عمومی

میکروبلاگینگ: هر روز اوبونتو


هر روز اوبونتو / مانجی نگومان

مدت زمان مطالعه: 10 تا 13 دقیقه

من این کتاب را بطور مستقل ترجمه کردم و خلاصه ای از موارد مهم موجود در کتاب را ترجمه کردم که می توانید در مدت ده دقیقه بخوانید و تمام اطلاعات را بدست آورید.

https://freexdom.net/٪d9٪85٪db٪8c٪da٪a9٪d8٪b1٪d9٪88٪d8٪a8٪d9٪88٪da٪a9-everyday-ubuntu/

اگر می خواهید آن را برای دوستان خود ارسال کنید و محتوای اینستاگرام من را به اشتراک بگذارید ، احتمالاً برای شما مفید خواهد بود زیرا یک مقاله عالی و یک ویدیو ارسال کردم 🙂

می توانید خلاصه کتاب روزانه اوبونتو را از این لینک با فرمت PDF بارگیری کنید …

با تشکر از فناوری مدرن ، امروز ما می توانیم با تمام دنیا در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم و دوست و یا دشمن خود را از طریق شبکه های اجتماعی در کل جهان پیدا کنیم!

فرهنگ مبتنی بر بشریت نیست.

از طرف دیگر ، ما بیشتر از رسانه های اجتماعی استفاده می کنیم تا چیزهایی را که در زندگی نداریم پیدا کنیم.

فسفات اوبونتو به ما یادآوری می کند که انسان ها عمیقاً در ارتباط هستند و همه مردم به دلیل جنبه های انسانی خود دارای ارزش یکسان هستند.

وقتی این ایده را کاملاً بپذیریم ، شروع به عمل متفاوت خواهیم کرد.

ما به همه کسانی که از کنار ما می گذرد احترام می گذاریم ، چه به کسانی که در زندگی ما نقش کمی دارند و چه نقشی بزرگتر و حیاتی تر بازی می کنند!

حتی یک غریبه می تواند به کسی تبدیل شود که شایسته احترام و توجه ما باشد. وقتی می فهمیم که ما بخشی از یک شبکه متنوع با آنقدر تنوع هستیم که آن را نیز پشتیبانی می کند ، به آسایش می رسیم که با احساس تعلق واقعی همراه است …جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: میکروبلاگینگ: هر روز اوبونتو

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا