منبع معتبر دانستنی های بیماری

کمتر کسی پیدا می شود که سلامت جسم و روح برایش مهم نباشد اما ممکن است همیشه اطلاعات کافی برای مراقبت از خود در اختیار نداشته باشیم. از طرفی نداشتن وقت یا حوصله هم ممکن است ما را از پیگیری در مورد سلامت و چک کردن علایم احتمالی بروز بیماری ها منصرف کند و به همین دلیل روی به خود درمانی و پرس و جو از دوستان و آشنایان آورده و با اطلاعات نیمه درست و بعضا نادرست آنها آسیب بیشتری به خودمان بزنیم.

مشاوره های اشتباه و انتخاب منابع نادرست برای به دست آوردن اطلاعات در مورد یک بیماری و علایم آن  می تواند به مراتب از خود آن بیماری خطرناک تر باشد. دیده شده، گاه افراد با مشاوره غلط، یک بیماری ساده را تبدیل به یک شرایط بحرانی و بغرنج کرده اند که دیگر قابل جبران نبوده است.

یکی از راه های کسب اطلاعات درباره همه چیز، رو آوردن به موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است. گوگل  اطلاعات عمومی خوبی در اختیار جستجوگران قرار می دهد اما در مورد اطلاعات  اختصاصی و حساس، در اکثر مواقع به جای راهنمایی می تواند ما را گمراه کند.  وقتی شما دچار عوارض یا علائمی هستید، لزوما آن علامت ها به بیماری ارتباط پیدا نمی کند و می تواند نشانه ی چیز دیگری باشد و  این را پزشک متخصص درکنار آزمایش و چکاپ  می تواند تشخیص دهد.

چاره چیست؟

برای پیدا کردن یک منبع مورد اعتماد و موثق که درعین حال وقت و هزینه ای را از ما ضایع نکند، چه باید کرد؟
آیا اصلا چنین سایت هایی وجود دارند؟

اطلاعات درست و موثق را تنها می توان نزد متخصصین آن رشته یافت. در همین راستا دارو سازی دکتر عبیدی در وب سایت خود، بخشی ایجاد کرده که در آن ویدئوهای زیادی از پزشکان و متخصصان درجه یک در مورد انواع بیماری ها، علائم و روش های تشخیص و درمان آن وجود دارد. به این ترتیب شما با خیال راحت و از یک منبع معتبر و موثق می توانید ویدئوهای گوناگونی با دسته بندی های مختلف بیماری ها، از زبان پزشکان و متخصصان ببینید.

از طریق این  لینک  میتوانید به بخش ویدئو های آموزشی دکتر عبیدی وارد شوید.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا