بازاریابی

مقاله نویسی SEO – نکاتی برای ایجاد ایده های محتوای عالی

به محض تسلط بر مقاله نویسی SEO ، می توانید پست وبلاگ یا مقالات خود را در Google Page 1 از کلمات کلیدی مختلف قرار دهید. مشکل این است که بسیاری از مردم تلاش می کنند ایده های جدیدی را برای محتوا ارائه دهند.

در واقع ، تنظیمات محتوای شما قبلاً تعریف شده است و من امروز و در این مقاله به شما نحوه و دلیل آن را نشان خواهم داد. در پایان مقاله ، شما واقعاً خواهید فهمید که چگونه می توانید روزانه در مورد موضوعات جدید بنویسید که برای شما ترافیک ایجاد می کند.

اکثر افراد سعی خواهند کرد برای محتوای خود ایده هایی داشته باشند و سپس کلمات کلیدی را جستجو کنند که برای تطبیق آن محتوا مفید باشد. این همان کاری است که قبلاً انجام می دادم و ساعتها به چیزهایی که در مورد آنها می نویسم فکر می کنم و سپس تحقیق در مورد کلمات کلیدی را امتحان می کنم که اتلاف وقت کامل است.

آنچه شما باید انجام دهید یافتن کلماتی است که اکنون افراد به صورت آنلاین جستجو می کنند. نوشتن مقاله درباره موضوعی که هیچ کس به دنبال آن نباشد و علاقه ای به آن نداشته باشد ، فایده ای ندارد. راهی که می توانید بفهمید افراد به دنبال چه چیزی هستند این است که تحقیقات کلمات کلیدی خود را در یک مکان خاص انجام دهید.

اگر از طاقچه مورد نظر خود آگاه باشید ، این نقطه شروع شما در هنگام انجام تحقیق درباره کلمات کلیدی است. فرض کنید که بازاریابی مقاله را دنبال کرده اید ، بگذارید که در ابزار کلید واژه Google 800 کلمه یا عبارت مرتبط ظاهر شود.

اگر می دانید چگونه تحقیق در مورد کلمات کلیدی را به روش صحیح انجام دهید ، تهیه لیستی از کلمات کلیدی عالی چند ساعت طول می کشد. این کلمات کلیدی عناوین شما هستند و در عنوان شما قرار می گیرند ، بنابراین اکنون موضوع و موضوعی برای نوشتن دارید.

ممکن است در نهایت تا 20 کلمه کلیدی یا بیشتر داشته باشید که می توانید از آنها به عنوان مقاله استفاده کنید. اکنون می توانید نوشتن مقاله SEO خود را شروع کرده و تولید محتوا را شروع کنید. اگر 20 کلمه کلیدی پیدا کردید ، 20 مقاله وجود دارد که می توانید بنویسید که من نمی توانم با جستجوی کلمات کلیدی برای یافتن موضوعات خود به شما بگویم که چقدر زمان صرفه جویی می کنید.

با انجام این روش ، ممکن است فقط مجبور شوید ماهانه یک بار یا کمتر به جستجوی کلمات کلیدی بپردازید ، بسته به اینکه چند مقاله می خواهید هر روز بنویسید و چند کلمه یا عبارت پیدا می کنید. همچنین برای نوشتن مقاله SEO دیگر هرگز ایده هایتان تمام نمی شود زیرا تمام مدت در مورد مهمترین موضوعات می نویسید.

برای خلاصه کردن ، ابتدا جایگاه خود را پیدا کنید و ابتدا کلمات کلیدی را جستجو کنید تا ایده ها و عناوین مقاله های خود را بدست آورید. استراتژی بازاریابی مقاله خود را با استفاده از تعداد کلمات کلیدی یا عبارات خود برنامه ریزی کنید و شروع به نوشتن کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا