دانش و فناوری

مک بوک پرو با تراشه M2 Pro و M2 Max در بازه‌ای بین پاییز و بهار پیش‌رو معرفی خواهد شد

پس از مکبوک برو و مکبوک ایر با تعریف M2، انتزر می‌رود اپل اووا کاند مدل مکبوک جدید را بین سال‌های 2022 ता 2023 प्रश्वाद केंं. به‌تازگی MARK گورمن از بلومبرگ در خبرنامه روشن کردن کود بیان کرده که اپل بازه زامین مبین بایزی امسال و بهر سال اینده کرد برازه کرد.

M2 Pro و M2 Max

به‌گفته‌ی گورمن، مک‌بوک‌های 14 و 16 اینچی با قدرتمندترین M2 در حال حاضر در حال توسعه هستند. ما ادعا می کنیم که طراحی کلی و ویژگی های اصلی این دستگاه “احتمالا شبیه به مدل قبلی است” زیرا مدل های 14 و 16 اینچی سال قبل بازطراحی شده اند و دارای پورت های بیشتر، شارژر MagSafe، نمایشگر بهتر و صفحه نمایش کمی بهبود یافته است.

روزنامه بلومبرگ همچنین اعلام کرد که مدل های جدید 14 و 16 اینچی دارای تراشه های قدرتمندتری هستند که از جمله آنها می توان به پردازنده های M2 Pro و M2 Max اشاره کرد که جایگزین تراشه های M1 Pro و M1 Max خواهند شد.

گورمن همچنین بیان می‌کند که مکبوک پرو جدید ب تشیف‌های سری پرو و ​​مکس اپل، تقرب فزیندهای را بر روی غرافیک کرد کرد؛ مشابه مدل استاندارد M2.

M2 Pro و M2 Max

M2 Pro و M2 Max

تراشه بنچمارک M2 در مک بوک پرو نشان می دهد که عملکرد آن حدود 11.56 درصد سریعتر از تراشه M1 است، در حالی که عملکرد آن حدود 19.45 درصد افزایش یافته است. تراشه M2 همچنین شامل برخی از ویژگی‌هایی است که فقط در پردازنده‌های سطح بالاتر خانواده M1 وجود دارد، مانند افزایش عملکرد در رمزگذاری و رمزگشایی ویدیوی 4K و پشتیبانی از حافظه سریع‌تر LP5.

در آن مدرد، گورمن است که M2 Pro و M2 Max بر روی بکشید کرافیک کرد کرد کرد کرد کے کے کے بری کے کے کے کے کہ ہے

آخرین خبر این است که MacBook Pro M2 Pro و M2 Max بین پاییز 2022 و بهار 2023 عرضه خواهند شد. با توکینگار بلومبرگ گفت: “با توجه به برنامه های پیش بینی شده، پیش بینی می کنید که این کار را می کند.

تفاوت بین M2 Pro و M2 Max چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا