بازاریابی

نحوه اجرای بازاریابی اطلاعاتی سئو

در دنیای دیجیتال جدید ، شما باید برای پیروزی در عرصه بازاریابی خلاق باشید. بازاریابی گرافیکی راهی گسترده برای انجام بازاریابی محتوا است ، در دنیایی که مردم به طور فزاینده درگیر و تحت تأثیر محتوای وب قرار می گیرند.

سئو یا سئو با گذشت سالها تغییر کرده است. دیگر نمی توانید از نظر فنی خوب باشید و رتبه خوبی را در موتورها قرار دهید. شما باید خلاق باشید ، مردم را درگیر کنید و به آنچه انجام می دهید حول محوریت خود بپردازید. اینفوگرافیک به شما در این زمینه کمک می کند.

در مرحله اول ، نمودارها معمولاً تصاویر مفصل و طولانی هستند که محصول ، خدمات یا آماری را توضیح می دهند. می توان از آن برای آگاهی دادن به مردم درمورد موارد خاص ، سرگرمی و بازاریابی محصولات یا خدمات استفاده کرد. نمودارها اگر رنگی و در واقع سرگرم کننده باشند ، می توانند تأثیر بسیار مثبتی بر مخاطبان شما بگذارند.

بنابراین ، چگونه همه چیز را با هم جمع می کنیم؟ در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است. اگر چیزی را ایجاد کنید که در طبیعت به اشتراک گذاشته شود ، به طوری که مردم به آن توجه نکنند ، یا بهتر بگویم که نمی خواهید آن را با افراد در محافل اجتماعی خود به اشتراک بگذارید ، باعث می شوید مردم محتوای خود را در پیروان و دوستان خود در مناطق اجتماعی پخش کنند.

اگر شما در حال هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی خاص هستید ، که سعی می کنید آنرا رتبه بندی کنید ، در پست وبلاگ واقعی یا صفحه ای که با اینفوگرافیک موجود در آن ایجاد می کنید ، می توانید از لحاظ تئوری برخی پیوندها را برای آن صفحه ایجاد کنید ، کمی مورد علاقه خود را در اطراف آن بدست آورید ، حتی ممکن است ویدئویی بسازید که آن را توضیح دهد و آن را به YouTube ارسال کند ، این صفحه را با گرافیک پیوند می دهد.

اکنون همه را با هم گره بزنید. هدف این است که برای ایجاد یک نمودار ، توضیح داستانی در رابطه با محصولات یا خدمات خود ، نمایش این محتوا در حد ممکن در بسیاری از افراد در مناطق اجتماعی ، سپس ایجاد روابط با وبلاگ نویسان و دیگر مقامات آنلاین که فکر می کنید در نهایت به اینفوگرافیک خود خواهید رسید یا به اشتراک بگذارید.

البته برچسب های عنوان را برای کلمات کلیدی مورد نظر خود بهینه کنید. یک نمودار گرافیکی عالی ایجاد کنید و شروع به بازاریابی کنید. سپس هدف ایجاد محبوبیت در اطراف آن صفحه است. این سند را تا حد ممکن پیوند دهید. بگذارید مردم در مورد آن صحبت کنند.

می توانید از توییتر برای جستجوی “اطلاعات گرافیکی” یا عبارت های مرتبط استفاده کنید ، و به شیوه ای ناخواسته ، وزوز بر روی گرافی که ایجاد کرده اید امتحان کنید. شما می توانید در صنایع مرتبط افراد را پیدا کنید و جلوی آنها نقشه بکشید! برخی از افراد برای پیوند ، گفتگو و اشتراک گذاری مطالب خوبی را جستجو می کنند. کار شوید ، آنها را پیدا کنید!

در پایان ، بازاریابی اطلاعات یک استراتژی بسیار قدرتمند برای بازاریابی و سئو در دنیای دیجیتال است. اگر بتوانید گرافیکی سرگرم کننده ، آموزنده و اشتراکی ایجاد کنید ، این به اهداف بازاریابی آنلاین شما کمک می کند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا