دانش و فناوری

موتورولا تیزر Moto X30 Pro را منتشر کرد: نسل اول دوربین های 200 مگاپیکسلی

ویش با انتشار تیزر جدید اعلام کرد که دوربین اصلی Moto X30 Pro عرضه می شود که از نظر وضوع پیس. افتنی است این شرکت ممکن است سومین شرکت در ارائه چیپست کوالکام اسنپدراگون 8 نلاس نسل 1 نیز باشد. زیرا شیائومی اکنون رسماً رقبای اندرویدی خود را شکست داده و اولین گوشی هوشمند پرچمدار جهان با اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 را عرضه کرده است و پس از آن نیز ایسوس با گوشی گیمینگ خود در جایگاه دوم قرار دارد.

شما کاربران عزیز ترنجی می‌دانید که دوربین‌ها در سال‌های اخیر در صحنه‌هایی داغ هستند و گاهی هم هستند. ع چ ه ه ز ه ه ه گ گ گ گ گ ز ز و ز و و وگ عده‌ای دیگر هر سال اندازه سنسور دوربین‌های خود را بزرگ و بزرگ‌تر می‌کنند حتی گ ار در نهایت گوگل از شرکت های مشابه اپل و نیز میانه روی کرده و وارد این بازی آزمون شده است

می‌دانیم که جدیدترین پرچمدار شیائومی با نام شیائومی 12 اس اولترا، با استفاده از پردازنده اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 و دوربین های پشتی بسیار بزرگ (در واقع بزرگترین نمونه در صنعت) که با همکاری لایکا توسعه یافته است، به نظر می رسد که برنده بازی دوربین گوشی های هوشمند پرچمدار حداقل تا سال 2022 باشد. . حداقل بر روی کاغذ که چنین به نظر می‌رسد. اما با این حالولا با یک پست جدید در ویبو یک روز هم صبر نکرده و به نوبه خود به شیائومی پاسخ داده است تا به ما یادآوری کند که Moto X30 Pro ممکن است چیزی برای برتری در رویداد رونمایی قریب الوقوع خود داشته باشد!

Home Moto X30 Pro به اندازه 1 / 1.22 اینچی سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ اشاره دارد

Home Moto X30 Pro به اندازه 1 / 1.22 اینچی سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی سامسونگ اشاره دارد

پخرین پوستر این شرکت جزئیات بالقوه و سوسه‌انگیزی از گوشی آنها Moto X30 Pro نشان می‌دهد. در این پوستر اندازه سنسور دوربین اصلی پرچمدار موتورولا 1 / 1.22 اینچ بیان می‌شود. این موضوع باعث می‌شود که این سنسور بزرگتر از بسیاری دیگر باشد که در بازار پیدا می‌شوند حتی بزرگتر از سنسور IMX707 سونی در شیائومی 12 در پروژه‌ای که اندازه 1/1.28 اینچی دارد. البته ما که شیطنت موتورولا در بزرگتر نشان دادن سنسور 1/1.22 اینچی نسبت به سنسور 1/1.28 اینچی(که اختلاف کمی دارند) و کوچک نشان دادن سنسور 1 اینچی برای بزرگنمایی سنسور 1/1.2 اینچی(که اختلاف تعداد زیادی دارند) را ندیدیم. موتورولا امیدوار باشید شما هم ندیده!

افتنی است باز هم با تمام این مشخصات موتورولا نمی‌تواند سنسور اختصاصی بسیار بزرگ 1 اینچی شیائومی 12 اس اولترا را شکس. وجود دارد 1 / 1.22 ا ا ا 1 1 1 1 IS IS OC OC OC OC بنابراین به عبارت دیگر، موتورولا ممکن است به غیرمستقیم تأیید شود که Moto X30 Pro در واقع اولین گوشی هوشمند جهان با دوربین 200 مگاپیکسلی است که بیش از 2 سال در تبلیغات دیده می شود. موتورولا شاید نتواند بگوید که بزرگترین سنسور موجود را استفاده کرده است رر رزولوشن ترین سنسور موبایلی دنیا خواهند کرد.

طبق گفته منبع، اکنون و با انتشار تیزر جدید احتمال وجود دارد که معرفی گوشی هوشمند موتورولا قریب الوقوع باشد پس حتما اخبن

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا