دانش و فناوری

مک بوک ایر ۲۰۲۲ اپل با نمایشگر mini-LED با حاشیه سفید، تراشه M2 و پورت MagSafe معرفی خواهد شد

بعد از مراسم”منتشر شداپل که در آن شرکت نسل جدید IMacBook Pro شایعات که با اندازه‌های 14 و 16 اینچی فاش شده‌اند، اکنون بر روی MacBook Air 2022 متمرکز شده‌اند. امروز، یک افشاگر قابل اعتماد در Dylandkt برخی از دفترچه های راهنمای طراحی و پارامترهای طراحی آینده اپل را توضیح می دهد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.

مشخصات و طراحی Apple MacBook Air 2022

به گفته دیلن ، مک بوک ایر آینده ، که به راحتی می توان آن را مک بوک نامید ، در اواسط سال 2022 راه اندازی می شود. مانند مک بوک پرو جدید، دارای کانکتور MagSafe، دوربین وب 1080p، پورت های USB-C، اما آداپتور برق 30 واتی بدون فن خنک کننده است.

مک بوک ایر جدید نیز گزینه های رنگی مشابهی دارد مک 24 اینچی دقیقاً از همان حاشیه سفید صفحه و صفحه کلید به عنوان عملکرد کامل استفاده می کند.

رنگ ممکن برای Apple MacBook Air 2022

رنگ ممکن برای Apple MacBook Air 2022

در حالی که مک بوک پرو به دلیل حضور در نسل قبلی فاقد نوار لمسی است، اما در مک بوک ایر اینطور نیست و صفحه کلید کامل آن شباهت زیادی به صفحه کلید قبلی ندارد. دیلن درباره جزئیات طراحی لپ تاپ اپل صحبت می کند:

طراحی MacBook Air شبیه MacBook Pro جدید است ، در حالی که کوچکتر و سبک تر است. همچنین یک انتخاب محدود در زیر گزینه های پیکربندی وجود خواهد داشت. پشتیبانی از حداقل 2 تستر خارجی نیز در دسترس است. گزینه های رنگی او مشابه Imec 24 اینچی است.

اندازه مک بوک ایر در مقایسه با مک بوک پرو جدید

اندازه مک بوک ایر در مقایسه با مک بوک پرو جدید

دیلن می گوید که نمایشگر مک بوک ایر جدید احتمالا یک مینی ال ای دی خواهد بود، هرچند که نمی تواند تضمین کند که دستگاه دارای بریدگی خواهد بود. طبق گزارش ها، جدا از این، مک بوک ایر جدید ProMotion، Face ID، کارت SD و HDMI نخواهد داشت.

در وهله اول ، دیلن انتظار دارد که اپل “کمی” تقویت شود. در حال حاضر، قیمت IMacBook Air 2020 شروع از 999 دلار ، که نصف قیمت مک بوک پرو جدید است.

اپل مک بوک ایر 2022

اپل مک بوک ایر 2022

چند ماه پیش، جان پروسر، یوتیوبر معروف، اطلاعاتی را که دیلن اکنون گزارش می کند به اشتراک گذاشت. به عنوان مثال، Prosser ادعا می کند که این لپ تاپ در رنگ های مختلف موجود است و دارای صفحه کلید سفید با حاشیه های سفید و دو درگاه USB-C است. او همچنین گفت که این دستگاه را می توان MacBook Air یا MacBook نامید.

Prosser به جلو و دقیقا طراحی محصول آینده اپل با ارائه بر اساس تصاویر واقعی نمایش جزئیات ظاهری مک بوک اپل.

تولید MacBook Air با طراحی و تراشه جدید در سه ماهه سوم سال 2022 آغاز می شود

نظر شما در مورد طراحی و مشخصات احتمالی مک بوک ایر 2022 اپل و زمان معرفی آن چیست؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا