بازاریابی

مقاله SEO چیست؟ – توضیح SEO را کپی کنید

بسیاری از مترجمان آزاد درباره سئو سؤال می کنند. سئو نوشتن چیست نوشتن SEO چیست؟ این مقاله – با جزئیات – این چیست؟ و چگونه می توان از او به عنوان یک نویسنده مستقل درآمد کسب کرد.

بهینه سازی موتور جستجو چیست؟

SEO کلمه ای برای بهینه سازی موتور جستجو است. سئو همه چیز در مورد انجام کارهای خاص به وب سایت شما است تا بتواند بیشتر به سمت سایت حرکت کند تا بتوانید فروش آنلاین – و ترافیک را افزایش دهید.

برخی از این “چیزها” چیست؟

چیزهای زیادی وجود دارد ، اما در اینجا ما درباره آنچه در مورد نویسندگان مستقل صدق می کند بحث خواهیم کرد. این به معنای نوشتن متن به روشی خاص است تا گشت و گذارهای وب (یعنی شهروندان) بتوانند در یک سایت خاص فرود بیایند.

SEO چیست که مربوط به نویسندگان مستقل است؟

آنچه نویسندگان مستقل باید به آنها توجه داشته باشند کلمات کلیدی هستند. کلمات کلیدی چیست؟ کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که مرورگرهای وب هنگام جستجوی چیزهای آنلاین می نویسند.

به عنوان مثال ، فرض کنید شما علاقه مند به شروع یک کار تمیز کردن وام هستید. ممکن است اکنون در اخبار چیزی غیر از سلب مسئولیت های داغ در اخبار بدانید و علاقه مند به راه اندازی این نوع شرکت هستید.

بنابراین ، می توانید وارد موتور جستجوی دلخواه خود شوید (به عنوان مثال Google ، Yahoo! MSN و غیره) و کلمات کلیدی “پاکسازی وام مسکن” یا “پاکسازی foreclosure” یا “پاکسازی foreclosure” یا برخی کلید واژه های مرتبط دیگر را تایپ کنید.

قابل توجه: هنگامی که برای یافتن چیزی در اینترنت کلمات را در موتور جستجو تایپ می کنید ، کلماتی که تایپ می کنید کلمه کلیدی (یک کلمه) یا یک عبارت کلمه کلیدی (دو یا چند کلمه با کاما بین آنها) خوانده می شوند.

چگونه شرکت ها به بالاترین نتایج موتور جستجو می رسند

هنگامی که این کلمات را تایپ می کنید و “ENTER” را فشار می دهید ، گروهی از وب سایت ها ظاهر می شوند و شروع به مرور می کنند (برای مثال ، روی نتایج کلیک کنید) و بررسی سایت ها را شروع می کنید تا ببینید که آیا آنها اطلاعات مورد نیاز شما را دارند یا خیر.

سایت هایی که ظاهر می شوند نتیجه ای هستند که شما فکر می کنید موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو ، MSN و دیگران بیشتر به عبارت کلمه کلیدی (که به آن اصطلاح جستجو نیز گفته می شود) مربوط می شوند. شرکت ها پول زیادی را می پردازند تا جزء دو یا سه صفحه اول نتایج موتور جستجو قرار بگیرند.

چرا دستگاه های کپی سئو تقاضا هستند و چگونه می توانند پول خود را بدست آورند

یکی از راه های نمایش در دو یا سه صفحه اول نتایج ، دریافت متن مربوطه است که شامل عبارات کلیدی مناسب است. اینجاست که شما به عنوان SEO Ady Copywriter می توانید درآمد زیادی کسب کنید. شما متن را می نویسید که وب سایت وی باید در نتایج موتور جستجو ظاهر شود.

اغلب اوقات ، شرکت ها به سادگی مجموعه ای از عبارات کلمات کلیدی را به شما ارائه می دهند و به شما امکان می دهند هر آنچه را که می خواهید تایپ کنید – تا زمانی که طول خاص باشد (معمولاً 300-500 کلمه).

نویسندگان مستقل زیادی وجود دارند – صدها هزار نفر ، اگر چند میلیون هم نباشند. با این حال ، فقط یک اقلیت کوچک می دانند SEO چیست و چگونه می توان این نوع کپی را نوشت. این دلیل تقاضای زیاد آنها است.

نویسندگان موتور جستجو مهارت لازم را دارند. هرچه بیشتر و بیشتر شرکت ها بودجه تبلیغاتی خود را به سمت بازاریابی آنلاین منتقل می کنند ، تقاضای بیشتری برای مهارت های آنها وجود دارد.

در مقاله SearcheEngineWatch ، SEO نویسنده تبلیغات: وب Wordsmithingویلیام فلیز بر اهمیت نسخه تبلیغاتی SEO تأکید می کند. او می نویسد:

وی ادامه داد: نقش آگهی تبلیغاتی SEO آژانس منحصر به فرد است زیرا … ناگهان ، نویسنده باید مطبوعات را بهبود ببخشد ، مقالاتی را برای اخبار اجتماعی تهیه کند ، بر اتصالات شبکه های اجتماعی نظارت کند و محتوای ویکی را توسعه دهد … قادر به جذب اطلاعات جدید زیادی است که خیلی سریع جذب شده و خیلی سریع شده است. این افراد منحصر به فرد ستون فقرات بسیاری از لینک های جستجوگرها هستند [SEO copywriters] آنها خالق پادشاهان هستند. “

به همین دلیل است که ویراستاران سئو می توانند هزینه خدمات خود را پرداخت کنند. اگر به دنبال راهی برای شروع یا افزایش درآمد خود به عنوان نویسنده مستقل آنلاین هستید ، نوشتن متون سئو راه آن است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd plink.ir g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا