بازاریابی اینترنتی

مقایسه شبکه های وابسته برای بازاریابی مبتنی بر خانه

بازاریابی وابسته زمانی است که شما محصولات شخص دیگری را تبلیغ می کنید و در عوض درصدی از مبلغ فروش را دریافت می کنید. این یکی از بهترین راه هایی است که افراد مشاغل بازاریابی مبتنی بر اینترنت می توانند شروع کنند.

شبکه های وابسته مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند با افرادی که محصولاتی دارند که بتوانید بفروشید ارتباط برقرار کنید. برخی از این شبکه ها و خدمات برای آنچه که لیست خاص شما می خواهد بهتر از سایرین هستند ، بنابراین ممکن است شما نیاز به پیوستن به بیش از یک سایت داشته باشید تا محصولات مورد نیاز خود را برای تبلیغ پیدا کنید.

بزرگترین سایت های همکار عبارتند از: ClickBank ، PayDotCom ، Komisioner Junction و LinkShare. هر کدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند.

ClickBank

ClickBank طیف گسترده ای از محصولات دیجیتال را دارد … به این معنی که آنها مانند کتاب های الکترونیکی ، دوره ها و غیره هستند. اما آنها موضوعات متنوعی دارند. برای مثال می توانید به دنبال محصولات بهداشتی و تناسب اندام ، حیوانات خانگی یا صنایع دستی باشید. بنابراین بیایید بگوییم طاقچه شما در حال گسترش است … شما می توانید شروع به جستجوی محصولات چرخ خیاطی کنید … شاید الگوهای یا چگونه به عنوان مثال بگویید.

اما شما فقط لازم نیست که به خیاطی بچسبید … یک بخش کاردستی با تن محصولات جالب وجود دارد و شاید بدانید که لحاف های موجود در لیست شما ممکن است مورد توجه سایر صنایع دستی دوخت باشد ، یا محصولاتی را برای گلدوزی ، خیاطی ، بافندگی ، بافندگی و غیره ارائه می دهید.

چقدر باحاله؟ همین مفهوم برای سوله های دیگر نیز کار می کند. فقط مطمئن شوید که به کالاهایی که در لیست شما معنا دارند ، می چسبید! درک این موضوع که چرا شما می خواهید یک محصول را خریداری کنید ، خیلی بزرگ نیست.

محصولات ClickBank باید دیجیتالی باشد و قیمت فروش را پوشش دهد … اما این مکان به دلیل محدوده ای که حمل می کند و کمیسیون خوبی است ، می تواند مکان خوبی باشد.

PayDotCom

PayDotCom.com در لیست بازاریابی اینترنتی قرار دارد زیرا بیشتر فرصت های موجود در PayDotCom مربوط به بازاریابی اینترنتی است ، اگرچه سایت روزانه در حال رشد است.

PayDotCom در واقع محصولات فیزیکی و دیجیتالی را حمل می کند و نقطه قیمت محصول می تواند بالاتر باشد.

نکته منفی این است که بسیاری از محصولات موجود نیست.

اتصالات کمیسیون و LinkShare

کمیسیون Junction و LinkShare هر دو با محصولات فیزیکی سر و کار دارند. آنها با مشاغل بزرگتری از جمله مشتریانی مانند eBay ، Best Buy و Pfaltzgraf روابط دارند.

برای تبدیل شدن به شعبه یکی از بسیاری از این شرکت ها می توانید ثبت نام کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید ، شما در تلاش برای ساختن فروشگاه Best Buy نیستید … فقط می خواهید محصولاتی را از همان مشتری (یا بسیاری از مشتریان) انتخاب کنید که متناسب با لیست شما باشد.

بنابراین بیایید بگوییم لیست شما حول بازی ها ساخته شده است … بنابراین می توانید یک بازی جدید یا سیستم بازی جدید را که در بهترین خرید موجود است ، ترویج کنید. اگر یک لیست هدفمند دارید و ایمیل خود را به خوبی می نویسید ، می توانید از این طریق واقعاً خوب عمل کنید.

در آنجا آن را دارید ، برخی از شبکه های وابسته ، آنچه که هر یک را برای بازاریابی مستقر در خانه خاص و عالی می کند. به یک جفت بروید ، برخی از محصولات را پیدا کنید و برنامه بازاریابی وابسته خود را شروع کنید – و بلافاصله درآمد کسب کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا