دانش و فناوری

موقعیت برتر اپل در بازار تبلت‌ ها بیش از همیشه بهتر شده است

پیپدهای اپل در محصولات هستند که شما را به تعجب وا میدارند. زیرا هر زمان فروش این بازار با زمان افزایش است، اپل همیشه در مسیر فروش است. در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

رتبه برتر اپل در بازار تبلت ها بیانگر موفقیت این شرکت است…!

موسسه تحقیقات بازار فناوری Counterpoint، از کاهش برای خرید تبلت در بازار جهانی خبر می‌دهد. دلیل این موضوع نیز اشباع صنعت، وضعیت ژئوپلیتیک فعلی و تورم بالا است. تخمین زده می‌شود که در سه ماه اول سال جاری، حجم تولید و ارائه تبلت‌ها در نتیجه جهانی بالغ بر 39.4 میلیون دلار می‌شود. این میزان حدود 9 درصد کمتر از سه ماه آخر سال 2021 است، یعنی زمانی که حجم تولید معادل 43.4 میلیون دستگاه بوده است.

مشکلات متعدد در زنجیره تامین و مشکلاتی که برای تولید تبلت در سراسر جهان اعمال می شود، از سه ماه اول ۲۰۲۱ ت. فروش تبلت‌های اندرویدی همچنان در بازار پیش‌رو است، اما تفاوت آن با محصولات اپل در حال کاهش است. من شما را راحت نمی گذارم، با آرامش به شما می آیم.

موقعیت برتر اپل در بازار تبلت ها

حجم عرضه محصولات اپل و سایرین، منعکس کننده این تغییر است. بر اساس گزارش موسسه Counterpoint Research’s Tablet Market Tracker، تولید تبلت های جهانی در سه ماهه اول 2022 در مجموع گجت‌های فروخته شده در این سه ماه، مدل‌های اندرویدی ۲۱.۹ میلیون دستگاه را به خود اختصاص داده‌اند و همچنین ۱۴.۸ میلیون واحد دیگر نیز به آی‌پدهای مبتنی بر iOS اپل اختصاص داده شده است. علاوه بر این، حدود 2.3 میلیون دستگاه تبلت ویندوزی فروخته شده است.

با وجود معرفی و عرضه دستگاه‌های جدید و رشد سامسونگ در سه ماهه اول، فروش تبلت‌های اندرویدی به طور قابل توجهی کاهش یافته و به میزان کمتری میزان فروش خود در دو سال گذشته رسیده است. من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد.

موقعیت برتر اپل در بازار تبلت ها

به گفته GizChina، اندروید به عنوان عامل سیستم پایه برای مجموعه های متنوعی از برندها از جمله لنوو، ایسوس، ایسر و دل عمل می کند که همگی. تبلت‌های مبتنی بر اندروید از ۵۹ درصد به ۵۶ درصد در سه ماه سوم کاهش یافته است. همچنین اپل در حال تقویت خود در پشت پرده کاهش فروش عمومی است. نتیجه آن افزایش ۳۸ درصدی در مقابل سهم ۳۴ درصدی در سه ماه آخر سال گذشته است. سهم گجت های ویندوزی نیز هنوز تغییر نکرده و در سطح ۶ درصد باقی مانده است. ظاهرا در نیمه دوم سال مصرف برای تبلت‌ها ادامه خواهد یافت.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا