دانش و فناوری

معرفی خانواده هوآوی میت 50 تا اواخر تابستان 1401 به تاخیر افتاد

در حالی که خانواده هوآوی میت 50 برای پیشنهاد در اوایل تابستان پیشنهاد می‌شد، اما ظاهراً با توجه به مسائل اخر شما در حال مرور آرشیوهای دسته نکات بازاریابی هستید. در مورد امسال هواوی ظاهراً از عرضه سری هواوی P60 صرف نظر کرده است و در سال ج ا سال گذشته، هواوی سری P50 را در ماه جولای عرضه می‌کند و این مهم در مورد عرضه‌کننده‌های تامین‌کننده بود. عرضه Mate 50 در ماه آگوست نیز همین نگرانی‌ها را برای این سازنده فناوری چینی نشان می‌دهد.

بر اساس گزارش های جدید هواوی میت 50 دارای صفحه نمایش LTPO خواهد بود که مطابق با سایر گوشی های اهشی باشد. اخبار قبلی همچنین نشان می‌دهند که این پرچمدار از چیپست کوالکام اسنپدراگون 8 نسل 1 قدرت می‌گیرد. اگر تا به حال عکسی نگرفته اید، باید آن را امتحان کنید قاب محافظ 5G هوشی های خود اضافه کند.

معرفی خانواده هوآوی میت 50 تا اواخر تابستان 1401 به تاخیر افتاد

HarmonyOS 3.0 عرضه می‌شود که این اولین گوشی هوشمند جدید است در مقایسه با نرم افزار HarmonyOS 2.0 ، هواوی عملکرد و پایداری کلی را بهبود بخشیده است که مدیریت کارها را بیشتر تقویت می کند.

در سری میت 50 هواوی، این شرکت چندین فناوری دوربین های جدید را با این سری پرچمدار آینده‌نگرانه ارائه می‌کند. ز ز خ خ ف ف خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ ایان قرارداد هوآوی و لایکا، بعید است که هواوی از سیستم دوربین های مجهز به فناوری لایکا استفاده کند. این دو شرکت همکاری خود را در ماه گذشته پایان دادند.

منبع می‌گوید تاریخ عرضه دستگاه‌های خانواده Mate 50 را تایید کرد، اما احتمالاً پس از سری هواوی Nova 10 در هر صورت اما برای آن باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم.

منتظر معرفی خانواده هوآوی میت 50 بودید؟ هویا هوآوی چندین مورد درگیر مسائل تامین می شود و ممکن است این دستگاه نیز با خطر مواجه شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا