اخبار بازار

مکعب 19 و مرگ رویدادهای رو در رو؟

در این مقاله نظرات شخصی خود را در مورد وضعیت رویدادهای آنلاین و سمینارهای رو در رو توضیح خواهم داد. ما در برنامه فناوری در تاریخ 12 آگوست قصد داریم در مورد موضوعات بیشتر مربوط به صنعت رویدادهای Corona Age بحث کنیم.

آیا اصلاً وقایع ارزشمند هستند؟
در سالهای اخیر وقایع نقش بزرگی در زندگی من داشته اند. از آنجا که من میزبان بسیاری از رویدادها بوده ام و مدیرعامل شرکتی هستم که ابزارهای ایجاد و مدیریت رویدادها را به برگزار کنندگان و همایش ها ارائه می دهد.

بسیاری از بحث ها در مورد ارزش وقایع دقیقاً. برخی افراد هیچ ارزشی برای حضور یا شرکت در یک رویداد ندارند و ترجیح می دهند از طریق YouTube ، مدرسه و سایر خدمات آموزشی / آموزشی از طریق مطالب جدید در خانه آشنا شوند و خود را در معرض دردسر مسافرت و شرکت قرار دهند. وارد رویداد نشوید.

اما برای من ، ارزش این رویداد از روز اول مشخص بود. برای من یک رویداد ترکیبی از مقادیر مختلف است. می توان گفت هر رویدادی محتوا دارد ، آنی فوری است و فرصتی شبکه ای برای شرکت کنندگان ایجاد می کند. محتوای رویداد به اشکال مختلف ارائه می شود. سخنرانی از صحنه ، یک بحث پانل ، معمولاً با سؤال و پاسخ ، نظرسنجی و تعامل با شرکت کنندگان همراه است. در مقابل ، همه شرکت کنندگان در تمام وقت و مکالمه در راهروها و سالن های مجاور وارد سالن های مختلف می شوند. در همایش های بزرگ ، از لحظه ورود به این رویداد تا پایان ، آنقدر جلسات غیررسمی برگزار شد که به سالن اصلی این رویداد نرسیدیم. در حقیقت ، یک رویداد نه تنها ترکیبی از مقادیری که در بالا به آن اشاره کردم ، بلکه ترکیبی از مقادیر تک تک افراد شرکت کننده در آن رویداد است. شاید بتوانید آن را بگویید دلیل شرکت در همه این است که ما می دانیم همه در آن شرکت می کنند!

از اواخر ماه مارس ، به دلیل شیوع ویروس تاج ، حوادث چهره به چهره از بین رفته و به رویدادهای آنلاین (سمینارهای آنلاین) تبدیل شده است. در این مدت همه ما در حال کشف و بررسی یک خطای جالب هستیم.

چالش های هفته های اول سمینار موضوعات فنی بود. سرعت اینترنت موضوع جدیدی بود که باید قبل از این رویداد مورد توجه قرار گیرد. از آنجا که شرکت کنندگان کمی دردسر وارد اتاق رویداد کردند ، پرداختن به شرکت کنندگان کمی پیچیده تر بود و اتاق سمینار آنلاین روی سیستم عامل های اپل و iOS به درستی بارگیری نشد. همچنین با توجه به تقاضای بسیار زیاد ، نیاز به تنظیم مجدد سرورهای میزبان شبکه برای دیدار با حجم جدید ترافیک بدون وقفه بود. گذشته از مباحث فنی ، تجربه حاضران محدود بود و برگزارکنندگان نیز مانند بسیاری از ما به اشتباه مطالبی را که می توانند در محیط سمینار آنلاین ارائه دهند تجربه کردند.

پس از آن هفته های اول ، مشکلات فنی یک به یک حل شد و در سه ماه اول سال 1999 ، 2،000 سمینار آنلاین از طریق اوون (و قطعاً هزاران سمینار آنلاین دیگر با استفاده از سیستم عامل های دیگر) برگزار شد.

اما سوال اینجاست که آیا این قدم به سمت سمینارهای آنلاین دائمی است؟ آیا تبدیل انواع رویدادها به یک رویداد آنلاین امکان پذیر است؟ آیا می توان از طریق سمینارهای آنلاین مقادیری را که شرکت کنندگان از طریق رویدادهای چهره به چهره به دست می آورند ، دریافت کرد؟

اطلاعات به دست آمده در سمینارهای آنلاین در ماههای اخیر به ما نشان می دهد که هدف از این رویداد ، خواه یک سمینار آنلاین یا حضور در آن باشد ، مهم نیست. برگزارکننده این رویداد را برای کسب درآمد ، یا دریافت نکات برای فروش های بعدی یا معرفی کالای جدید و ارتباط عمیق تر با مشتری برگزار می کند. بنابراین هدف همان است ، اما تفاوت در اجرای آن وجود دارد. یکی از مهمترین مزایای میزبانی سمینار آنلاین در حال حاضر ، هزینه نسبتاً کم آن است. با توجه به اینکه برگزاری یک رویداد آنلاین بی معنی است و همچنین هزینه یک سالن مجازی بسیار پایین تر از سالن فیزیکی است ، طبیعی است که بسیاری از آنها حداقل در کوتاه مدت به سمینارهای آنلاین نزدیک شده اند. این واقعیت که این سمینارهای آنلاین از هرجای ایران و برای مخاطبان شهرهای مختلف برگزار می شود ، مزیت دیگر داشتن این مدل رویداد آنلاین است.

بسیاری از برگزارکنندگان رویدادهای شخصی توانسته اند به راحتی رویداد خود را به یک رویداد مجازی تبدیل کنند. محتوای این رویداد با ارزش است و با توجه به سن اتاق کنفرانس می تواند به یک وب کم و ارائه آنلاین تبدیل شود. تا حدودی می توان نظرسنجی ها و سوالات و پاسخ ها را با کمک ابزارهای آنلاین شبیه سازی کرد. اما دلیل کارآمد بودن شبکه ها در این رویداد ، فوری بودن آن است. وقتی صحبت کردن با یکدیگر ، چهره به چهره ، چشم به چشم را شروع می کنیم ، معمولاً بعد از چند دقیقه تصمیم می گیریم که کمک کنیم یا نه. اما شبکه سازی از طریق چت ، ایمیل ، LinkedIn می تواند ساعت ها ، روزها طول بکشد و هرگز کار نخواهد کرد. آیا ایجاد یک فضای شبکه در یک وبینار امکان پذیر است؟ راهروها کجا هستند؟

دلیل این امر این است که مسائل شبکه پس از کنترل ویروس تاج ، تصور می کنم ، بسیاری از رویدادهای قبلی با اشتیاق حضوری برگزار می شوند. اما من همچنین گمان می کنم که ابزاری که در این مدت ساخته و استفاده می کنیم نیز مکمل خوبی برای وقایع خواهند بود. تصور می کنم ابزارهای شبکه در آینده در رویدادهای چهره به چهره در آینده مقرون به صرفه تر و دقیق تر خواهند بود و به ما در توسعه بهتر ارتباطات کمک می کنند. و البته همیشه افرادی وجود دارند که به هر دلیلی ممکن است نتوانند در یک رویداد شرکت کنند و به نفع رویدادهای چهره به چهره است که یک پخش زنده مجازی را نیز در نظر بگیرند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا