاسخ سریع تری را ارائه می دهند. پتانسیل ارتباط را در طول زمان دست کم نگیرید. طراحان خوب محلی به س questionsالات مشتریان پاسخ های قابل اعتماد و سریع ارائه می دهند. ارتباط سریع یک کلید بزرگ برای ایجاد یک وب سایت عالی است.

و چون در منطقه هستند ، سازندگان طراحی محلی می توانند با مشتریان خود فراتر از ایمیل و تماس تلفنی ارتباط برقرار کنند. این باعث ایجاد اعتماد بین خالق و مشتری می شود که به آسانی مانند خالق و مشتری در هزاران مایل دورتر متقابل نیست. سازندگان طراحی محلی به احتمال زیاد از موفقیت کسب و کار مشتری مراقبت می کنند و کمک آنلاین بهتری برای بهبود تعامل با مشتریان ارائه می دهند.

طراحان طراحی محلی باید خود را در قبال مشتریان مسئول نگه دارند تا در تجارت باقی بمانند. به راحتی می توان فهمید که آیا می توان به یک طراح طراحی محلی اعتماد کرد یا خیر. برای سازندگان خارجی زیاد کم نیست.

در نهایت ، وب سایت شما بیشتر توسط سازندگان کنترل می شود زیرا آنها Boise را می شناسند. او آیداهو را می شناسد. آنها در طراحی وب سایت هایی با جمعیت محلی و مشتریان شما موثرتر از سازندگان طراحی غیر دولتی یا خارج از کشور خواهند بود.

نمونه کارهای طراح را بررسی کنید

وقتی همه سازندگان خوب ظاهر خوبی دارند ، مجبور نیستید ناگهان طراح وب سایت را انتخاب کنید.

اطمینان حاصل کنید که آنها دارای یک سایت نمونه کارها هستند. فقدان آن زنگ خطر ایجاد می کند – یا خالق تجربه کمی دارد یا نمی خواهد کار خود را به رخ بکشد.

نگاهی به هر سبک بیندازید و به تنوع ، انتخاب و مهارت طراح توجه کنید. به این ترتیب ، می توانید ایده ای از نحوه ظاهر شدن مشاغل خود در یک صفحه وب دریافت کنید.

از وب سایت ها دیدن کنید – وقتی صحبت از طراحی وب سایت می شود ، ظاهر همه چیز نیست. از رابط کاربری و نحوه انتقال صفحات وب از یکدیگر به یکدیگر ایده بگیرید. این برای تجربه مشتری مهم است – مشتریانی که نمی توانند نحوه حرکت در یک صفحه وب را درک کنند ، قبل از رسیدن به صفحه اختصاصی تسلیم می شوند.

با شرکت ها تماس بگیرید و از وضعیت کسب و کار از زمان تاسیس سایت بپرسید. آنها به شما می گویند که آیا از بازگشت سرمایه بسته به اندازه عملکرد سایت راضی هستید.

طراحان وب از چه سیستمی استفاده می کنند؟

بسیاری از سیستم های مختلف وجود دارد که توسط طراحان یادگیری اجرا می شود و به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

آیا آنها از سیستم مدیریت داخلی (CMS) استفاده می کنند؟ CMS امکان انتشار ، ویرایش و ویرایش داخلی را از طریق یک ابزار مدیریت متمرکز فراهم می کند. این کار همکاری را تسهیل می کند و تعامل کاربر را بهبود می بخشد ، امکان به اشتراک گذاری و ذخیره داده ها را فراهم می کند و نوشتن گزارش را ساده می کند.

آیا کاربران می توانند صفحه را بدون دریافت کد مدیریت کنند؟ این به مشتریان امکان می دهد در توسعه و مدیریت وب سایت مشارکت داشته باشند و به آنها کمک می کند تا دیدگاه خود را در مورد تجارت خود شکل دهند. در حالی که درک CMS هنوز دشوار است ، مشتریان از مشاوره آنها در طراحی وب سایت خود رضایت می گیرند.

آیا سازنده آموزش می دهد؟ طراحی و کد نویسی وب سایت برای افراد غیر معمول چندان آسان نیست ، اما یک طراح طراحی خوب مشتریان خود را با اصول CMS آشنا می کند تا بتوانند وب سایت خود را به تنهایی مدیریت کنند.

شامل چه مواردی می شود؟

طراحی وب سایت فقط نوشتن کد نیست – بلکه یک طراح طراحی خوب خدماتی فراتر از مهارت های فنی ارائه می دهد.

از جمله نوشته داخل؟ حتی اگر مشتریان از کسب و کار خود آگاهی داشته باشند ، ممکن است ندانند چگونه ایده های خود را به بهترین شکل در قالب دوستان منتقل کنند. اینجاست که نویسنده وارد می شود. کپی خوب در هر رسانه می تواند برای شرکت مضر یا زیان آور باشد ، بنابراین ارائه یک کپی رایتر خوب می تواند بسیاری از کارهای مشتری را نجات دهد.

آیا میزبانی وجود دارد؟ خدمات میزبانی وب به شرکت ها اجازه می دهد تا وب سایت های خود را بر روی اینترنت طراحی کنند. میزبان وب فضای داده و اتصال را در سطوح مختلف فراهم می کند. اگر طراح وب سایت نوعی میزبانی را در اختیار مشتری قرار دهد ، می تواند با استفاده از میزبان بدون درز با فضای داده کمتر و اتصال کم ، که هر دو تأثیر قابل توجهی بر تجربه کاربر دارند ، هزینه غیرمنتظره ای را در مشتری ذخیره کند.

آیا سئو ارائه می دهند؟ بهینه سازی موتورهای جستجو راز جذب بیشتر ترافیک وب سایت است. کلمات کلیدی SEO با هدف قرار دادن کلمات کلیدی خاص و عبارات جستجو ، قدرت وب سایت را بهبود می بخشد. یک طراح وب سایت ماهر با دانش SEO این خدمات را به مشتریانی ارائه می دهد که ممکن است SEO را درک نکنند.

تصاویر از کجا آمده است؟ همه سازندگان باید با استفاده از تصاویر عمومی رایگان یا خرید تصاویر با کیفیت خوب ، قوانین کپی رایت تصاویر و عکس ها را رعایت کنند. منابعی مانند Google Images ، گالری تصاویر Microsoft Office و کپی تصاویر یک وب سایت فقط موارد نقض حق نسخه برداری هستند. سازندگانی که میانبرهای قانونی ایجاد می کنند و از تصاویر مارک دار استفاده می کنند ، می توانند برای شرکت شرکتی با جریمه بیش از 500000 دلار ایجاد کنند.

خدمات اضافی

آیا می توانند وب سایت موبایل بسازند؟ با توجه به تعداد افرادی که از تلفن های هوشمند برای تأیید اعتبار اینترنت استفاده می کنند ، توانایی ایجاد وب سایت تلفن همراه می تواند قابلیت های وب سایت شرکت را تا حد زیادی گسترش دهد. بسیاری از سازندگان وب سایت نمی دانند برای ساخت نسخه وب سایت سازگار با تلفن همراه از کجا شروع کنند. این امر می تواند رشد مشاغل شما را در طول زمان محدود کند زیرا افراد بیشتری رایانه خود را ترک می کنند و از دستگاه های تلفن همراه و میزهای پیشرفته برای جستجوی آنلاین شرکت ها و وب سایت ها استفاده می کنند. یک طراح ماهر وب سایت می تواند وب سایت شما را متناسب با یک صفحه نمایش کوچک تلفن همراه تنظیم کند و گزینه های مربوط به تلفن همراه مانند قابلیت کلیک برای تماس ، بلیط و نقشه مکان را ارائه دهد. طراحی وب سایت سازگار با موبایل به تنهایی می تواند شما را از رقبا متمایز کرده و به شما این توانایی را بدهد که کل فضای بازاریابی در صنعت خود را در اختیار بگیرید.

آیا این کاهش سایت است – آیا می توان آن را به شیوه ای م growثر رشد داد؟ همانطور که تجارت رشد می کند ، ممکن است نیاز باشد که سایت را توسعه دهد تا بتواند از رشد خود جلوگیری کند. تحرک ، توانایی یک سیستم برای رشد به منظور پاسخگویی به نیازهای یک شرکت است. یک طراح ماهر می تواند برنامه رشد وب سایت را پیاده سازی کند.

مرحله بعدی برای شماست

یک طراح وب سایت خوب در کنار تکنیک ها و روش های بازاریابی اینترنتی امروز است. وظیفه آنها این است که به شما بستری برای رشد پایدار تجارت شما ارائه دهند. سرمایه گذاری در حال حاضر بر روی یک طراح وب سایت حرفه ای نه تنها بعداً در هزینه شما صرفه جویی می کند ، بلکه به شما این امکان را می دهد که بلافاصله سود خود را افزایش دهید. بازگشت سرمایه برای استخدام یک طراح وب سایت عالی یکی از بالاترین در بازاریابی امروز است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا