اخبار بازار

معیارهای عملکرد اصلی در فروشگاه اینترنتی زنانه

اهداف:

اولین و مهمترین هدف ما آگاهی از برند است که با ارائه محصولات با کیفیت و نیازهای مردم می توان نتیجه گرفت ، نتیجه کلمه تبلیغات دهان به دهان و تبلیغات رسانه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل ، سئو ، بنرها و غیره است. این برند به افزایش تعداد رکوردها کمک کرد.

هدف دوم ما ایجاد علاقه مخاطبان است که می توان از آن برای ایجاد علاقه مخاطبان مانند طراحی مسابقه و تشویق پاسخ ها ، ارائه تخفیف برای ثبت شماره تلفن های همراه ، حمل و نقل رایگان و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

سومین هدف ما پس از علاقه ، آزمایش و استقبال مخاطبان از طریق اظهارنظر در شبکه های اجتماعی یا بررسی مشتری در سایت و همچنین پاسخگو بودن و ارتباط بین ما و مشتریان و داشتن استراتژی محتوا است. در قالب متن ، تصاویر و فیلم ها به مشتری کمک می کند تا مقدار زیادی خرید کند.

هدف چهارم ما فروش از طریق سه مرحله قبلی ، ترغیب مخاطب به خرید است و در آن مرحله مشتری بالقوه باید مشتری واقعی باشد و مرحله فروش باید ساده و واضح باشد تا همه بتوانند به راحتی و بدون سردرگمی اقدام کنند. ، خرید را از طریق سایت مستقیم یا تلفنی انجام دهید.

هدف پنجم ما وفاداری مشتری است ، به عنوان مثال استفاده از بانک اطلاعاتی که از مشتریان داریم ، مواردی که در مدت زمان طولانی خریداری نکرده اند ، با ارسال پیامکی حاوی کد تخفیف یا پیشنهاد هدیه ، ترغیب آنها به خرید یا پشتیبانی و پاسخگویی با حافظه ساز خوب ، که باعث می شود مشتریان خرید را تکرار کرده و آنها را به طرفداران برند ما تبدیل می کنند.

هدف ششم ما ارتقاء برند توسط مشتریان است تا مشتریان به دلیل تجربه خرید خوب و به یاد ماندنی بتوانند ما را به دیگران معرفی کنند به عنوان مثال کد ارجاع را به هر مشتری اختصاص دهید ، اگر شخصی با این کد خرید کند ، هم ارجاع دهنده و هم مشتری هستند. آنها تخفیف می گیرند.

شاخص های اصلی عملکرد:

آگاهی از برند:

1 – تعداد دنبال کنندگان جدید در دوره های زمانی خاص و بعد از تبلیغات 2- تعداد دنبال کنندگان در یک بازه زمانی خاص قرار می گیرند 3 – تعداد لایک ، اشک ، ارسال و اشتراک گذاری – تعداد افرادی که در دوره های زمانی خاص و شبکه های اجتماعی وارد سایت می شوند 5 نفر به میزان مستقیم و ورودی های سایت 6 – روش های ورودی برای وب سایت و شبکه های اجتماعی

ایجاد علاقه و ارزیابی:

1- هزینه ایجاد مشتریان علاقه مند 2- تعداد مشتریان علاقه مند 3- تعداد لینک مستقیم 4- تعداد پاسخ 5- تعداد ورودی از شبکه اجتماعی 6- تعداد تماس از شبکه اجتماعی و سایت 7-تعداد صفحات و محصولات بازدید شده در سایت 9- تعداد سفارشات سایت و سبد خرید سایت نهایی نشده است.

فروش:

1- هزینه جذب هر مشتری 2- میزان فروش به مشتری 3 – تعداد فروش مستقیم 4 – تعداد فروش از وب سایت

وفاداری و ارتقاء:

1- میزان وفاداری مشتری 2- سطح رضایت مشتری 3- میزان کاهش مشتری 4- ضریب طول عمر 5 مشتری

این متن برای تمرین دوره بازاریابی دیجیتال آقای آدل تالبی است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا