دانش و فناوری

مک بوک Air 2022 اپل نیز با طراحی نمایشگر دارای ناچ روانه بازار می‌شود

امروز ، احتمالاً اپل از نسل بعدی مک بوک پرو خود رونمایی می کند. در همین حال ، شایعاتی در مورد MacBook Air 2022 اپل شنیده می شود. MacBook Air برای خود طراحی صفحه نمایش ناچ دارد.

طراحی MacBook Air 2022 شبیه MacBook Pro خواهد بود.

لحظه ای بعد ، اختصاص MacBook Pro 2021 ما شاهد کاهش مرزها بوده ایم. همچنین شایعات سرقت صفحه نمایش این لپ تاپ دارای بریدگی است منتشر شده.

طراحی MacBook Pro 2021 را برای توزیع غیررسمی جدید بررسی کنید!

مطابق با گیزموچیناتنها چند ساعت تا رونمایی نسل جدید مک بوک پرو باقی مانده است. این لپ تاپ ها دارای یک بریدگی در بالای صفحه خواهند بود. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد اپل در بازاریابی و تبلیغات درجه ای پنهان کرده است.

اما اکنون ، همان توسعه دهنده ای که از استفاده از بریدگی در MacBook Pro 2021 خبر داده است ، در مورد MacBook Air 2022 نیز همین ادعا را دارد. او می گوید این لپ تاپ در اوایل سال آینده با طراحی بدون نصب عرضه می شود. او همچنین ادعا می کند که نسل جدید مک بوک ایر به دلیل حذف طراحی قبلی بهبود می یابد. اگر نمی دانید ، MacBook Air فعلی طوری طراحی شده است که اندازه آن از پشت تا جلوی لپ تاپ متفاوت باشد. مرد گفت طراحی MacBook Air round گرد و وزن رایانه سبک است.

گزارش های دیگری از مک بوک ایر جدید ارائه می دهد که نسخه کوچکتر و سبک تری نسبت به نسخه فعلی در حال فروش دارد. اما دقیقاً چه اتفاقی برای این بریدگی افتاد؟ البته باید توجه داشت که این بریدگی مانند آیفون ها کار نمی کند. سپس به جای FaceID ، یک دوربین وب جدید 1080p در کنار یک دستگاه روشنایی مستقل و یک نشانگر LED استفاده می شود.

یک گزارش می گوید که نسل بعدی مک بوک ایر مجهز به صفحه نمایش Mini-LED خواهد بود. قسمت های بالا و پایین صفحه نیز کوچک می شوند. علاوه بر این ، اپل از تراشه Apple M2 در Air 2022 استفاده می کند. MacBook می تواند از پشتیبانی فناوری MagSafe پشتیبانی کند.

نظر شما در مورد این اطلاعات چیست؟ آیا به دنبال مک بوک ایر 2022 هستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا