معیارهای انتخاب پروژه های برتر چیتگر

در این مقاله به بهترین پروژه های چیتگر از نظر سرمایه گذاری و امکانات موجود و چشم انداز اقتصادی به اختصار شرح داده ایم.

پیش خرید پروژه های چیتگر بهترین فرصت برای افرادی است که قصد سکونت در این منطقه را دارند. زیرا در این منطقه مراکز آموزشی و فرهنگی و مراکز خدمات درمانی بسیاری راه اندازی شده اند. مهم ترین مرکز آموزشی در این منطقه دانشگاه مشهور علامه طباطبایی است.

یکی از بهترین پروژه های چیتگر از نظر سرمایه گذاری و امکانات می باشد.

به طور کلی، یک مرکز خرید به عنوان «یک یا چند ساختمان که مجموعه ای از فروشگاه ها را تشکیل می دهند» با راهروهای به هم پیوسته که بازدیدکنندگان را قادر می سازد از یک واحد به واحد دیگر حرکت کنند، تعریف می شود. به طور غیررسمی، این مراکز قلب و روح جامعه، پایه و اساس اقتصاد خرده فروشی و پناهگاه اجتماعی برای نوجوانان در همه جا هستند. در دهه های اخیر، مفهوم مرکز خرید، که در ایالات متحده سرچشمه گرفت و پس از جنگ جهانی دوم به یک روند مدرن خرده فروشی تبدیل شد، در سطح جهانی گسترش یافته است. نیز جزو بهترین پروژه های چیتگر از نظر سرمایه گذاری و امکانات می باشد.

معیارهای انتخاب بهترین پروژه های چیتگر

در ادامه به معیار های بهترین پروژه های چیتگر از نظر سرمایه گذاری و امکانات می پردازیم. منطقه 22 به ویژه چیتگر مکانی با جمعیت روزافزون و تقاضای روزافزون برای امکانات اولیه است. معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین پروژه های عمرانی برای فعالیت در بخش های اقتصادی و تفریحی وجود دارد که به اختصار به شرح برخی از آنها می پردازیم.

دسترسی به شریان های اصلی

مجموعه های دسترسی یکی از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی برای برنامه های تجاری اجرایی محسوب می شوند. هرچه این دسترسی سریعتر و راحت تر باشد، پروژه محبوب تر خواهد بود.

امکانات عمومی در منطقه

وجود خدمات و کالاهای مختلف، وجود پارکینگ، خدمات سرگرمی، اتاق بازی کودکان، سرویس های بهداشتی، فودکورت، سینما، وای فای، خدمات ویژه و سایر امکانات باعث می شود مردم به دنبال کالا یا چیزی شبیه به آن بگردند تا تمام نیازهای خود را در لحظه برآورده کنند. نیاز داشتن. خرید آنها باید راضی باشد.

اسکلت و متریال ساختمان

استحکام و ایمنی مجتمع های عمومی بسیار مهم است. هر چه سطح امنیتی بالاتر باشد، احتمال خطر کمتر است. کیفیت متریال و متریال به کار رفته در قاب اصلی مجتمع تجاری تفریحی در نتیجه نهایی آن تاثیرگذار خواهد بود. در نتیجه، اغلب پروژه های باکیفیتی وجود دارند که از مواد با کیفیت در تمام جزئیات استفاده می کنند.

چشم انداز و ویو مجموعه

یکی از مهمترین معیارهای امتیازدهی پروژه های برتر چیتگر به ویژه برای تمامی مراکز خرید، شاید این معیار برای واحدهای اداری مهمتر از واحدهای تجاری باشد. داشتن چشم انداز منحصر به فرد و ایده آل برای پروژه باعث برتری آن نسبت به سریال های دیگر می شود.

اهمیت مراکز خرید چیست؟

اهمیت مراکز خرید عمدتاً به این است که مردم را از خانه هایشان بیرون بیاورند و کاری سرگرم کننده انجام دهند. مراکز خرید می توانند بهترین تجربه خرید مانند گردهمایی های اجتماعی، سرگرمی، نمایش، معرفی محصول، تبلیغات و جشنواره ها را ارائه دهند. لیست فعالیت های این مرکز خرید برای همه، مخصوصاً برای ساعت ها سرگرمی، چیزی دارد.

در اینجا تعدادی از بهترین پروژه های چیتگر از نظر سرمایه گذاری و امکانات آورده شده است:

1- تهران مال یکی از بهترین پروژه های چیتگر است

تهران مال یکی از بزرگترین مراکز خرید تهران است که در منطقه 22 ساخته شده است. این مجتمع تجاری، فرهنگی، ورزشی و اوقات فراغت را با تمامی امکانات ادغام می کند.

2- رزمال

مجتمع رزمال 6 طبقه، تجاری فعال، هایپر مارکت، رستوران و … نزدیک به ایستگاه مترو یکی از بهترین پروژه های چیتگر می باشد.

3- لکسون

این پروژه با برند توسعه ساختمان ابنیه همت در مجموع 30 طبقه شامل هتل ها، واحدهای تجاری، فضاهای خدماتی و … شروع به ساخت کرد. پروژه لکسون با حمل و نقل بسیار راحت در ضلع شرقی دریاچه واقع شده و یکی از بهترین پروژه های چیتگر می باشد.

4- برج تریتیوم

برج های دوقلوی تریتیوم شامل 26 طبقه تجاری بسیار مجلل و زیبا نرسیده به ایران مال می باشد.

5- پروژه زاگرس

برج زاگرس ساختمانی مسکونی و تجاری در 28 طبقه است که 21 طبقه آن مسکونی است.

اسکلت فلزی پروژه زاگرس به صورت پیچ و مهره است.

بر اساس پیش مجوز صادر شده، پروژه زاگرس با کاربری تجاری و مسکونی با مساحت 7000 متر مربع می باشد.

  • این پروژه دارای تراکم مسکونی عملی 60 متر مربع و تراکم تجاری کاربردی 15 متر مربع در هر نقطه و سهم می باشد. اساسا یک آپارتمان به ازای هر سهم 3 گیلدر است و برای داشتن 1 واحد کامل در پروژه باید 2 سهم خریداری کرد که 120 متر مسکونی و 30 متر تجاری نویسنده: اتحادیه تعاونی های مسکن نمونه رسا (پروژه آرتمیس)

در این مقاله 5 مورد از بهترین پروژه های چیتگر از نظر امکانات موجود و آینده اقتصادی را که قطب سرمایه گذاری منطقه 22 می باشند به اختصار بیان می کنیم.

به طور کلی مراکز خرید به عنوان “یک یا چند ساختمان که مجموعه ای از مغازه ها را به نمایندگی از بازرگانان تشکیل می دهند”، تعریف شده است و مسیرهای پیاده روی متصل به یکدیگر بازدید کنندگان را قادر می سازد از یک واحد به واحد دیگر راه بروند. به طور غیررسمی ، این مراکز، قلب و روح جوامع، بنیان اقتصاد خرده فروشی و یک پناهگاه اجتماعی برای نوجوانان در همه جا هستند. در دهه های اخیر، مفهوم مرکز خرید که ریشه در ایالات متحده دارد و در سال های پس از جنگ جهانی دوم به یک روند خرده فروشی مدرن تبدیل شده است، در سراسر جهان گسترش یافته است.

معیارهای انتخاب پروژه های برتر چیتگر

منطقه 22 و بخصوص چیتگر، محل افزایش روزافزون جمعیت و وجود تقاضا برای امکانات اساسی می باشد. یک سری معیارها برای انتخاب پروژه های برتر ساختمانی که در زمینه اقتصادی و تفریحی فعالیت دارند، موجود است که ما به اختصار به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم.

برج های منطقه 22 تهران

دسترسی به شریان های اصلی

دسترسی به مجموعه یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی پروژه های تجاری اداری محسوب می شود. هر چه این دسترسی سریعتر و راحت تر انجام شود، آن مجموعه از محبوبیت بالاتری برخوردار خواهد بود.

امکانات کلی مجموعه

وجود خدمات و کالاهای متنوع، وجود پارکینگ، خدمات تفریحی، اتاق بازی کودک، سرویس بهداشتی، فودکورت، سالن سینما، وای فای، آفرهای ویژه و سایر امکانات سبب شده تا مردم بیشتر به دنبال مال ها یا شبیه آن ها باشند تا تمام نیازهای حین خریدشان پاسخ داده شود.

اسکلت و متریال به کار رفته در ساختمان

استحکام و ایمنی یک مجتمع عمومی از اهمیت به سزایی برخوردار است. هر چه میزان ایمنی بالاتر باشد، امکان ایجاد خطرات نیز کمتر خواهد شد. مرغوبیت مواد و مصالح به کار رفته در اسکلت بندی اصلی مجموعه های تجاری تفریحی، در نتیجه نهایی آن تاثیر گذار خواهد بود. لذا معمولا پروژه هایی از کیفیت برخوردارند که در تمامی جزئیات از متریال مرغوب استفاده کرده باشد.

ویو و چشم انداز

یکی از مهمترین معیارهای امتیاز دهی پروژه های برتر چیتگر و به طور خاص تمام مراکز خرید، شاید این معیار برای واحد های اداری مهمتر از واحد های تجاری باشد. دارا بودن چشم انداز منحصر به فرد و مطلوب یک پروژه، سبب برتری آن به سایر مجموعه هاست.

اهمیت مراکز خرید چیست؟

اهمیت مرکز خرید عمدتا برای این است که افراد مدتی از خانه بیرون بیایند و کاری سرگرم کننده انجام دهند. مراکز خرید می توانند بهترین تجارب خرید مانند اجتماعات اجتماعی، سرگرمی، نمایش ها، راه اندازی محصولات، تبلیغات و جشنواره ها را ارائه دهند. لیست رویدادها در مراکز خرید برای هر شخصی ، به ویژه برای چند ساعت سرگرم ، ادامه دارد.

هر کدام از این مراکز می تواند مکانی عالی برای معاشرت با دوستان ، غذا خوردن ، خرید و غیره باشد. شما می توانید به تمام فروشگاه های مورد علاقه خود بروید و اعتقاد بر این است که والدین به اندازه بچه ها از آن لذت می برند. مراکز خرید فرصتی را برای شما فراهم می کنند تا بانوان را به دنبال آرایش، عطر یا لباس بفرستید. آقا نیز می تواند از وسایل الکترونیکی و ورزشی و غیره بازدید کند. مراکز خرید می توانند بسیار مفید باشند زیرا همه نیازها در یک ساختمان است.

✅مطلب بیشتر: اگر می خواهید راهنمای کامل سرمایه گذاری در مجتمع تجاری در غرب تهران را بخوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید در یک مرکز خرید فیزیکی در مقایسه با خرید آنلاین بسیار متفاوت است. مراجعه به یک مرکز خرید فیزیکی همیشه راحت تر است. زیرا اگر کد تخفیف نیز داشته باشید می توانید از آنها استفاده کنید و گاهی اوقات فروش بهتری دارد. خرید لباس می تواند یک دردسر آنلاین باشد زیرا شما قادر نیستید پارچه ها را امتحان کنید و مطمئناً مناسب آن را پیدا کنید. در حالی که خرید در یک مرکز خرید به شما این امکان را می دهد که هر چیزی را که علاقه دارید، امتحان کنید تا مطمئن شوید قبل از سرمایه گذاری در آن متناسب است.

معرفی بهترین پروژه های چیتگر

در ادامه به برخی از بهترین پروژه های چیتگر اشاره می کنیم:

1- ایران مال یکی از بهترین پروژه های چیتگر

ایران مال یکی از بزرگترین مراکز خرید دنیاست که در منطقه 22 احداث شده است. این مجموعه دارای کاربری های تجاری، فرهنگی، ورزشی و تفریحی بوده و از انواع امکانات برخوردار است.

2- رزمال

مجموعه رزمال با دارا بودن 6 طبقه فعال در زمینه تجاری، هایپر مارکت، رستوران و … و نزدیک به ایستگاه مترو و یکی از بهترین پروژه های چیتگر می باشد.

3- لکسون

این پروژه که تحت برند توسعه ابنیه همت شروع به ساخت کرده است، از 30 طبقه تشکیل شده که شامل هتل، واحدهای تجاری، فضاهای خدماتی و … می باشد. پروژه لکسون در ضلع شرقی دریاچه قرار گرفته و از نظر دسترسی موقعیت بسیار مناسبی دارد و یکی از پروژه های برتر چیتگر است.

4- برج های 6 گانه آرتمیس یکی از پروژه های برتر چیتگر

یکی از کاملترین مجموعه های تجاری اداری تفریحی منطقه 22 برج های آرتمیس هستند که هر کدام دارای 25 تا 32 طبقه می باشند.  این برج ها با تحقیقات گسترده بازار و ظرفیت اقتصادی منطقه، مجهز به معماری مدرن و فضای لوکس با متراژهای متنوع ساخته شده است. در ضلع شمالی دریاچه چیتگر قرار داشته و از چشم انداز و دسترسی فوق العاده ای برخوردار است. هم چنین امکانات آن، پاسخگوی نیاز تمام اقشار مخاطبین هست.

پروژه تجاری اداری آرتمیس

5- برج های تریتیوم

برج های دو گانه تریتیوم، شامل 26 طبقه تجاری می باشد که بسیار لوکس و زیبا ساخته شده است و فاصله کمی نسبت به ایران مال دارد.

سخن پایانی

منطقه 22 تهران منطقه برتر کشور از نظر توسعه شهری بوده و جاذب جمعیت فراوان می باشد. در این منطقه و بخصوص ناحیه چیتگر، به لحاظ هم جواری با دریاچه، واحد های تجاری، تفریحی و اداری از رشد و پیشرفت به سزایی برخوردار هستند. در دهه های اخیر شاهد رشد روز افزون واحدهای تجاری در این ناحیه می باشیم که البته انتخاب را برای سرمایه گذاران سخت تر کرده است. چند مورد از معیارهای برتری این پروژه ها نسبت به هم در این نوشتار بررسی شد. انتخاب محیطی امن برای سرمایه گذاری حق طبیعی هر کدام از صاحبان سرمایه می باشد. با ما همراه باشید…

منبع:

می باشد.

 

دکمه بازگشت به بالا