دانش و فناوری

مقایسه چین‌وچروک گلکسی زد فولد ۴ با گلکسی زد فولد ۳

در مورد گوشی‌های تاشو یکی از فاکتورهای قابل توجه را می‌توان لولا دانست. یکی از فاکتورهای لولا این است که چقدر روی نمایشگر منعطف باعث چین وچروک می شود. ه ت د م ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ن ن ن……… هیشرفت خوبی داشته است ه Galaxy Z Fold 4 Galaxyishرفت خوبی داشته است.

گین‌وچروک گلکسی زد فولد ۴

مه ال ب ب ب ب ب ب ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش منبع این اطلاعات می‌گوید که نقطه‌ای را به تصویر می‌کشد. در حقیقت یک کراپ نزدیک از بخش تاشوی لولا است.

توییت ice universe درباره لولا گلکسی زد فولد ۴

توییت ice universe درباره لولا گلکسی زد فولد ۴

آنطور که پیداست این کمتر شده است. در حقیقت در این زاویه که خیلی توجهی را جلب نمی کند ممکن است در استفاده روزمره به شکل قابل توجهی از چشم کا باشد.

بزرگترین موضوع در مورد گوشی‌های تاشو همان پوشش پلاستیکی روی نمایشگر است که باعث ایجاد انعکاس خاص نور می‌شود و نه.

این پیشرفت در بخش لولا گلکسی Z Fold 4 یک موضوع قابل انتظار است، به خصوص که رقبای چینی مانند Oppo لولای جذابی را ار. به جز موارد ذکر شده در بخش لولا، پیش از این ما درباره پیشرفت بخش دوربین گلکسی زد فولد ۴ هم شنیده بودیم.

لکسی زد فولد 4 سامسونگ با دوربین گلکسی اس 22 و لولای تکی مقاوم معرفی خواهد شد

اگر گزارش جدید منتشر شده صحت داشته باشد، سامسونگ حداقل یکی از دوربین های گلکسی اس 22 که گفته می شود. 10 مگاپیکسلی نسبت به لنز تله‌فوتو گلکسی فولد 3 از نظر رزولوشن کاهش یافته است، اما فولد 4 را با دامنه زوم بیشتر تقویت می‌کند، چیزی که آن را در گوشی تاشو پرچمدار سامسونگ به‌شدت حس می‌کند.

درحال‌حاضر هیچ تضمینی برای ارائه این قابلیت وجود ندارد، اما به نظر می‌رسد یک فرض منطقی است که سامسونگ در نظر داشته باشد تا سنسور 50 مگاپیکسلی S22 را در Fold 4 نیز استفاده کند، اما این مورد هنوز قابل استفاده نیست. ا ت ر ر ر و و و و و و و ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج

نظر شما چیست؟ فکر کنید که زلکسی زد فولد ۴ جذابیت بیشتر داشته باشید؟ سامسونگ که اینطور فکر می کند می کند و برنامه فروش ۲ برابری نسبت به نسل قبلی برای آن و برادر ارزان ترش دارد.

انتظار سامسونگ از فروش زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ به میزان قابل توجهی افزایش یافته است

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا