بازاریابی

نتایج Seo از تلاشهای بازاریابی ارگانیک من درست انجام دادم

آیا تاکنون فکر کرده اید که هنگام کلیک کردن بر روی “رفع” از Google Analytics ، کد خطایی را دریافت می کنید؟ یا چند پرونده تحلیلی دیگر؟

من متوجه شدم که برخی از کدهای خطا مشکلات “نماد” هستند ، زیرا Google (یا برخی موتور جستجوی دیگر) سایت را خزیده و صفحه را & # 39؛ نماد باطن & # 39؛ مشخص کرده است که برای بینندگان قابل دسترسی نیست. (صفحات پنهان) مشکل این خطاها این است که آنها واقعاً خطا نیستند بلکه یک کد دسترسی هستند که به وب سایت شما امکان کار می دهد.

مشکلی که “crawlers” برای تحلیل وب سایت خود ، استفاده از کلمات برای مکان ها ، رتبه ها و سایر موارد موجود در دامنه سایت خود دارید ، این است که سایت شما با متغیرهایی ایجاد شده است که برای همه خزنده ها در دسترس نیست. همه افراد از همان ترکیبات افزودنی ، کد و اوراق بهادار مانند “سایر افراد” استفاده نمی کنند.

هنگامی که یک خزنده موتور جستجو “تفاوت” را پیدا می کند ، آنها نمی دانند چه کاری با آن انجام دهند ، بنابراین در قسمت خطا قرار می گیرد.

Franchise سایت اصلی –

وقتی از تکنیکی برای ایجاد وب سایت خود استفاده می کنید یا وب سایت خود را مدیریت می کنید ، از آنها می خواهید که تخصص خود را در زمینه رتبه بندی و بررسی ها اعمال کنند. شما می خواهید که آنها سایت شما را تا حد امکان کار کنند. شما اغلب از استاد سایت دعوت می کنید تا طرح شخص دیگری را جستجو و ترمیم کند یا حداقل “اصلاح آن” را انجام داده و کارایی خود را انجام دهد.

کسانی که وب سایت های خود را حفظ کرده و افزونه های خود را به خطرات وب سایت اضافه می کنند شامل محتوا ، به روزرسانی ها و کدگذاری سایت اصلی “وب سایت اصلی” از این موضوع آگاهی ندارند و این باعث سردرگمی زیادی در جنبه های عملکردی وب سایت خود می شود.

نتایج SEO –

غالباً ، یکی از بزرگترین مشکلات مربوط به سئو عدم وجود پیوند ثابت و ایجاد لینک مجدد در وب سایت شما است. اگر به درستی پیوند نداشته باشید ، یا به صفحاتی که قبلاً در سایت شما منتشر شده اند پیوند نداشته باشید ، از مزایای پست های اضافی که در سایت خود ایجاد می کنید یا SEO خود بهره مند نخواهید شد.

چه کار نمی کند ، به معنای واقعی کلمه کار نمی کند.

تأخیر به روزرسانی سئو بدترین کاری نیست که می توانید انجام دهید … عدم توجه به سئو ممکن است بدتر باشد. آماده سازی خود برای شکست با بهینه سازی بیش از حد SEO به روش مکانیکی به جای اینکه اجازه دهید رفتار سایت شما بهینه شود تا SEO خود را به صورت ارگانیک بهبود بخشد می تواند بدترین کاری باشد که می توانید انجام دهید. اگر نمی توانید بدون تأثیرات ویژه و تلاش غافلگیرانه آن را نگه دارید ، به هیچ وجه نمی توانید آن را نگه دارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا