بازاریابی

نحوه ارائه Vancouver MedSpa آیا می توان یک آژانس بزرگ و معتبر پیدا کرد

مانند لیست ما در وب سایت ما ، آژانس مستقر در کانادا هرگونه خدمات مورد نیاز شما را در بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد: لوگوها و گرافیک ، طراحی وب سایت و توسعه شخصی ، بازاریابی SEO و SEM ، رسانه های اجتماعی ، نوشتن محتوا ، نوشتن ، نوشتن اخبار و استراتژی مشاوره (خب!)

اما گاهی اوقات به نظر می رسد که می توانم خدمات دیگری را به این لیست اضافه کنم: درمانگر دیجیتال.

این امر به این دلیل است که بسیاری از مشتریان ما پس از سوزاندن توسط پشت ها یا مدیران وب دیگر به ما مراجعه می کنند.

آنها غالباً پول زیادی را صرف وب سایتی می کنند که کسب و کار آنها را به خوبی نشان نمی دهد و به بیان ساده ، علاقه و فروش ایجاد نمی کند. آنها نه تنها پول خود را از دست می دهند ، بلکه زمان ، انرژی ، اعتماد به نفس و اعتماد به نفس خود را نیز اغلب از دست می دهند.

اینجاست که نقش من به عنوان یک درمانگر دیجیتال مشخص می شود.

وظیفه من این است که به مشتریان کمک کنم ببینند که کار با چشم پشت روی اهدافشان می تواند مولد و سرگرم کننده باشد. من باید این را به آنها نشان دهم رایگان دوباره اعتماد کنید ، حتی اگر قبلاً سوخته باشند.

و این دقیقاً همان کاری است که ما برای Deez Skin Rejù & Clinic انجام دادیم.

دکتر. Dheshnie Thangavelu یک متخصص بیهوشی با استعداد و استاد تزریق کننده است ، که در زمینه بیهوشی و لوازم آرایشی در مرکز پزشکی ونکوور کار می کند.

او همچنین یک حرفه ای عالی و درخشان با چشم خوب به جزئیات است – ویژگی ای که امروزه در وب سایت وی وجود ندارد.

و از آنجا که وب سایت موجود او خدمات حرفه ای او را منعکس نمی کرد و برای بازار هدف او جذاب بود ، او شرکت جدیدی پیدا نکرد.

جای تعجب نیست که او در آن مرحله احساس سوختن کرد!

دکتر. تانگاولو به دنبال راه حل بهتری بود ، و ما در اینستاگرام با هم تعامل داشتیم. ما در زمینه تغییر نام تجاری و طراحی وب سایت برای آن در پاییز 2020 همکاری کردیم.

نتیجه؟ دکتر. Thangavelu در حال حاضر حضور آنلاین قانع کننده ای با خدمات دارد که خدمات و خدمات فروش منحصر به فرد آن را نشان می دهد. و شاید مهمتر از همه ، او یک تیم بازاریابی دارد که می تواند به آن تکیه کند ، و انرژی خود را برای تمرکز بر آنچه می تواند بهترین کار را انجام دهد آزاد می کند.

دکتر تانگاولو گفت: “سوزان و دانیال شگفت انگیز هستند.” آنها وب سایت من را به آنچه من می خواستم تبدیل کردند و همه متوجه این موضوع شدند. “

ادامه را بخوانید تا ببینید چگونه اعتماد دکتر را جلب کردیم. Thangavelu – و چرا ما آن را نگه داشتیم.

پروژه در یک نگاه

موارد بسیار کمی وجود دارد که یک شرکت فقط به “وب سایت” نیاز داشته باشد. پروژه ما برای دکتر Thangavelu یک روش 9 ماهه بود که چندین نفر از اعضای تیم ما را به کار گرفت.

با شروع فرآیند نام تجاری ، ما به سراغ تحقیقات کلمات کلیدی رفتیم تا بتوانیم SEO را در طراحی و ساخت یک وب سایت کاملاً سفارشی وارد کنیم.

پس از راه اندازی سایت ، ما تکنیک های SEO خود را ادامه دادیم تا اطمینان حاصل شود که سایت به راحتی توسط مخاطبان کلینیک پیدا می شود. ما همچنین کمپین رسانه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال را به مدت 6 ماه آغاز کردیم.

و البته ، این پروژه همچنین شامل مشورت ما با دکتر تانگاولو بود تا به او در تحقق اهداف و رویاهای بزرگتر کمک کند.

بیایید برخی از عناصر کلیدی این سفر را بررسی کنیم.

نام تجاری کامل و به روز رسانی طراحی وب سایت

ما هر مشتری را با تجزیه و تحلیل عمیق نام تجاری شروع می کنیم تا یک پیشنهاد بازاریابی منحصر به فرد (USP) ، مخاطبان هدف ، چشم انداز شرکت ، محل نام تجاری و موارد دیگر را تعریف کند.

این بررسی نشان داد که ما به یک لوگوی جدید برای Deez Skin Reju نیاز داریم. لوگوی دکتر تانگاولو حس تاریخ داشت و در زیبایی و شیک بودن کلینیک منعکس نشد.

همکاری نزدیک با دکتر Thangavelu ، جدیدترین شکل طراحی لوگو چیزی است که او دوست دارد و کاملاً نشان دهنده نام تجاری او است.

سایتهای دوستانه تر

صرف نظر از آنچه تبلیغات به شما می گویند ، ایجاد یک وب سایت آسان نیست. بدون برنامه ها و استراتژی های مناسب قبل از شروع به ساخت ، به نظر می رسد که یک وب سایت مشتریان احتمالی را برای تبدیل آنها گیج می کند.

وب سایت دکتر Thangavelu موجود او را به عنوان یک متخصص در زمینه خود معرفی نکرد و به کاربران در جهت یابی و درک گزینه های آنها کمک نکرد.

به همین دلیل یکی از اولین مراحل این پروژه طراحی وب سایت ایجاد سیستم ناوبری کاربر است.

این شامل یک منوی MEGA است که درمانهای مختلف ارائه شده توسط کلینیک را به همراه پیوندهایی به هر صفحه لیست می کند. و بخشی از تلاش های ما این بود که خدمات و محصولات زیادی را که دکترها باز کرده بودند باز کنیم. Thangavelu ، یک نقشه هوشمند جدید برای بهبود تجربه کاربری در سایت ایجاد کرده است.

برنامه خلاقانه جدید VIP

وقتی صحبت از بازاریابی آنلاین می شود ، ما به خود افتخار می کنیم که واقعاً یک فروشگاه منحصر به فرد هستیم. و به عنوان یک مشاور بازاریابی و تجارت دیجیتال ، من عاشق کار با مشتریان هستم تا به آنها در درک بهتر استراتژی های مورد نیاز برای کسب درآمد بیشتر کمک کنم.

همکاری با زنان قوی و باهوش مانند Dr. تانگالو که هیجان زده است تا برای مرحله بعدی هیجان زده شود (به من اعتماد کنید: در آینده بیشتر با این زن خواهید دید ، و من شخصاً نمی توانم منتظر او باشم).

از طریق بحث های خود ، ما تصمیم گرفتیم که برنامه VIP انگیزه ای عالی برای ارائه Dr. تانگاولو. رویکرد درمان زیبایی یک سرمایه گذاری بزرگ است و او می خواهد با ارائه مزایای عضویت ، آن سرمایه گذاری را تسهیل کند.

بنابراین ، ما 3 سطح عضویت در سال ایجاد می کنیم ، که ما آن را در یک صفحه اختصاصی در سایت جدید اعمال می کنیم.

حمایت مداوم

به یاد دارید که چگونه دکتر Thangavelu یک توسعه دهنده وب قبلی را اخراج کرد؟ بله ، هرگز برای ما اتفاق نمی افتد!

با ما کار کنید ، هرگز سرد نخواهید شد. موفقیت شما موفقیت ماست و ما با مشتریان خود در دستیابی به اهدافشان همکاری می کنیم.

این بدان معناست که ما دکترها را توصیه می کنیم. ما Thangavelu (و همه مشتریان خود) هستیم. به روز رسانی مداوم وب سایت آن را آسان و مقرون به صرفه می کند.

برای درمانگاه Deez Skin Rejù & Pain ، این بدان معناست که دکتر توانسته است بسته VIP خود را تنظیم کند. Thangavelu ، خدمات و محصولات جدیدی را اضافه کرد و صفحه “درباره” خود را برای یافتن کارکنان جدید ، تنها با ارسال یک ایمیل برای ما به روز کرد.

SEM ، بازاریابی و رسانه های اجتماعی پایدار

البته وقتی سایت پر است کار ما تمام نمی شود! برای کمک به کلینیک دکتر. Thangavelu برای رقابتی ماندن ، بازار ، افزایش سرنخ ها و جذب مخاطبان خود ، ما در حال حاضر رویدادهای SEM و رسانه های اجتماعی را متمرکز کرده ایم.

SEM مخفف بازاریابی موتورهای جستجو است که به عنوان جستجوی پولی شناخته می شود و اغلب از Google Ads استفاده می کند.

با خرید ترافیکی که منجر به یک وب سایت می شود ، می توانیم به سرعت مسیر یک وب سایت را در بالای نتایج جستجو ردیابی کرده و امیدواریم فروش را افزایش دهیم.

اعمال تبلیغات پولی در Google ، Facebook و Instagram از Dr. ما تانگاولو هستیم. اگرچه وب سایت وی فقط چند ماه فعال بوده است و تبلیغات هنوز جدید است ، ما از پاسخ سریع سریع خوشحال شدیم.

ایجاد یک تبلیغ آنلاین م requiresثر مستلزم موارد زیر است:

  • یک منطقه جغرافیایی را هدف قرار دهید

  • کمپین های تبلیغاتی ایجاد کنید که در این مناطق با مخاطبان هدف صحبت کند

  • یک کپی آگهی مربوطه بنویسید که مخاطبان مورد نظر شما را جذب کرده و مجبور کند روی تبلیغ کلیک کنند

  • نظارت منظم بر فشار ، محدوده توجه و تبدیل

ما همچنین پست های وبلاگ غنی از کلمات کلیدی را به صورت ماهانه برای وب سایت می نویسیم و SEO وب سایت را بهبود می بخشیم.

سئو مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو و یک استراتژی بازاریابی آنلاین رایگان است که مبتنی بر بهینه سازی وب سایت و محتوای شما با کلمات و عباراتی است که افراد در موتورهای جستجو تایپ می کنند.

هنگامی که ما یک وب سایت می سازیم نقش مهمی ایفا می کند ، اما SEO خوب نیاز به محتوای جدید و به روز رسانی مداوم دارد.

با تحقیق در مورد کلمات کلیدی و رقبا ، یک پست وبلاگ ماهانه ایجاد کنید که در آن Dr. تانگاولو در زمینه خود متخصص خواهد بود و کلینیک آن بهترین انتخاب برای پزشکی زیبایی در منطقه ونکوور ، پیش از میلاد خواهد بود.

و ما همچنین از این پست های وبلاگ برای ایجاد خبرنامه های جذاب که مخاطبان شما دوست دارند استفاده می کنیم. آخرین نامه راهنمایی و رانندگی توسط دکتر میزان باز شدن تانگاولو 32٪ و نرخ فشار نهایی 26٪ بود (توجه داشته باشید که میزان افت فشار فقط 2٪ بود!).

واضح است که دکتر قرار داده است. Thangavelu صدای اطمینان خواهد بود و وقتی محتوای جدیدی منتشر می کند ، مردم می خواهند آن را بخوانند!

و البته ، بازاریابی رسانه های اجتماعی برای ما نان و کره است ، و نان و کره بسیاری از شرکت ها نیز.

و دکتر داشته باشید Thangavelu نیز در اینجا تحت پوشش قرار می گیرد ، با استراتژی رسانه های اجتماعی خاص خود که پلت فرم های Instagram و Facebook را بر روی پست های سرگرم کننده و جذاب کار می کند.

جواب نهایی؟ یک کلینیک پررونق و یک وب سایت و پروژه بازاریابی دیگر که می توانیم به آن افتخار کنیم. ترافیک وب سایت ما از بدو تاسیس دو برابر شده است و هر ماه نتایج بهتر و بهتری به دست می آوریم. و از همه لحاظ ، کلینیک در حال پیشرفت است! (خودتان نیاز به درمان دارید؟ برای نسخه پزشک ثبت نام کنید و 15 off تخفیف برای اولین درمان خود دریافت خواهید کرد!)

دکتر سوزانا می گوید: “سوزانا دقیقاً می دانست که در مارکی که به دنبالش هستم به دنبال چه چیزی هستم و ناامید نشد.” تانگاولو. “من بسیار خوشحالم که آنها از من خواستند وب سایتم را مرور کنم. پس از” قولی “که توسط بسیاری از به اصطلاح” متخصصان “در گذشته داده شده بود ، می توانم به شما بگویم که سوزان و دانیل در این زمینه متخصص هستند. “

و خوشحالیم آقای دکتر تانگاولو پروژه ای بسیار نزدیک و عزیز را به ما اعتماد کرد.

همانطور که می بینید ، اگر یک معلم / معلم فنی / خالق نیستید ، بازبینی کسب و کار شما یک پروژه DIY نیست. عناصر زیادی برای نام تجاری ، برنامه نویسی و پیاده سازی مورد نیاز است. صرف نظر از اینکه در چه صنعتی هستید ، باید استخدام یک طراح وب سایت حرفه ای با خدمات بازاریابی و بازاریابی دیجیتال را در نظر بگیرید. برای صرفه جویی در وقت ، انرژی و پول ، در حالی که از مزیت داشتن یک مارک اینترنتی حرفه ای می توانید به آن افتخار کنید.

برای موفقیت در تجارت ،

سوزان

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا