دانش و فناوری

موفقیت سریال اوبی وان کنوبی شاید خبر بدی برای مجموعه Star Wars باشد

سریال اوبی وان کنوبی یکی از جدیدترین سریالهای دیزنی و لوکاس فیلم است که حول شخصیتی به همین نام می‌باشد. در ابتدا کسی این سریال را به موفقیت بزرگی دست می دهد. اما گویا حالا ورق برگشته و همگان در مورد موفقیت سریال اوبی و کنوبی صحبت می‌کنند. ترجمه ای وجود ندارد همراه باشید.

موفقیت سریال اوبی وان کنوبی برای سایر سریال ها به چه معناست؟!

Obi-Wan Kenobi (که البته محبوب‌ترین سریال تلویزیونی ستارگان نیز می‌باشد) منت اما گویا این خبر بدی برای کل این فرانچایز است. به گفته Samba TV، تحلیلگر داده‌های استریمی، قسمت پایانی فصل ۱ سریال تلویزیونی Obi-Wan، در تاریخ چهارشنبه ۲۲ ژوئن (روز انتشار آن) تا یکشنبه ۲۷ ژوئن، حدود ۱.۸ میلیون بیننده است. ی دد اد اژ اد دد دد دد دد دد اد دد اد دد اد دد اد دد اد اد دد اد دد دد دد دد ص سن دارد

برای توضیح بهتر، باید گفت که پایان اول اوبی و ۲۰ درصد بیننده بیشتر نسبت به سریال The Book of Boba Fett است که قسمت آخر آن در پنج روز پس از پخش اولیه، ۱.۵ میلیون مخاطب را جذب کرده است. در همین حال، قسمت پایانی فصل دوم سریال Mandalorian نیز تنها ۱.۱ میلیون بیننده را در یک دوره پنج روزه مشابه ثبت کرد که و با توجه به ماجراجویی‌های ماندو با بیبی یودا بسیار محبوب بود، اما رقمی به شدت پایین است.

با توجه به اینکه اولین قسمت اوبی وان با ۲.۱۴ میلیون نفر، مخاطبان بیشتر نسبت به فصل ۲ ماندالوریان (با ۲.۰۸ میلیون بیننده) و کتاب بوبا فت (۱.۵ میلیون بیننده) جذب کرد، سریال Jedi Master محبوب‌ترین سریال جنگ ستارگان در دیزنی پلاس است. با این حال، این برای بسیاری از طرفداران شوکه نخواهد بود اوبی وان یک شخصیت فوق العاده محبوب در مجموعه افسانه های لوکاس فیلم است، در حالی که ایوان مک گرگور در نقد فعلی

موفقیت سریال اوبی وان کنوبی

اگرچه تعداد تماشاگران اوبی وان برای دیزنی راضی کننده است، اما محبوبیت سریال ثابت می‌کند که جنگ ستارگان نمی‌تواند یک انتقاد بزرگ را که سال‌ها به آن وارد بود را به این سادگی از بین ببرد. این انتقاد یعنی معرفی‌های جدید به دنیای شخصیت‌ها به جای پرداختن به شخصیت‌های قدیمی.

جنگ ستارگان در سال‌های اخیر ما را با شخصیت‌های اصلی بسیار آشنا کرده‌اند. آهسوکا تانو، ماندو (دین جارین)، بیبی یودا (گروگو)، ری بن سولو و آزیگران روگ وان (از جمله Cassian Andor) کنها کمک کرده اند تا سری اصلی فرنچایز را به تصویر بکشند و همچنین داستان

با ورود آن‌ها به خوبی می‌شود، اما جنگ ستارگان سریالی است که همیشه با نوستالژی خود تقویت می‌شود. این فرانچایز مرتباً باید به چیزی که بهتر در آن نمایش داده می شود، باز می گردد، یعنی پروژه ها را حول می کند. شخصیت‌هایی مانند اوبی وان، بوبا فت، لوک اسکای‌واکر و هان سولو که از جمله شخصیت‌های قدرتمند این مجموعه هستند.

این فرمول درستی برای پیروی کردن نیست. لوکاس فیلم و دیزنی می‌دانند که هر فیلم یا سریال تلویزیونی که دارای این شخصیت‌ها باشد، موفق خواهد بود. بن‌ها به انتخاب مورد علاقه طرفداران هستند، بنابراین استودیوها باید پروژه‌هایی را پیرامون آن‌ها بسازند. اما این کار یک شمشیر دولبه است. ل اوبی وان ، لوک اسکای واکر و سایر شخصیت های قدیمی ، این مجموعه را جذاب خواهند کرد ، اما در کل این ر. به‌عنو یک سریال، بدون معرفی شخصیت‌ها، دنیاها یا داستانی جدید نمی‌تواند زندگی کند. اینجا هنوز چیزی نیست.

موفقیت سریال اوبی وان کنوبی

علاوه بر این، برای ساخت شکاف‌های داستان یک شخصیت قدیمی به طور بالقوه می‌توان به سردرگمی‌های طرفداران در. نمایش تلویزیونی Obi-Wan یک نمونه کلاسیک از این است و برخی از طرفداران از حفره‌های داستانی متعدد و بازگویی رویدادهایی که در داستان داستان‌های جنگ ستارگان رخ می‌دهند، می‌گویند. سریال Mandalorian که مورد تحسین قرار دادن قرار گرفت نیز از چنین مشکلاتی مصون نیست و طرفدارانی که به دلیل حضور لوک اسکا است.

به گفته TechRadar، به نظر می رسد که لوکاس فیلم و دیزنی شروع به درک این موضوع کرده و چقدر حیاتی است تا شخصیت ها. : کارگردان فیلم Thor: Love and Thunder ، قرار است فیلمی از جنگ ستارگان. وی قصد خود را برای انتخاب افراد جدید در این مجموعه فاش کرده است.

در همین حال، جان واتس، کارگردان سه‌گانه MCU مرد عنکبوتی، پروژه‌ای به نام Skeleton Crew را هدایت می‌کند که به‌عنوان. جود لاو قرار است در نقش اصلی آن ایفای نقش نشان دهد. فیلم اسکادران سرکش پتی جنکینز و دیگر برنامه های تلویزیونی، از جمله The Acolyte را به آن اضافه کنید. فرانچایز جنگ ستارگان ممکن است در نهایت در جهت خلاقانه و درست حرکت کند.

ترتیب تماشای فیلم های جنگ ستارگان به چه صورت است؟ + نگاهی به دنیای ستارگان

زمان و مکانی برای بازبینی شخصیت‌های میراث جنگ ستارگان وجود دارد. سریال اوبی‌وان ممکن است فصل دوم داشته باشد، در حالی که سریال‌های آینده Lucasfilm مانند سریال Tales of the Jedi هنوز آماده است. موفقیت مجموعه تلویزیونی اوبی وان نیز نشان می دهد که لوکاس فیلم و دیزنی به توسعه پروژه های شخصیت ها می پردازد.

م اگا گ اگر فرانچایز جنگ ارگان واقعاً می‌خواهد تلاش کند، باید برنامه را صرفاً انجام دهد. در غیر این صورت، نقشه فعلی آن ممکن است برای حفظ سطح موفقیتی که جنگ ستارگان. نظر شما کاربران ترنجی در مورد موفقیت سریال اوبی وان کنوبی چیست؟ یا در نهایت می‌توانیم بهبود و ارتقاء مجموعه‌های مختلف جنگ ستارگان را در جهت نمایش شخصیت‌های قدیمی و نمی‌دانم. ه ن ن ن ن ن ن ن ن ن

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا