فیلم و هنر

ممنوع الکاری گرشا رضایی خواننده صحت دارد؟

تیتربرتر رشا رضایی خواننده موسیقی پاپ که در واکنش به یکی از تماشاگران کنسرتش در زاهدان با حاشیه های زیادی رودر اظهار می کند.

ممنوع الکاری گرشا رضایی خواننده صحت دارد؟


 ممنوع الکاری گرشا رضایی خواننده صحت دارد؟
ممنوع الکاری گرشا رضایی خواننده صحت دارد؟

گرشا رضایی خواننده پاپ که طی چند روز قبل انتشار ویدئوی مربوط به واکنش توهین‌آمیز او نسبت به انتقاد به انتقاد یکی از مخاطبانش در کنسرت در فضای مجازی، انتقاداتی را به همراه داشت و با واکنش دادستانی زاهدان هم مخالف بود، در گفتگویی با مصطفی امامی در برنامه رادیویی. «استودیو هشت» به بیان اظهاراتی پرداخت که بیشتر از جنس توجیه بود تا توضیح دهد!هزارش همشهری آنلاین، این خواننده درباره واکنش خود به انتقاد یک مخاطب در کنسرت بیان کرد: مردم زاهدان آنچنان مهمان نوازی کردند که خجالت زده بودم و قربان صدقه مردم سیستان هم رفتم.

وی در ادامه مدعی شد: این اتفاق جریانی است که به نظرم از کنترل خارج می‌شود. جریانی که بعداً می‌گوید گرشا رضایی به مردم فلان جا توهین کرد اما من توهین نکردم من گفتم آن فرد ظنتم کن. نجا خانواده نشسته بود و نمی‌توانم ببینم برخی داد و بیداد می‌کنند.

این خواننده پاپ در عین حال گفت: در حالی که اگر بدتفاهمی برای مردم زاهدان پیش آمده است دستشان را می‌بوسم خاک پای همه ایران هستند و اگر لازم باشد برایشان تفنگ به دست می‌گیرم و فکر نمی‌کنند ما فقط میکروفن را به دست می‌گیرند.

رضایی در پاسخ به مصطفی امامی مجری برنامه درباره وایرال شدن سخنانش در کنسرتی دیگر که با ادبیاتی نامناسب کلیدی پلی‌بک‌خوانی خود را خطاب قرار داده بود هم اظهار کرد: این هم به خاطر تقطیع من می‌خواستم از فضای فرهنگی کشور و مردم در مقابل مردم محافظت کنم. میج‌های مجازی.

وی در واکنش به ادبیاتش در کنسرت تهران و خطاب کردن با عبارت «خاک توی سرتان» قابل دفاع نیست هم بدون هیچ توضیحی درباره دلیل به کار بردن این ادبیات عنوان کرد: در این دو روز خیلی به من حمله شد و حرفهای رکیک. زده شد. ن ث گ ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر

بیوگرافی گرشا رضایی

رشا رضایی در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۳ در شهر ازنا در استان لرستان به دنیا آمد و اصلیتش لر می باشد.

ازدواج گرشا رضایی

رشا رضایی تا به حال ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است.

عشق ی گرشا رضایی به موسیقی

گرشا رضایی ی علاقه اش به موسیقی گفت:من از سن ۶ – ۷ خانواده به موسیقی من عاشق شدم و خانواده ی مادری ام به ویژه دایی هایم که صدایشان دلنشین، در مسیر علاقه مندی به این نقش بود.

نوازندگی گرشا رضایی


 نوازندگی گرشا رضایی
نوازندگی گرشا رضایی

گرشا رضایی درباره شروع نوازندگی اش گفت: وقتی که ۱۳ سال موسیقی را به صورت جدی با حضور در کلاس های گیتار و در سبک فلامنکو کلاسیک شروع کردم و پس از آن گیتار الکترونیکی سبک رام را یاد گرفتم. به علاوه براین، نواختن پیانو، سه تار، کمانچه و بربط را هم ادامه دادم ولی گیتار الکترونیکی ساز تخصصی من است.

فعالیت حرفه ای گرشا رضایی

رشا رضایی که با نوازندگی و آهنگ سازی، کار حرفه ای ایش را شروع کرد پس از گذشت چند وقت به صدابرداری

اولین کنسرت گرشا رضایی

در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۸، گرشا رضایی در سالن نمایشگاه بین مهمانان ویژه ای که در این کنسرت حضور داشتند، آرون افشار، امیر خوش نام، بهرنگ علوی، علیرضا نیک بخت واحدی و .. بود.

آغاز خوانندگی گرشا رضایی

گرشا رضایی درباره ی آغاز خوانندگی اش می گوید:” من علاقه ای به خوانندگی دارم ولی تصویرهایی از بیرون که گاهی اوقات آدم را بد می کند و برای یک موزیسین خسته کننده، درگیر تبلیغات و بیزینس است، به همین دلیل خیلی دیر است. و از سال 91 – 92 خواننده شدم.”

حضور گرشا رضایی در خندوانه

رشا رضایی درخواست حضور در برنامه خندوانه را پذیرفت و در این برنامه زنده به مجریگری رامبد جوان حضور پیدا کرد.

خوانندگی تیتراژ گرشا رضایی

گرشا رضایی در خصوص اولین کار تیتراژ خود چنین گفت:” یک روز، پیشنهاد یک کار تیتراژ از یک دفتر سینمایی به من داده شد، در سال 92 تیتراژ سریال دولت مخفی برای من کار لذت بخشی بود، به همین خاطر به خوانندگی روی آوردم. ” این لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان است.

بهترین خواننده از نظر گرشا رضایی

گرشا رضایی درباره بهترین خواننده گفت: “یک بار خبرنگاری از من پرسیدم به نظرتان بهترین خواننده و بهترین خواننده را به چه کسی میکنی؟”

نظر گرشا رضایی درباره تبلیغات

گرشا رضایی درباره تبلیغات چنین میگوید:بدون پرده میگوییم، هر حرکتی که باعث شود یک هنرمند مثل ماکارونی به یک بسته تبلیغاتی تبدیل شود، متنفرم و همچنین خودم هرگز در چنین مقوله ای وارد نمی شوم. من بر این عقیده هستم که یک شاعر، خواننده یا آهنگ گ


دنچه دیگران می خوانند:


نویسنده: مریم بالوی فیلی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا