دانش و فناوری

نجات جان یک پدر و دختر توسط آیپد اپل پس از یک سانحه هوایی

نجات جان کاربران با ابزارهای هوشمند موضوع جدیدی نیست. بارها دیده ایم که چگونه با این دستگاه های هوشمند جان کاربران نجات می یابد. به تازگی شاهد نجات پدر و دختری از اسکیت روی یخ توسط آی پد اپل پس از سقوط هواپیما بودیم. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

نجات جان پدر و دختر با آی پد اپل. فرشتگان نجات به روشی جدید

روز یکشنبه، خلبان 58 ساله و دختر 13 ساله اش با یک سسنا 150 تک موتوره پرواز می کردند. آنها در فرودگاه بین المللی Wilkes-Barre Scranton در پنسیلوانیا فرود آمدند و هواپیما اندکی پس از برخاستن از رادار صفحه نمایش را ترک کرد. به گزارش سی ان ان، تحقیقاتی پنج ساعته با مشارکت مرکز هماهنگی و نجات نیروی هوایی آمریکا برای نجات دو بازمانده انجام شد.

آیپد اپل چگونه بازماندگان را از تصادف روی یخ نجات داد؟

جیمز سرافین به سی‌ان‌ان گفت که به دلیل ماهیت خاص زمین، زنده ماندن از طوفان همیشه برای یک بازمانده ممکن نیست. آنچه در مورد این عملیات نجات گفته می شود حیرت آور و غیر قابل باور است. در زیر خبری از بازماندگان سقوط هواپیما در این منطقه نخواهید شنید. به خصوص که هواپیما در منطقه ای بسیار جنگلی سقوط کرده است. آنها مجبور بودند برای نجات خود درختان و هر مانع دیگری را قطع کنند. پس از جست و جوی محل نهایی سقوط، تیم های امدادی از الگوی شبکه ای برای یافتن لاشه هواپیما استفاده کردند.

با آی پد جان یک پدر و دختر را نجات دهید

امدادگران توانستند خلبان را شناسایی کنند و پس از اطلاع از نام وی با همسرش که در مقصد منتظر همسر و دخترش بود، تماس گرفتند. همسر مرد شماره تلفن همراه شوهرش را به امدادگران داده بود. جیمز سرافین گفت که تیم نجات آنها توانست تلفن های همراه را ردیابی کند و متوجه شد که دختر 13 ساله یک آی پد همراه خود دارد. سارافین گفت: «با برخی از تبلت‌های اپل آی‌پد، می‌توانید آن‌ها را به آن بچسبانید، و زمانی که این تنظیمات را انجام دادیم، توانستیم آن‌ها را دریافت کنیم.

سپس پدر و دختر با هم سعی می کردند گرم شوند. پدر و دختر هر دو یخ زده روی زمین با جراحات جزئی پیدا شدند. سیهانیان می گوید که هر دو در حال حاضر با جراحات وارده در بیمارستان بستری هستند. خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشت و FAA (اداره هوانوردی فدرال) در حال بررسی این حادثه است.

مقاله Apple Watch برای تشخیص تصادف، پسری را از یک تصادف بزرگ نجات داد

دیدن برخورد اپل واچ برای دومین بار جان یک مرد را نجات داد!

تاکنون شاهد بوده ایم که تعداد زیادی از افراد اسلحه نگهداری می کنند

باید ببینید اپل واچ قبلا چگونه جان کاربران خود را نجات داده است. طی سال‌ها شایعاتی در مورد مدل‌های مختلف آیفون شنیده می‌شود که از شلیک گلوله به صاحب خود جلوگیری کرده و آنها را از مرگ غم‌انگیز نجات داده است. گوشی هایی که در سال های اخیر جان انسان ها را نجات داده اند عبارتند از: Samsung Galaxy Mega 6.3 (که از ورود گلوله به بدن صاحبش جلوگیری می کند)، مدل بلک بری، مدل Nokia Lumia 520 و HTC EVO 3D.

با نگاهی به اخبار منتشر شده، نمی توان موردی را پیدا کرد که طبق گزارش ها، آی پد وسیله ای نجات دهنده در خطر باشد. اما این منطقی است. با این حال آیپد یک گوشی موبایل نیست و در جیب کاربران نمی گنجد. اما قدرت آن جان این پدر و دختر را نجات داد.

تیراندازی آیفون اپل متوقف شد. نجات جان یک دانشجوی 24 ساله

گوگل یک ویژگی جداگانه در پیکسل 4 برای نجات جان کاربران ارائه می دهد

بنابراین این اولین باری است که اپل آیپد توانسته جان یک فرد در خطر را نجات دهد. وب سایت خبری ifowuniarena می گوید، بله، نباید اغراق کرد، چون پدر و دختر وقتی گرفتار شدند یخ زده بودند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا برای شما اتفاق افتاده است؟ اگه تو اون موقعیت بودی چیکار میکردی؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا