دانش و فناوری

معرفی Huawei Mate 50 باز هم به تعویق افتاد

سری Huawei Mate 50 از جمله گوشی‌های مورد انتظار طرفداران این برند چینی هستند که تاریخ رونمایی آنها به تعویق افتاده است. ایش از این گفته می‌شد که سری هواوی میت 50 در تیر ماه تا اوایل مرداد رسما معرفی می‌شود.

گزارش‌های جدید حاکی از آن‌ها هستند که به دلیل چالش‌هایی هستند که در زمینه تامین قطعات به وجود آمده، تاریخ معرفی هواوی

قیمت روز گوشی های بازار ایران

ساری امسال از راه‌اندازی سری P60 صرفنظر کرده و تنها یک گوشی پرچمدار را روانه بازار می‌کند. این شرکت سال گذشته در تیر ماه از گوشی‌های سری P50 رونمایی کرد و در راه‌اندازی آن، به دلیل تامین هزینه‌ها. اینطور که به نظر می‌رسد، این مشکلات امسال هم ادامه دارد و تاریخ معرفی Huawei Mate 50 را به تعویق انداخته‌اند.

هونچه از مشخصات Huawei Mate 50 می‌دانیم

اخبار و گزارشهایی از احتمال احتمال Huawei Mate 50 منتشر شده است. مفته می‌شود که این گوشی از پنل نمایشگر LTPO رواهد شد که در بسیاری از گوشی‌های رده‌بالای 2022 وجود دارد. گزارش‌ها هم از وجود تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 در این گوشی خبر می‌دهند.

توضیحات هواوی میت 50 به صورت رایگان در دسترس نیست

هواوی میت 50 تنها در یک نسخه 4G راه‌اندازی می‌شود. This is a 5G، اتصال به شبکه 5G را در دسترس کاربران قرار می دهد.

انتظار داریم که هواوی میت 50، اولین گوشی باشد که به‌صورت پیش‌فرض از HarmonyOS 3.0 می‌شود. این نسخه در مقایسه با نسخه قبلی HarmonyOS 2.0، در عملکرد کلی و عملکرد، بهینه سازی شده است که نوبل

هواوی همچنین قصد دارد فناوری‌های قدیمی را در دوربین به کار ببرد. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.

هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی هواوی میت 50 مشخص نشده است. اما این احتمال وجود دارد که بعد از رونمایی از سری هواوی نوا

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره لیست رسیدن آبله میمون به ایران چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: huaweicentral

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا