بازاریابی

من درباره SEO ، SEM و رسانه های اجتماعی شنیده ام اما بهبود حضور وب سایت چیست؟

بهینه سازی حضور وب یک رویکرد جامع برای بازاریابی اینترنتی است. امروزه مشتریان از طرق مختلف با مشاغل آنلاین ارتباط برقرار می کنند. بهبود حضور وب سایت شما تضمین می کند که مشتریان در هر مرحله از رویداد آنلاین شما تجارت شما را مشاهده می کنند. بنابراین س millionال میلیون دلاری این است که “مصرف کنندگان در اینترنت چه می کنند؟”

مشتریان گشت و گذار ، جستجو و تعامل دارند. و مشتریان این کار را در هزاران وب سایت ، موتورهای جستجو و وب سایت ها انجام می دهند. اینترنت به یک پلت فرم دیجیتالی بسیار بزرگ تبدیل شده است! امروزه هزاران شرکت بازاریابی درخواست مالک مشاغل کوچک را دارند. هر یک از این شرکت ها در تلاش برای فروش قطعه دیجیتالی هستند و هر کدام مدعی هستند که یکی از روش ها بر روش دیگر برتری دارد.

بیایید چند شکل تبلیغات آنلاین را که اکثر صاحبان مشاغل کوچک با آن آشنا هستند ، تجزیه کنیم. اول ، شما دارای بازاریابی موتورهای جستجو ، پرداخت به ازای کلیک ، PPC هستید ، این روش نام های متفاوتی دارد ، اما شبیه قرار دادن تبلیغات در وب سایت ها ، فهرست ها و موتورهای جستجو است.

سپس بهینه سازی موتور جستجو ، SEO ، و چند نام دیگر وجود دارد. این همه شبیه به نمایش وب سایت شما در رتبه اول در نتایج جستجوی ارگانیک برای چند کلمه کلیدی است.

مورد بعدی رسانه های اجتماعی است. این شرکت ها بر حفظ مشتریان خود که وب سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر اغلب آنها را دنبال می کنند ، و همچنین مشاغل شما را با سایر مشتریان آنلاین به اشتراک می گذارند.

سرانجام ، شرکت هایی هستند که شهرت شما را در اینترنت رصد و تعمیر می کنند. این شرکت ها بر جلب توجه مشتریان به کسب و کار شما در اینترنت متمرکز شده اند. گاهی اوقات آنها نظرات منفی می یابند و به شما کمک می کنند تا ذهن مشتریان ناراضی را نرم کنید.

بهینه سازی وب بهینه سازی ترکیبی از همه این روش ها و بسیاری دیگر است! آیا به نظر خسته کننده می آید؟ بهینه سازی حضور وب یک راه بسیار مهم برای هدف قرار دادن مشتریان محلی در هنگام گذراندن رویدادهای معمولی آنلاین است. مزایای بهینه سازی حضور یک وب سایت ، کشف اجتماعی ، بهینه سازی موتورهای جستجو و مدیریت شهرت است.

به زبان ساده ، بهبود حضور وب سایت در بسیاری از بازارها یکسان است! برای مثال ، تصور کنید که به دنبال یک بازار بزرگ هستید. فقط به یاد دارید که امشب باید کمی آبجو بخورید تا دور هم جمع شوید. در قسمت تست سه کولر وجود دارد. هر دو کولر پر از Budweiser و کولر آخر پر از مارک های دیگر است.

واقعیت این است که چون Budweiser دارای فضای کافی (2 از 2 کولر 2) است ، آنها در نهایت محصولات خود را بیشتر از رقبا خواهند فروخت. بهبود حضور وب سایت به همان شیوه عمل می کند! وقتی مشتریان محصول یا خدمات شما را خریداری می کنند و شما را در سراسر صفحه می بینند ، نه فقط یک بار بلکه چندین بار ، شما بیشتر از رقبای خود می فروشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا