دانش و فناوری

نام تراشه های M1 Pro و M1 Max اپل به‌صورت آنلاین ظاهر شد

فقط بیش از 24 ساعت قبل از رویداد آینده منتشر شد اعلان اپل مک بوک پرو 14 و 16 اینچ و شرکت ؛ شواهد جدید نشان می دهد که اپل ممکن است تراشه های مورد استفاده برای مک های آینده را “M1 Pro” و “M1 Max” نامگذاری کند.

تراشه های Apple M1 Pro و M1 Max

مک بوک پرو جدید از نسل بعدی سیلیکون تجاری اپل استفاده می کند که از تنوع بیشتری برخوردار است 10 هسته تعمیر این شامل هشت هسته با عملکرد بالا و دو هسته کم مصرف خواهد بود. از نظر گرافیکی ، انتظار می رود که اپل دو تراشه آینده خود شامل گرافیک 16 و 32 هسته ای را معرفی کند.

بحث درباره نام نسل بعدی Apple Silicon Mac ادامه دارد. برخی تصور می کنند که تراشه ممکن است به عنوان “M1X” شناخته شود ، در حالی که برخی دیگر معتقدند که ممکن است “M2” باشد تا جهش قابل توجهی در عملکرد نسبت به M1 نشان دهد. با این حال ، با نامگذاری نامعمول جدید ، احتمالاً اپل تصمیم گرفته تراشه های جدید خود را “M1 Pro” و “M1 Max” نامگذاری کند.

در جدیدترین نسخه جزوه برق را روشن کنید مارک گورمن از بلومبرگ خاطرنشان کرد که توسط توسعه دهنده مک به او اطلاع داده شده است که نام برنامه های کاربردی آنها “M1 Pro” و “M1 Max” در کنار راه حل آینده MacBook Proes ظاهر می شود. انتشار بتا مونتری ماه گذشته در macOS بتا راه حل صفحه MacBook Pro ما بودیم. در حالی که حروف در گزارشات برنامه ظاهر می شوند ، گورمن می گوید ممکن است اپل در نهایت از یک سیستم نامگذاری گیج کننده استفاده کند و در نهایت تراشه های خود را M2 یا M1X نامگذاری کند.

توسعه دهنده بالا به من می گوید تراشه های جدید MacBook Pro در بخش برنامه مانند “M1 Pro” و “M1 Max” ظاهر شده اند. من نمی گویم اپل با چنین نامه های بازاریابی خیلی جلو خواهد رفت ، اما این یک چیز ممکن و گیج کننده است. تا 24 ساعت آینده در این مورد اطلاع خواهیم داشت.

تراشه های Apple M1 Pro و M1 Max

تراشه های Apple M1 Pro و M1 Max

در گذشته ، اپل “X” و “Z” را به نام تراشه های خود اضافه کرد تا قدرت تراشه های ارتقا یافته قبلی را نشان دهد. به عنوان مثال ، با IP Pro 2018 ، اپل کلمه “A12X” را بر اساس تراشه A12 معرفی شده در طول iPhone XS نوشته است. بنابراین در سال 2020 ، اپل امسال Pro Pro را با تراشه قوی تری به نام “A12Z” عرضه کرد. بنابراین ، توانایی معرفی پردازنده سطح دسکتاپ با نام “M1 Pro” و “M1 Max” دور از ذهن نیست.

انتظار می رود که اپل روز دوشنبه در رویدادی دیجیتالی با نام “Released” از لیست جدید مک بوک پرو رونمایی کند. با مک بوک پرو جدید ، ممکن است اپل جدیدترین مک مینی باشد ، مرحله سوم AirPads و مک از سیلیکون سفارشی قدرتمند خود رونمایی می کند که احتمالاً وارد می شود.

صفحه نمایش MacBook Pro M1X مینی LED با نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهد بود

نظر شما در مورد توضیحات تراشه های اپل که در مک های شرکت استفاده می شود چیست؟ به نظر شما اپل چگونه با تراشه های خود پیش می رود؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا